Awangardowe żyrandole marki Lasvit

kto produkuje awangardowe żyrandole?

Być może luksusowa awangarda to pojęcie bardzo szerokie i względne, ale to właśnie awangardowe żyrandole marki Lasvit są świetnym tego przykładem. Ale kiedy za projektami czają się takie postacie jak Michael Young, Ross Lovegrove czy w końcu Daniel Libeskind musi być coś na rzeczy!

Awangardowe żyrandole w kosmicznym wydaniu

Szukając producentów kieruję się wieloma płaszczyznami, natomiast w tym przypadku ujął mnie luksusowy kosmos. Dawno nie widziałem tak udanych i designerskich projektów. Pierwsza miłość to produkt Spin. Żyrandol do złudzenia przypominający statek kosmiczny, widziałem go na żywo i powiem jedno – ODLOT!!!

Gdy spojrzy się z perspektywy na 3 awangardowe żyrandole Spin, można stwierdzić że to trzy wiszące nad ziemią niezidentyfikowane statki powietrzne z obcej planety. W minimalistycznym apartamencie mogą odegrać nie jedną wygraną bitwę…..

Wyrazistość i magię pomieszczenia tworzy się często jednym bardzo charakterystycznym akcentem. Mocnym wejściem z buta, nie z papierowego mokasyna. Ten duży ciężki i mocny but to marka Lasvit. Każdy projekt, który zatwierdzą musi mieć jakość i swoją moc.

W dobie, gdy wszyscy coś produkują i nazywają to Luksus, coraz częściej doceniam inność, innowacyjność i odrzucam szablony. Powiem szczerze, nie spodziewałem się takiego uderzenia designu właśnie z Czech.

Jak widać, słychać i czuć w każdym kraju są dobre płaszczyzny na solidną porcję luksusowej awangardy….

zyrandole awangardowe do salonu
awangarda oswietlenie
zyrandole awangardowe do wnetrz
zyrandole awangardowe do apartamentu

Jak mają wyglądać awangardowe żyrandole według René Roubíčeka?

To co stworzył w swojej wyobraźni Rene przechodzi każdy wymiar i standard. To czysta luksusowa sztuka, ponadczasowe duże oświetlenie. Dlaczego wybrałem właśnie jego? Wystarczy spojrzeć i już wiesz co znaczy nieszablonowość, zaskoczenie, inny świat….

Nie wiem czym kierował się artysta, ale dla mnie wzorem były sople lodu, oczywiście mogę się mylić. Chyba że czerpał inspiracje prosto z kosmosu…..ale awangardowe żyrandole muszą być z kosmosu!

Obiekt ma średnicę 1500 mm i wysokość 1700 mm, więc jest dedykowany do dużych i dosyć wysokich pomieszczeń. W zderzeniu z człowiekiem jest jeszcze bardziej wyrazisty i zagadkowy. Choć jest całkiem spory, wydaje się delikatny i bardzo prestiżowy.

Gdybym projektował apartament dla ekstrawertyka, to właśnie ten produkt byłby najjaśniejszym miejsce we wnętrzu. Punktem centralnym skupiającym oczy gości i ludzi czujących sztukę. W butiku Luxury Products jego cena to około 60 000 zł, wiem jedno – jest wart każdej ceny!

luksusowe awangardowe zyrandole do salonu
luksusowe awangardowe oswietlenie do salonu
awangarda zyrandole do salonu
awangarda zyrandole salonowe
luksusowe zyrandole do salonu lasvit

Awangardowe żyrandole w kształcie sfery

Następnym niezwykle żywym przykładem na kosmiczność marki Lasvit jest projekt braci Campana. Wielka prawie metrowa kula jest zupełnie odjechana. Ręczne wydmuchiwane szkło i mosiądz dają efekt produktu z innej orbity!

Jeśli myślisz – awangardowe żyrandole, nie szukaj ich w sklepach z ” chińszczyzną ”. To są niszowe wyroby, na które trzeba czekać, nigdy odwrotnie. Kto myśli, że leżą w magazynach – ten grubo się myli.

Wracając do kuli w kształcie sfery, to rzeczywiście pozaziemski produkt. Zdjęcia wykonano w surowym wręcz ascetycznym wnętrzu. I tak naprawdę do tak stylowego barwnego ptaka, jakim jest ten żyrandol nie potrzeba nam za wiele innych dekoracji.

On niepodzielnie rządzi we wnętrzu nadając ton i smak, rozgrzewając cały klimat. Dla mnie jest to oderwanie od szarej rzeczywistości, swoista kometa która jawi się jako luksus przez duże S.

duze awangardowe zyrandole
Kolorowe awangardowe żyrandole to ukłon w stronę designu
awangardowe duze zyrandole
wielkie awangardowe zyrandole

Awangardowe żyranadole nigdy się nie zestarzeją

Lasvit i jego projekty to płaszczyzna bardzo designerska oraz piękna dla oczu. Produkty tak wykonane nigdy nie wyjdą z kanonu piękna, ponieważ jest to niezwykle ponadczasowe. Twórcy to niewątpliwie ludzie bardzo kreatywni i znani na świecie. Są gwarancją na unikalność, głębokie wyczucie smaku i sens tego co tworzą….

Nieustannie powtarzam, że luksusu nie można kupić, nabyć jak bułeczkę w sklepie. Nie każda marka może reprezentować branżę premium i produkować towary na najwyższym poziomie. Dlatego Lasvit to marka bardzo cenna, robiąca istotną różnicę.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz