Barek na alkohol do salonu – pozłacane inspiracje

barek na alkohol do salonu

Elegancki barek na alkohol do salonu zazwyczaj kojarzy się z meblościanką i blatem do podawania napojów wysokoprocentowych. Druga bardzo popularna opcja – to bar na kółkach, który można często spotkać w naszych wnętrzach.

Ale dzisiaj chciałbym napisać zupełnie o czymś innym. Ponieważ barek na alkohol do salonu, to nie tylko twór służący do serwowania. Popatrzmy na to przez pryzmat piękna i oryginalności, na coś co może zachwycić naszych gości!

Nowoczesny design wyznacza całkowicie nowe kierunku w wyposażeniu wnętrz. Oczywiście wszelkie zabudowy salonu, czy produkty na kółkach nadal są interesujące….ale. No właśnie, dzisiaj porozmawiajmy o barkach trochę mniejszych, takich które można umieścić na ozdobnej komodzie, stole, czy kamiennym parapecie.

Luksusowy barek na alkohol do salonu – wersja pozłacana

pozłacany barek na alkohol do salonu
Barek na alkohol do salonu – wersja pozłacana Credan SA – butik luxuryproducts.pl

Wielu producentów wprowadza na rynki wyroby złote, pozłacane i platynowane, jednak nie wszystkim udaje się ta sztuka.

Hiszpańska manufaktura Credan Sa znana jest miłośnikom wyśmienitego designu na całym globie. Ma specyficzny styl i bardzo lubi wykorzystywać 24 karatowe złoto w produkcji. I to właśnie złoty metal szlachetny nadaje oryginalności i prestiżu temu towarowi!

Ten pozłacany barek na alkohol do salonu jest w gruncie rzeczy minimalistyczny, choć design przełamany złotem daje rewelacyjny efekt.

Na pozłacanym statywie umieszczonych jest 6 kieliszków i piękna karafka do koniaku. Taki oto zestaw do degustacji alkoholu spokojnie można postawić na stole, przy akompaniamencie smacznych potraw – zobacz więcej inspiracji.

Dodam, iż nie tylko sam statyw jest złocony, ale także kryształowe kieliszki i karafka.

Ale Capone – hiszpański barek na alkohol do salonu

Barki na alkohol do salonu
Barek na alkohol do salonu – Al Capone

Zostańmy dzisiaj już przy manufakturze Credan, ponieważ projektuje między innymi takie osobliwości jak bar Al Capone. Twór totalnie luksusowy do podawania whisky i wódki!

Formalnie jest to cudowna lakierowana skrzynia. Możemy ją postawić na komodzie, albo w innym reprezentatywnym miejscu salonu. Więc gdy przyjdą goście, jednym ruchem ręki otworzymy drzwiczki, a tam kryształowe cacka do serwowania trunków.

Tak wyposażony barek na alkohol do salonu (zobacz komentarze na forum) powali na kolana wszystkich gości! W komplecie 6 szklanek i karafka do whisky. Jest także zestaw do wódki – czego jeszcze chcieć…

Wielkość skrzyni to 32x32x38 cm, więc spokojnie znajdziemy dla niej miejsce w naszych eleganckich wnętrzach.

Wybór odpowiedniego barku zostawię dla Państwa, ponieważ o gustach się nie dyskutuje. Ale na luksus składa się jakość i charakterystyka materiałów. Marka Credan Sa spełnia je w 100 %