Włoskie stoły bilardowe Ursus Biliardi

Włoskie stoły bilardowe

Marka Ursus Biliardi produkuje od ponad sześćdziesięciu lat włoskie stoły bilardowe na najwyższym światowym poziomie. Nie jest tajemnicą, iż firma robi także produkty na specjalne zamówienia.

Wszystko zaczęło się od rodzinnej malutkiej manufaktury, by w ostatnich latach stać się dużym międzynarodowym graczem w tej branży.

Czym włoskie stoły bilardowe Ursus różnią się od innych?

ekskluzywne stoly do bilarda
Włoskie stoły bilardowe to klasa i design!

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, istnieje możliwość szybkiej zmiany stołu bilardowego w luksusowy stół jadalniany do eleganckiej jadalni. Dlatego te przepiękne wyroby cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno mężczyzn – co oczywiste, jak i kobiet.

Włoskie stoły bilardowe to także jakość użytych materiałów, między innymi naturalnego drewna, stali, platyny, czy w końcu luksusowego zamszu. Marka używa także materiałów słynnych producentów, takich jak Gorina lub Iwan Simonis – co bardzo zwiększa prestiż.

Stół do jadalni i gry w bilard
Włoskie stoły bilardowe i jadalniane – Ursus Biliardi

Istotne przy procesie produkcji jest używanie tego samego drewna do blatów, jak i innych części stołu. Wszystko to po to, aby zachować holistyczną spójność i elegancję stołu.

Włoskie stoły bilardowe – modny trend czy nuda?

W ostatnich latach te przepiękne i nostalgiczne wyroby coraz częściej powracają na salony. Projektanci doceniają klasę i prestiż stołów, jako luksusowego dodatku do eleganckich wnętrz, dlatego coraz częściej polecają je swoim klientom.

Musimy wiedzieć jedno, iż włoskie stoły bilardowe to już nie tylko przedmiot do części rozrywkowej domu, ale także integralna spójność estetyczna całego pomieszczenia. Nie wspominając o tym, że firma Ursus Biliardi połączyła ze sobą dwie bardzo ważne funkcjonalności – grę towarzyską ze wspólnym biesiadowaniem.

luksusowe stoly bilardowe
Jakość i luksus – URSUS BILIARDI

Umożliwia to funkcja zaprojektowana przez zdolnych i piekielnie designerskich projektantów tej słynnej manufaktury.

Kilka słów o drewnie z którego wykonane są włoskie stoły bilardowe Ursus

Ekskluzywne stoły = ekskluzywne materiały, o czym nie zapomniał producent, poszukując drewna do produkcji stołów. Użyty surowiec to absolutna klasa super premium, o czym przekonali się klienci na całym świecie.

Ursus Biliardi wykorzystuje wyłącznie najlepsze gatunki drewna, słynące z wykorzystywania ich do produkcji wyłącznie najwyższej jakości wyrobów stolarskich: drewna Amazaquè(z charakterystyczną żółtawo-brązową twardzielą, przybierającą odcienie aż do ciemnego brązu, z szaro-czarnymi linearnymi wzorami), Etimoè (o ciemnoczerwonym odcieniu) spotykanych w Afryce, oraz drewna Serrado de Cerejera.

stoly wloskie bilardowe
Włoskie stoły bilardowe to klasyka i piękny południowy design

Dodajmy do tego, iż połączenie z takimi gatunkami jak: drewno oliwkowe, wiśni, różane, czy orzechowca daje ekscytujące i niezapomniane przeżycia.

Na istotny fakt zasługuje proces suszenia tego ekskluzywnego drewna, które trwa 10 lat!

Urusus Biliardi stworzył idealne i nad wyraz luksusowe włoskie stoły bilardowe dla prawdziwych miłośników gry w ten piękny sport.