Fotel dla prezesa – włoska firma R.A. Mobili

fotel dla prezesa

Dzisiaj chciałbym Państwu przedstawić fotel dla prezesa marki R.A. Mobili. Jest to bardzo wyjątkowa manufaktura, produkująca jedne z najbardziej prestiżowych mebli do biur i gabinetów.

Założona w 1906 roku, jako mała rodzinna fabryczka, kwitnie specjalizując się w wytwarzaniu na zamówienie mebli de luxe. Klientami są między innymi prezydenci oraz najwięksi na świecie prezesi firm.

Jaki fotel dla prezesa?
Włoski fotel dla prezesa – R.A. Mobili – sklep Luxury Products

Tak cudowny przedmiot jak fotel dla prezesa zamawiają rady ministrów z różnych krajów, bowiem R.A. Mobili to coś więcej niż meble gabinetowe – to najwyższy segment tej branży. Creme de la creme znajduje się i urodziło we Włoszech!

Z czego wykonany jest fotel dla prezesa R.A. Mobili?

Marka wykonuje także meble do ekskluzywnych samolotów. Tam nie ma miejsca na odrobinę fuszerki, więc produkt spasowany jest z najwyższej jakości materiałów. Rzecz jasna specjalnie wyselekcjonowana – skóra naturalna, mahoń oraz stal zapewnią klasę super premium.

Inne swoje modele włosi produkują z drewna akacjowego, kalifornijskiego, truskawkowego, czy w końcu wiązu. Te odmiany naprawdę wyjątkowo prezentują się i ciężko znaleźć takiego drugiego producenta!

do gabinetu fotel dla prezesa
Fotel dla prezesa nie musi być nudny!

Na cenę składa się nie tylko użyty materiał, ale fotel dla prezesa musi być niezwykle solidny i dobrze spasowany. Ten produkt jest ferrari wśród innych mebli, dlatego proszę zwrócić uwagę na jego niepowtarzalną linię…

Fotel dla prezesa w komplecie gabinetowym

Kto chce cieszyć się luksusowym i miękkim siedzeniem na naturalnej skórze, musi wiedzieć, iż może sobie skompletować cały gabinet w tym stylu. Marka R.A. Mobili zadbało o to, aby każda kolekcja była wyjątkowa i bardzo ekskluzywna.

Dlatego do fotela, możemy zamówić niebywałe biurko do gabinetu, stół konferencyjny, szafki na dokumenty, a także barek z wyjeżdżającym telewizorem!

Fotele dla prezesów
Prezes może skompletować cały gabinet

To wszystko w urzekającym prestiżowym stylu hebanu i pięknie położonego lakieru. Każdy prezes szanujący swoje stanowisko powinien mieć R.A. Mobili w swoim gabinecie. Myślę, że nie ma w tym przesady, jak dotąd nie widziałem bardziej ekskluzywnych mebli biurowo gabinetowych na świecie. Faktycznie to elita.

Sam fotel dla prezesa waży niecałe 55 kg i możemy go mieć w przeróżnych kolorach, co istotne przy osobistych referencjach.

Miłośnicy z całego świata docenili kunszt włoskich projektantów, dlatego na zamówienie niejednokrotnie czeka się kilka miesięcy. Nie jest to towar produkowany masowo, więc trzeba być cierpliwym i grzecznie czekać aż przyjedzie do Państwa produkt który wzbudzi emocje u każdej osoby wchodzącej do gabinetu!