zegary z brązu

Dedykowane przestrzeniom stworzonym z pieczołowitą starannością i wyrafinowanym gustem zegary z brązu będą najdoskonalszym dodatkiem głównie do salonu. To tu rozgościć się mogą na stylowych komodach, barkach czy stoliku kawowym bądź też w najcieplejszym miejscu salonowego relaksu – przy kominku.

zegar braz
Hiszpański Virtus od lat produkuje luksusowe zegary z brązu

Zegary z brązu stworzone przez mistrza

Od lat za prawdziwego znawcę kunsztu sztuki dekoracyjnych dodatków z brązu uchodzi marka Virtus (zobacz produkty tej marki). Zegary z brązu tworzone przez najznakomitszych rzemieślników sprawiają, że już za pomocą jednego stylowego zegara, salon rozbłyśnie tysiącem inspiracji. A w tych zakochać się można już od pierwszego wejrzenia..

To swoista historia i opowieść, zamknięta w oryginalnej rzeźbie!

zegar wykonany z brazu
Zegary z brązu są świetnym dodatkiem na elegancki kominek

Styl z minionych czasów

Zegary wykonane na styl tych niegdyś tak popularnych, to doskonały pomysł na unikatowe ozdobienie salonowego kominka czy wprowadzenie elementu aranżacji dedykowanego przestrzeniom stricte pałacowym. Kunsztowne zdobienia, precyzyjne wykończenia najdrobniejszych elementów postaci czy zwierząt, wzbogacają zegary o niespotykany wymiar piękna.

Każdy elegancki kominek, czy komoda wzbogacona o tak urzekający wyrób, będzie tworzyła udaną kompozycję.

zegary brąz sklep Luxury Products
Piękny zegar z brązu – www.luxuryproducts.pl

Zegary z brązu motywami udekorowane

Najwyższej klasy brąz w połączeniu z niespotykanymi umiejętnościami manualnymi, tworzą prawdziwie czarodziejską całość. Wśród najczęściej wybieranych motywów zegarowych właśnie goszczą figury woźnicy, aniołów, figurę kobiecą z dzieckiem, z harfą lub koszykiem, postaci konne czy najsławniejszy duet miłosny – postaci Romea i Julii.

zegary wykonane z brązu

Klasyka w najpiękniejszej z formy

Unikatowe i kunsztownie zdobione wyroby z brązu stanowią czarodziejskie odniesienia do świata magii i baśni, a także świata ponadczasowych motywów obecnych we wszystkich kulturach. Kolekcjonerzy piękna doceniają to, co ulotne i pragną w swoich wnętrzach zaakcentować miłość do tego, co piękne. Zegary z brązu wspaniale tę miłość obrazują.

Dlatego i Państwu życzymy, aby tak niezwykłe produkty rozświetlały ekskluzywne apartamenty, domy i posiadłości. W naszej ofercie znajdują się najbardziej prestiżowe zegary z całego świata.

Zapisz