Gabinetowy fotel ze skóry dla pani prezes Clemmy

fotel damski ze skory do gabinetu

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w oferowaniu i pomocy w doborze solidnych mebli gabinetowych. Moim zdaniem najważniejszym punktem w tym pomieszczeniu jest gabinetowy fotel ze skóry dla pani prezes, czy innego szczebla kadry zarządzającej. To właśnie on plus dobrze dobrane biurko, decydują o pierwszym wrażeniu, jakości, poczuciu kierowania miejscem pracy oraz dużego prestiżu.

A przecież dokładnie o to chodzi, wzbudzanie szacunku, elitarności, a także bycia prezesem jest bardzo ważnym czynnikiem, jak nas będą postrzegać. Dlatego warto zadbać o nie tylko swój wizerunek, ale także całego gabinetu.

Premium to antyteza słabej jakości!

Aktualne trendy na świecie, jasno pokazują kierunek produkcji i wytwarzania produktów, w skrócie – cena czyni cuda, dlatego ludzie chętnie kupują niską jakość, kosztem standardom użytkowania, szybkiego zużycia materiałów, no i częstej wymiany takich wątpliwych artykułów.

Rachunek prawdopodobieństwa, iż fotel wykonany z najtańszych surowców zepsuje się po kilku miesiącach jest na bardzo wysoki, dlatego świadomy klient nigdy takiego badziewia nie kupi. Słaba jakość budowana jest na krótkich nogach i rządzi się zupełnie innymi prawami, niż marka premium.

Gabinetowy fotel ze skóry dla pani prezes – Clemmy

Podczas naszej współpracy i przyjaźni z włoską marką Lario Salotti, to właśnie model Clemmy wzbudzał największe zainteresowanie wśród płci pięknej. I rzeczywiście ma w sobie coś, co kieruje oczy wyłącznie kobiet. Oczywiście zdarzali się mężczyźni, którzy zamawiali Clemmy, ale naprawdę nieliczni. Jak dla mnie jest tu coś bardzo kobiecego, romantycznego, a także jest w tym meblu dużo ciepła.

Nie wszystkie produkty dedykowane dla wyższego szczebla są miłe dla oka, ponieważ dzisiaj dużo projektuje się w stylu minimalistycznym. Natomiast Clemmy jest korelacją romantyczności połączonej z solidnością. To trochę uszak, trochę Chesterfield, więc każda z kobiet znajdzie na pewno w nim cząstkę siebie.

Wygoda najlepszym przyjacielem w pracy

Siedziałem na nim nie jeden raz i muszę powiedzieć, że jest naprawdę wygodny, a przy tym nie męczący pracą przy biurku. Wygoda i komfort siedzenia, to niewątpliwie jego atuty. Siedzisko jest wyjmowane, tak aby można było wyczyścić okruszki, czy prószki spadające podczas pracy.

O tyle jest to ważne, ponieważ odkurzacz nie wszędzie dojdzie. Gabinetowy fotel ze skóry dla pani prezes Clemmy jest w pełni kobiecy, a przy tym bardzo seksowny. Akurat włosi mają ogromne poczucie designu oraz estetyki, dlatego oprócz wysokiej jakości ich meble muszą być po prostu piękne. Całą kolekcję foteli zobaczysz tutaj – Luxury Products.

Piękno musi iść w parze z komfortel

A wiem z doświadczenia, że wielu mężczyzn nie lubi piękna w swoich gabinetach. Ma być schludnie, funkcjonalnie i bardzo klasycznie. Dlatego nie potrzebują rzeczy niebywałych, fascynujących, a także intrygujących. Muszą na tym pracować i kropka!

Natomiast kobiety podchodzą zupełnie inaczej do tematu, bowiem kochają dobry styl, w którym będą czuły się doskonale. Taki mebel to nie tylko osobliwość, ale także korelacja z domowym ogniskiem. Ja siadając na fotelach Lario Salotti czuję się jak w domu, myślę że każdy nasz klient także. A przecież w pracy spędzamy tyle czasu, że warto mieć kawałek prywatności nawet na wysokim stanowisku. Ok, Clemmy jest kobietą i to już wiemy!

fotele gabinetowe dla kobiet
fotele skorzane gabinetowe dla kobiet
fotel wykonany z najwyzszej jakosci skory dla kobiety
skorzany fotel gabinetowy dla niej
fotel skorzany czarny do gabinetu dla pani prezes

