Bardzo duże wazony do salonu – Battocchio

wysokie bardzo duże wazony do salonu

Coraz częściej chcemy wyróżnić nasze wnętrze czymś zaskakującym i niebanalnym. Czy bardzo duże wazony do salonu spełniają taką rolę? Czy tego typu dodatki mogą zrobić ogromne wrażenie? Odpowiedź jest tak banalna, jak większość inspiracji powtarzanych i kopiowanych od najlepszych projektantów.

W dobie XXI wieku zalewa nas masa bezkształtnych i masowo produkowanych bylejakości. Przedmiotów znacznie odbiegających od inspirujących koncepcji i designu, a przecież tak naprawdę w prostocie i minimalizmie leży siła.

To jeden silny akcent może zmienić oblicze Twojego wnętrza. Wystarczająco celny i duży, aby zrobić różnicę na tle powtarzalności. Wazony salonowe są tego dobitnym przykładem, w jaki sposób zmieniać i przełamywać jednym produktem całą konwencję!

Bardzo duże wazony do salonu – oczekiwania

duże wazony do luksusowego wnętrza
Bardzo duże wazony do salonu – BS Collection

Gdzieś, pomiędzy ekskluzywnymi meblami a cudownym żyrandolem stoją, lub leżą dodatkowe akcesoria. I to właśnie one decydują często o holistycznym wyglądzie całego wnętrza. To one grają główną rolę, ich kolor, smak i kształty wzbudzają zachwyt i pożądanie.

Takimi produktami są bardzo duże wazony do salonu marki Battocchio. BS Colletion to firma rodzinna z wielkimi tradycjami, łącząca stare wytrawne rzemieślnictwo z nowoczesnymi trendami i inspiracjami. Kochamy włoskie manufaktury i czujemy się z nimi świetnie…

Doprawdy razem jest Nam po drodze. Czujemy charakterystyczny FLOW, szczególnie dla luksusu. Ponieważ to właśnie włosi absolutnie zrozumieli na czym polega wytwarzanie produktu premium. Tak jest od setek lat i wszystko w tym zakresie działa jak należy!

bardzo duży wazon do salonu
Ekskluzywny wazon do salonu

Świetnym przykładem na to są bardzo duże wazony do salony wykonane z ceramiki jedyne w swoim rodzaju, monumentalne i jednocześnie bardzo delikatne w swoim wyglądzie! To co w nich kochamy to prostota i bardzo duży minimalizm.

Zresztą czy minimalizm musi kojarzyć się z chłodem, po tych projektach ewidentnie widać że tak nie jest. Smukłe linie, miękkie sylwetki i ciepłe kolory to nie banalność. Ale wyjątkowa zdolność do tworzenia jednocześnie czegoś wyjątkowo minimalnego i subtelnego. To rozumiemy i z dumą prezentujemy.

Nasi klienci kochają prostotę i dobre surowce

To zupełnie jak z flagowymi światowymi markami, im więcej pstrokacizny tym gorzej, dlatego wiodące manufaktury stosują mniej, ale za to z wysokiej jakości materiałów. Za projektowaniem i produkcją luksusu musi iść porządne wykonanie, a więc to z czego przedmiot jest wykonany.

Włosi czują to i starają się używać głównie wysokiej półki, przy procesie technologicznym. To jest gwarancja na udane użytkowanie i uśmiech na długie lata.

Bardzo duże wazony do salonu – gdzie postawić?

Ogromny wazon do salonu
Piękny czarny duży wazon

Każdy architekt ma inne spojrzenie na ten temat, niektórzy umiejscowią je przy kredensie inni klasycznie w roku salonu. Im więcej fantazji tym lepiej, ale nie przesadzajmy – pamiętając o rozmiarach tych luksusowych wazonów ceramicznych.

Jakie miejsce zajmą bardzo duże wazony do salonu zdecydujecie sami Państwo, ponieważ to właściciele najlepiej czują klimat swoich wnętrz.

Grunt, aby czuć się swobodnie w urządzonym przez siebie salonie. Taka ekskluzywna ceramika doda uroku i prestiżu – to pewne. Natomiast nie możemy przesadzać z dodatkami, aby nasz salon nie zmienił się z jedną wielką abstrakcję.

Bardzo duże wazony do salonu to mocny i silny dodatek, ponieważ mają one nieraz do 200 cm wysokości, więc są rzeczywiście wysokie.

ekskluzywne wazony do salonu
Luksusowe wazony do salonu

Większość z nich to wymiar rzędu 120 – 150 cm, co już stanowi spory rozmiar. O ich wyglądzie także decyduje wspaniały kolor nałożony z niezwykłą precyzją na ceramikę. Co w rezultacie daje niesamowity i elegancki efekt.

Akcesoria do wnętrz jakim są bardzo duże wazony do salonu to przepiękny i nieszablonowy produkty – pamiętajmy o tym szukając ekscentrycznego designu! My wiemy, że będzie się sprawdzał, wiedzą o tym także nasi włoscy przyjaciele.

Battocchio z każdym rokiem Nas mocniej inspiruje i wyznacza nowe kierunku rozwoju. Z każdym stojącym wazonem w salonie, jesteśmy jednakowo dumni i przekonani o słuszności tego co robimy.