Eleganckie sofy do poczekalni – nigdy więcej nudy

eleganckie sofy do poczekalni

Dzisiaj mamy naprawdę ogromny wybór różnego rodzaju stylowych mebli. Ja szukam prawdziwych i wyjątkowych perełek do swojego sklepu. I taką manufakturą jest włoska Sitia, która produkuje między innymi eleganckie sofy do poczekalni.

Ostatnio pisałem o bardzo prestiżowym fotelu dla prezesa RA Mobili, jednak te dwie marki bardzo się różnią. Przede wszystkim miejscem docelowym, w którym mają się znajdować.

Sitia to prawdziwy, niczym nie skażony luksus. Który zaczyna się ponad 50 lat temu…

sofy do holu

Pergentino Battocchio to założyciel Siti, który specjalizuje się w wytwarzaniu ekskluzywnych foteli i krzeseł od ponad 50 lat. Jeżeli chcesz robić luksus, musisz mieć w tym doświadczenie. Pergentino wykorzystał je w 100% co zaowocowało naprawdę oryginalnymi i porządnymi meblami.

Niedaleko Wenecji włoscy rzemieślnicy codziennie projektują i wytwarzają te piękne eleganckie sofy do poczekalni. Wszystko nadzoruje osobiście Pergentino, co jest niezwykle istotne przy tak skomplikowanym procesie tworzenia.

Eleganckie sofy do poczekalni – gwarancja na 10 lat???

elegancka i stylowa sofa do poczekalni

Jeśli producent daje na swoje produkty 10 lat gwarancji musi być przekonany o doskonałości tego co wytwarza. Tak, dobrze przeczytaliście Sitia udziela gwarancji 5 letniej gwarancji na fotele i krzesła, natomiast na sofy daje dziesięć lat!

Ręcznie wykonane eleganckie sofy do poczekalni wytrzymają dłuższą próbę czasu. Wszyscy dobrze wiemy, jaką żywotność mają masowo produkowane meble i z czego są wykonane. Dlatego luksus musi kojarzyć się z wysoką jakością i tak jest w tym przypadku. Marka Sitia to wysokiej jakości produkt.

Z czego Sitia robi eleganckie sofy do poczekalni?

eleganckie sofy do stylowej poczekalni
Eleganckie sofy do poczekalni potrafią zaskakiwać

Są to przede wszystkim wysokiej jakości materiały raz naturalne skóry. Wybór kolorów surowców jest bardzo szeroki i każdy może wybrać odcień w sam raz dla siebie. Stelaże muszą być solidne, więc użyta została stal nierdzewna oraz aluminium.

Tylko dobre tworzywa mogą stanowić o luksusowych meblach. Sitia w 100% odrobiła tą lekcję, dlatego w ich produktach nie znajdziesz tanich zamienników!

Często kiedy klienci pytają się dlaczego luksus jest taki drogi, odpowiadam że jest to żmudny i długi proces wytwarzania. Ręczna praca dzisiaj jest w cenie, żeby lepiej to sobie wyobrazić zobacz ten film.

Eleganckie sofy do poczekalni – luksusowy minimalizm

Uwielbiam minimalizm, a w meblach Sitii jest on wyraźnie wyczuwalny. Proste, czasami wręcz chłodne linie, przełamane kolorem i użytym materiałem. Są głównie zaprojektowane z myślą o holach, poczekalniach i różnego rodzaju wnętrzach publicznych.

Jest to forma dedykowana dla chcących się wyróżnić firm. Dla mnie są to meble podkreślające prestiż placówki w której się znajdują. Przecież wejście i poczekalnia to pierwsze wrażenie na Waszych klientach.

Nawet ładna dla oka sofa z dykty może szybko zakończyć swój żywot. Nie wspominając już o walorach czysto estetycznych. Kombinacja luksusu z absolutnie najwyższej jakości materiałami kosztuje. Zatem zobaczymy ile?

sitia - elegancka sofa do poczekalni
Sitia – www.luxuryproducts.pl

Ceny eleganckiej sofy do poczekalni zaczynają się od 6 tysięcy złotych w materiale. W skórze naturalnej ten sam mode kosztuje 7700 zł. Natomiast za skórę premium zapłacimy 9200 zł. Czy jest to duża suma?

Biorąc pod uwagę ręczne wykonanie produktu oraz 10 lat gwarancji to adekwatna kwota do zakupionego towaru. Prawdziwy luksus z tradycją i porządnym wykonaniem kosztuje, dlatego nie dziwcie się wysokością cen.

Eleganckie sofy do poczekalni nie wszędzie będą pasowały

Biorąc pod uwagę minimalistyczne meble, wiedzieć trzeba, iż nie pasują do każdego pomieszczenia. Oczywiście prosto zaprojektowane sofy łatwiej jest dopasować niż zdobione, bardziej wyrafinowane kanapy.

Minimalizm świetnie pasuje do bardziej surowych wnętrz i takie zadanie mają poczekalnie. Zawsze istnieje cienka granica między dobrym stylem a kiczem. Myślę, że marka Sitia jest wyjątkowo urokliwa w tym co projektuje.

I nie ma tu mowy o powtarzalnych wzorcach, które możemy spotkać na każdym rogu. Jeśli chcesz, aby cała Twoja firma dobrze się wkomponowała w ten klimat – uzupełnij ją o fotele i krzesła Sitia. Tak jak w przypadku sof, ta włoska marka wytwarza designerskie meble do siedzenia.

Do każdej sofy możesz dobrać odpowiedni model fotela do swojego biurka, a także luksusowe krzesła o tej samej formie. Na pewno podkreśli to jedną całą spójność w tym co robisz i jak zaprojektowałeś swoje miejsce pracy.

Fotele i krzesła to materiał na oddzielny artykuł, więc nie przynudzam. Chciałbym, abyście zrozumieli na czym polega fenomen włoskich producentów. Made in Italy to jakość kształtowana od wielu pokoleń, wykuta z krwi i potu.

Włosi kochają unikalny design, a jak wszyscy wiemy z miłości rodzą się kapitalne rzeczy. Manufakturą Sitia to wysoka jakość połączona z unikalnymi projektami. Marka, która coraz śmielej zdobywa nowe rynki swoich urokiem i fachową wiedzą.

A jak wszyscy wiemy coraz trudniej o nieszablonowość i rzetelność. Kiedy tworzyłem Luxury Products, kierowałem się wyjątkowością każdego producenta. Z całą odpowiedzialnością twierdzę, że Sitia właśnie taka jest i za to ją cenię.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz