Funkcjonalne akcesoria biurowe marki Sigel prosto z Niemiec

funkcjonalne akcesoria biurowe

Ogromny wybór towarów i artykułów do biura przyprawia o zawrót głowy, ale moim liderem jest niemiecka marka Sigel, produkująca funkcjonale akcesoria biurowe. Gdy pierwszy raz rozpakowaliśmy przesyłkę od Sigela, nie wierzyliśmy że można tak ergonomicznie projektować, ale przede wszystkim tak dobrze wytwarzać. Zacznijmy od początku….

Funkcjonalne akcesoria biurowe – co oznacza marka Sigel

Marka bazuje na trzech bardzo ważnych założeniach, mianowicie jakość, funkcjonalność i design. I muszę powiedzieć, iż swoje trzy kluczowe punkty wypełnia z całym sercem. Funkcjonalne akcesoria biurowe składają się z dwóch oddzielnych linii, czyli Sigel Style oraz Sigel Workflow.

Wszystkie produkty są skierowane do specyficznej grupy docelowej i spełniają potrzeby oraz wymagania największych koneserów sztuki biurowo gabinetowej.

Kiedy położysz obok siebie dwie skórzane podkładki na biurko, w tym jedną Sigela, od razu dostrzeżesz różnice, które decydują o finalnym wyglądzie.

Sigel, nie jest małą rodzinną manufakturą. Ale też nie dużą korporacją wykonującą wyroby z tanich półproduktów. Więc tak naprawdę połączenie jakości z ilością wytwarzania!

Funkcjonalne akcesoria biurowe – ergonomia i wysoka wydajność

Wysoki standard projektu, od tego zaczyna się cała produkcja tych ekskluzywnych produktów. Sigel od lat współpracuje z najlepszymi projektantami sztuki użytkowej, co doskonale widać po śmiałych liniach wzornictwa. Od wielu lat ich produkty wyznaczają trendy w świecie mody biurowej. O czym mogą świadczyć międzynarodowe uznania.

Sigel to wielokrotny zwycięzca nagród za nietuzinkowy, innowacyjny design. Siedemnaście międzynarodowych nagród w ciągu czterech lat – to najlepszy dowód pasji projektantów związanych z tą niemiecką firmą i najwyższych standardów wykonania.

„Sigel Workflow” obejmuje wszechstronny asortyment towarów, który oferuje wartość funkcjonalną i koncentruje się na wydajnej pracy. Komunikacja i organizacja biura staje się o wiele łatwiejsza, a rozwiązania organizacyjne sprawią, iż Twoja praca będzie bardziej uporządkowana.

Funkcjonalne akcesoria biurowe – eleganckie zestawy na biurko

Pierwsze produkty, które zdecydowaliśmy się wprowadzić w naszej ofercie to były luksusowe komplety biurkowe. Z jednej strony seria Eye Style – kompletnie odjechana wizualnie i kolorystycznie, z drugiej klasyka gatunku Cintano.

Kolekcja Eyestyle to nieszablonowe i funkcjonalne akcesoria biurowe o wysokim połysku. Bardzo modne, cieszące się dużym powodzeniem, wśród naszych klientów. Jaskrawe, połyskujące i żywe zrobią różnicę na Twoim biurku.

Aż 5 nagród za wzornictwo mówi samo za siebie, niesamowite wyczucie smaku i estetyki przez duże S. Dla mnie osobiście, to kosmiczna eksplozja wzornictwa, za to głównie kocham markę Sigel i z nieukrywaną dumą prezentuję dla swoich klientów.

Kto nie lubi świeżości, niech postawi na klasykę! Tutaj ta niemiecka marka, równie dobrze sobie radzi. Do wyboru mamy eko skórę, a także naturalną skórę cielęcą. Producent w tym projekcie zadbał o każdy, nawet najmniejszy detal.

Ostateczny wygląd jest naprawdę elitarny i ponadczasowy, a czarny kolor nadaje tej kolekcji niebywałego prestiżu. Ta seria cieszy się powodzeniem prawników, radców, kancelarii podatkowych oraz wszystkich ludzi na wysokich stanowiskach.

funkcjonalne artykuly biurowe
akcesoria dla biur eleganckie
akcesoria funkcjonalne biurkowe
czarne funkcjonalne akcesoria na biurko
funkcjonalne akcesoria ze skory

Funkcjonalne akcesoria biurowe – tablice magnetyczne na Twoją ścianę

Tablice magnetyczne z hartowanego szkła, to produkty nad wyraz nowoczesne o wyjątkowo czystej estetyce! Powierzchnia hartowanego szkła swobodnie unosi się przed ścianą, sprawiając wrażenie zawieszenia w powietrzu.

To nie jest magia, tylko przemyślane projektowanie od samego pomysłu. Nie muszę wspominać, iż kolekcja Artverum była także wielokrotnie nagradzana na międzynarodowej arenie.

Śmiałe wzornictwo, jakość i bezpieczeństwo daje wymierny efekt w postacie doskonałych produktów do wystroju biura, czy gabinetu!

Całość doznania dopełniają kolorowe magnesy, które Sigel stworzył do tych oryginalnych i pięknych tablic magnetycznych.

akcesoria do eleganckiego biura
funkcjonalne artykuly do biura
klasyczne akcesoria biurowe
stylowe akcesoria biurowe
akcesoria dla biur tablice magnetyczne
tablice magnetyczne do gabinetu
tablice magnetyczne do biura
elegancie artykuly biurowe
Funkcjonalne akcesoria biurowe - ekskluzywne notesy dla każdego

Oprócz świetnych i oryginalnych produktów typowo na biurko, Sigel projektuje stylowe notesy. I jak funkcjonalne akcesoria biurowe, tak i notesy dzielą się na dwie kategorie. Te żywe i kolorowe, dedykowane są płci pięknej. To kolekcja Notebook Jolie, bardzo kobieca i świeża!

Natomiast seria CONCEPTUM, to wyjątkowa klasyka, głównie skierowana dla panów. Czerń, powaga, tradycja i ostrość – to detale dla prawdziwego faceta!

Notes w swojej klasycznej czerni jest zarówno wyrafinowany i elegancki.

Zawsze będziesz doskonale przygotowany, a duży wybór formatów zapewni dużo miejsca na notatki – czysta i prosta forma. Zredukowana do minimum estetyka zapewnia jasność od początku do końca. Dzięki zastosowanej powierzchni “Softwave” ekskluzywny charakter może być zarówno odczuwalny i widoczny.

markowe luksusowe notesy dla faceta
akcesoria dla niego notesy
eleganckie czarne notesy dla faceta
eleganckie notesy dla niego
luksusowe notesy dla faceta
elegancki notes dla kobiet
stylowe notesy dla kobiety
kobiece notesy

Funkcjonalne akcesoria biurowe – za co kochamy markę Sigel

Od wielu lat na blatach biurek, eleganckich stołów i przytulnych gabinetów, gości marka Sigel. Solidna, niemiecka jakość z wyczuwalną fascynacją wyśmienitego designu. Który wprowadza, za pomocą wyrazistych projektantów.

Nie można tu mówić o niemieckiej nudzie, ponieważ jest to miłość od pierwszego wejrzenia.

Kolorowa, bardzo świeża uczta w naszych biurach i gabinetach. Opowieść wielokrotnie nagradzana i dostrzegana przez cały świat.

Sekret dojrzałości, który powinien upiększać nasz świat, w którym przebywamy i pracujemy, taka właśnie jest marka Sigel.