Angielska poprawność – pudełka na zegarki Rapport London

pudełka na zegarki

Dzisiaj pragnę Państwu zaprezentować pudełka na zegarki marki Rapport London. Produkty wyjątkowe, wykonane z iście angielską nutką gracji i polotem. Może nie każdy używa tego typu przyborów do swoich ulubionych zegarków, ale proszę wierzyć – to chroni nasze męskie cacka!

Rapport London to stara i zasłużona manufaktura, która powstała 1898 roku, kiedy młody konstruktor zaprojektował i wykonał swój pierwszy zegarek. Od tego czasu marka systematycznie zdobywała coraz większy rynek.

Eleganckie pudełka na zegarki
Pudełka na zegarki wykonane z carbonu – sklep luxuryproducts.pl

Przed czym chronią pudełka na zegarki?

My mężczyźni uwielbiamy kolekcjonować oryginalne zegarki, dlatego pieczołowicie powinniśmy się także nimi zajmować. Niestety wśród moich znajomych nie ma nawyku pielęgnacji tych produktów.

A wystarczy przecież zawinąć swój zegarek w miękką ściereczkę i wsadzić do szuflady, tak aby się nie rysował przy wyjmowaniu. Moi przyjaciele z którymi rozmawiałem na ten temat nie zwracają uwagi na ten bardzo ważny fakt.

Pudełka na zegarki chronią przede wszystkim przed wszechobecnym kurzem, wilgocią ( także prze zmianami temperatury ), ale także przez uszkodzeniami mechanicznymi.

szkatulki na zegarki
Pudełka na zegarki wykonane z drewna orzecha

Więc oprócz korzyści czysto dekoracyjnych, mają pełnić funkcję mini sejfu.

Z czego wykonane są pudełka na zegarki Rapport London?

Marka Rapport wypuściła sporo luksusowych i oryginalnych wyrobów do trzymania zegarków. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Między innymi – orzech włoski, carbon, czy w końcu mahoń.

Nie dość że użyto selekcjonowanych odmian drewna, to całość jest polakierowana kilkoma warstwami lakieru. Tak, aby nadać wyjątkowy i bardzo ekskluzywny wymiar!

Aby zapewnić maksimum komfortu naszym kochanym zegarkom, producent wyłożył środek miękkim aksamitem. To daje niesamowity efekt oraz gwarancję na solidne przechowywanie zegarków.

Oczywiście manufaktura ma w swojej kolekcji pudełka na zegarki wykonane z różnych odmian skór. To także ciekawe i osobliwe produkty, które mogą urozmaicić nasze domowe wnętrze.

Pudełko na zegarki
Skórzane pudełka na zegarki Rapport London

Niektóre z tych wyrobów są zamykane na kluczyk, co dodatkowo uchroni je przed niewskazanymi rękoma. Być może dla niektórych facetów, to dodatkowy plus. Ponieważ druga połowa, nie dowie się, ile tak naprawdę mamy modeli w swojej kolekcji….

Posiadając kolekcję składającą się z kilku zegarków weźmy pod uwagę fakt, iż dobrej jakości pudełko na zegarki ochroni je na bardzo długi czas.

A nam – mężczyznom pozwoli na odrobinę luksusu!

Zapisz

Zapisz