Gabinetowy fotel ze skóry dla pani prezes – wybór materiałów

Oferując dla swoich klientów produkty premium, wiem że personalizacja stanowi bardzo ważny element, a Lario Salotti w tym przypadku wyjątkowo się postarało, aby każda z pań mogła wybrać fotel skrojony wyłącznie pod siebie. Najważniejsze jest to że każdy fotel Clemmy jest wykonany z naturalnego drewna oraz naturalnej skóry i jak dla mnie jest to preludium do luksusowego produktu.

Zacznijmy od kolory skóry, jest ich naprawdę ogromny wybór, dlatego wcześniej przed decyzją o zakupie, wysyłamy fizycznie próbki skór pocztą. I nie chodzi tylko o wybór samego koloru, tylko o to, że marka ma duży wachlarz struktur skóry. Są do wyboru grubości, chropowatość i odcienie, dlatego warto na żywo dotknąć i wybrać model w sam raz dla siebie.

Do koloru do wyboru!

Jak już podejmiemy decyzję o barwie skóry, następnym krokiem jest dobór koloru drewna nóg fotela. Producent tutaj oferuje 5 głównych kolorów – czyli wiśnia, jasny orzech, ciemny orzech, mahoń, wenge. Jeśli miałbym powiedzieć, jaki z nich jest najbardziej popularny, to pewnie wiśnia i jasny orzech.

Ale spora część klientek wybiera wenge, czy mahoń. Tutaj najlepiej jest dobrać odcień drewna do pozostałych mebli, które są w gabinecie. Można nawet wysłać do nas kawałek takiego drewna, albo My możemy wysłać próbniki drewna. Nie ma problemu, jesteśmy bardzo elastyczni.

Można także zamówić nakładki na kółka pod kolor skóry, a także same kółka.

Ok, przeszliśmy rozmyślania nad najważniejszymi surowcami, ale został jeden szczegół, Clemmy zazwyczaj jest z ćwiekami, czy inaczej mówiąc pinezkami. Więc producent tutaj także daje pole wyboru. I tutaj muszę przyznać, że najbardziej popularny jest złoty ćwiek!

Nie ma najbardziej popularnych kolorów wśród kobiet, ale sporo było bardzo jaskrawych i żywych odcieni, na które mężczyźni nigdy by się nie zdecydowali. Dlatego to kwestia bardzo indywidualna, którą zawsze pozostawiam do wyboru dla klientki. A jeśli jest naprawdę trudno, trzeba zdecydować się na klasykę, czyli czarny, brązowy, lub zielony. Te odcienie wszędzie się wpasują, ponieważ są dosyć uniwersalne.

rodzaje skory fotel dla kobiety
skora na fotel
jaka skora do fotela dla kobiety
20170309 095539
skora
skora fotel

cwieki do fotela skorzanego

Dobór stylu do własnego wnętrza

Dzisiaj projektuje się coraz więcej gabinetów w stylu nowoczesnym, wręcz minimalistycznym, surowym i chłodny. Chociaż widziałem wiele dobrych projektów, są też bardzo eleganckie i nowoczesne wnętrza. Nasz gabinetowy fotel ze skóry dla pani prezes jest dedykowany dla stylu klasycznego, antycznego czy inaczej mówiąc tradycyjnego. I nadal powstaje w tym klimacie sporo pięknych wnętrz biur, a także gabinetów. Chesterfield to bardzo uniwersalny mebel, który pasuje do wielu oryginalnych pomieszczeń.

Ale trzeba wiedzieć jedno, jest to czyste pojęcie klasyki, sprawdzające się we wnętrzach, gdzie znajdą się także komody, półki, czy stolik kawowy z naturalnego drewna. Bo jak wiemy, poszczególne meble muszą ze sobą korespondować, innymi słowami pasować do siebie. Clemmy kocha naturalne drewna, właśnie w kolorach brązu, wiśni, czy mahoniu, czyli dobre klasyczne gabinety.

Naturalne surowce świadczą o wysokiej jakości produktu

Naturalne drewno zawsze pasuje do skóry i jak dla mnie jest to podstawa wyposażenia prawdziwego biura, czy też gabinetu. Oczywiście wykonywaliśmy projekty łączące style, czyli glamour i trzeba powiedzieć, że wyszło to wyjątkowo oryginalnie. Właśnie skórzane meble chesterfield pasują do nowoczesnych i designerskich projektów. Dlatego Clemmy wpasuje się dosłownie wszędzie.

Dużo zależy od tego na jakim etapie jest nasza klientka, bo jeśli już jest cały gabinet, zawsze można posłużyć się wizualizacją, tak aby widzieć co będzie stało za biurkiem. Zajmujemy się projektowaniem, więc możemy stworzyć od podstaw cały kompletny ekskluzywny gabinet dla pani czy pana prezes.

I jeszcze jedna bardzo istotna sprawa, Clemmy ma swoją rodzinę, czyli kanapy, fotele do stolika kawowego, czy krzesła do stołów konferencyjnych. To niezwykle istotna informacja, ponieważ możemy u tego samego producenta dostać cały komplet mebli. To ważne, dlatego że skóra i drewno będzie we wszystkich produktach takie same. Przy dobieraniu zestawu od różnych marek, przeważnie bywa różnie, więc to jest cenna informacja.

lario
gabinetowy fotel ze skóry dla pani prezes
fotele kawowe marka lario saloti
fotele lario salotti
kanap lario salotti
kanapy lario salotti
krzeslo lario salotti

Holistyczne podejście do tworzenia gabinetu pani prezesem

Oczywiście jeden fotel Clemmy wiosny nie czyni, bo co z pozostałymi rzeczami, potrzebnymi do codziennego funkcjonowania i pracy? Wychodzę z założenia, żeby dobrej jakości fotel, jakim niewątpliwie jest ten model marki Lario Salotti, miał dobre otoczenie.

Chodzi rzecz jasna o resztę wyposażenia, jak dywan, oświetlenie i być może najważniejsze akcesoria biurkowe. Bo to one finalnie będą przyjmować naszych gości i kontrahentów. To właśnie magiczny trójkąt – fotel – biurko – akcesoria, tworzyć będą właśnie Twój wizerunek! Naturalnie wszystkim się zajmiemy, tak aby stworzyć spójne środowisko pracy, które będzie dużo mówiło o zajmowanym stanowisku oraz funkcji.

Kolor fotela pod kolor oczu….

Wiele z naszych klientek potrzebowało akcesoriów skórzanych, właśnie pod kolor fotela. Nie ma problemu, z tym sobie poradzimy, ponieważ mamy wiele włoskich manufaktur, które od wielu lat z nami współpracują w tym zakresie. Jeśli chodzi o przybory biurowe Clemmy lubi naturalną skórę, chrom, nikiel, złoto i marmur. A w takich produktach właśnie się specjalizujemy.

Kocham urządzać gabinety z duszą, dlatego zawsze staram się dobrze wysłuchać klienta i poznać jego prawdziwe potrzeby.

Damska wygoda i solidność na długie lata

Nie można kupić dużego apartamentu w cenie małej kawalerki, ponieważ nie ma w życiu okazji. Jeśli coś wygląda dobrze, a kosztuje bardzo mało, nie jest to bynajmniej świetny zakup, tylko ściema i nabieranie klienta. Jeśli ktoś jest świadomy, wie ile kosztuje ludzka ręczna praca, naturalne drewno oraz prawdziwa skóra, zdaje sobie sprawę z kosztów.

Piękny gabinetowy fotel ze skóry dla pani prezes to wydatek około 2400 – 2500 euro. Jak dla mnie jest to adekwatna cena, za najwyższą jakość i design. Są włoskie fotele oscylujące w granicach 8 000 tyś euro za sztukę, więc porównywalnie nie jest to dużo.

Ale przecież My nie kupujemy produktu, tylko gwarancję solidności, jakości, a także wygody, która nam się należy. Od ponad 10 lat, nie mieliśmy reklamacji na Clemmy, więc to mówi samo za siebie. Co więcej, firmy które mają jeden fotel, wracają do nas po wielu latach, po następne sztuki. Kobiety kochają Clemmy i wiem że jest to miłość odwzajemniona!

Zapraszam do kontaktu, rozmowy i dyskusji na temat tego pięknego oraz bardzo solidnego fotela – michal@luxuryproducts.pl