Barek na alkohol do salonu – pozłacane inspiracje

barek na alkohol do salonu

Elegancki barek na alkohol do salonu zazwyczaj kojarzy się z meblościanką i blatem do podawania napojów wysokoprocentowych. Druga bardzo popularna opcja – to bar na kółkach, który można często spotkać w naszych wnętrzach.

Ale dzisiaj chciałbym napisać zupełnie o czymś innym. Ponieważ barek na alkohol do salonu, to nie tylko twór służący do serwowania. Popatrzmy na to przez pryzmat piękna i oryginalności, na coś co może zachwycić naszych gości!

Nowoczesny design wyznacza całkowicie nowe kierunku w wyposażeniu wnętrz. Oczywiście wszelkie zabudowy salonu, czy produkty na kółkach nadal są interesujące….ale. No właśnie, dzisiaj porozmawiajmy o barkach trochę mniejszych, takich które można umieścić na ozdobnej komodzie, stole, czy kamiennym parapecie.

Luksusowy barek na alkohol do salonu – wersja pozłacana

pozłacany barek na alkohol do salonu

Barek na alkohol do salonu – wersja pozłacana Credan SA – butik luxuryproducts.pl

Wielu producentów wprowadza na rynki wyroby złote, pozłacane i platynowane, jednak nie wszystkim udaje się ta sztuka.

Hiszpańska manufaktura Credan Sa znana jest miłośnikom wyśmienitego designu na całym globie. Ma specyficzny styl i bardzo lubi wykorzystywać 24 karatowe złoto w produkcji. I to właśnie złoty metal szlachetny nadaje oryginalności i prestiżu temu towarowi!

Ten pozłacany barek na alkohol do salonu jest w gruncie rzeczy minimalistyczny, choć design przełamany złotem daje rewelacyjny efekt.

Na pozłacanym statywie umieszczonych jest 6 kieliszków i piękna karafka do koniaku. Taki oto zestaw do degustacji alkoholu spokojnie można postawić na stole, przy akompaniamencie smacznych potraw.

Dodam, iż nie tylko sam statyw jest złocony, ale także kryształowe kieliszki i karafka.

Ale Capone – hiszpański barek na alkohol do salonu

Barki na alkohol do salonu

Barek na alkohol do salonu – Al Capone

Zostańmy dzisiaj już przy manufakturze Credan, ponieważ projektuje między innymi takie osobliwości jak bar Al Capone. Twór totalnie luksusowy do podawania whisky i wódki!

Formalnie jest to cudowna lakierowana skrzynia. Możemy ją postawić na komodzie, albo w innym reprezentatywnym miejscu salonu. Więc gdy przyjdą goście, jednym ruchem ręki otworzymy drzwiczki, a tam kryształowe cacka do serwowania trunków.

Tak wyposażony barek na alkohol do salonu powali na kolana wszystkich gości! W komplecie 6 szklanek i karafka do whisky. Jest także zestaw do wódki – czego jeszcze chcieć…

Wielkość skrzyni to 32x32x38 cm, więc spokojnie znajdziemy dla niej miejsce w naszych eleganckich wnętrzach.

Wybór odpowiedniego barku zostawię dla Państwa, ponieważ o gustach się nie dyskutuje. Ale na luksus składa się jakość i charakterystyka materiałów. Marka Credan Sa spełnia je w 100 %

Udostępnij