Prestiżowe torby dla sportowców z Twoimi inicjałami

prestizowe torby dla sportowcow

Szukając inspiracji oraz najwyższej jakości galanterii dla swoich klientów poznałem markę Terrida z Włoch, która projektuje między innymi prestiżowe torby dla sportowców. Nie jest łatwo dzisiaj o dobrą manufakturę, z doskonałą historią, rzemieślnikami oraz zapleczem. A waśnie Terrida taka jest, rodowodowe włoskie pochodzenie, produkcja z najwyższej jakości naturalnej skóry, a także podejście do spełniania marzeń klientów – to właśnie aspekty jakich poszukuję.

Bo co z tego, że w dobie outsourcingu zlecimy danej fabryce produkcje stylowych toreb ze skóry, myślę że absolutnie nic. Miłość i pasja do tworzenia musi wypływać bezpośrednio od właściciela, założyciela, a przede wszystkim dobrego rzemieślnika lub projektanta. Oddając wszystko w ręce specjalistów nie stworzymy marki premium, więc warto zadać sobie odrobinę trudu i dotknąć prawdziwych toreb z Włoch.

Prestiżowe torby dla sportowców – trochę historii

Włoska marka Terrida powstała w ubiegłym stuleci w latach 70 i to Anna wraz z Sergio Terrida zaczęli tą piękną przygodę. To właśnie oni zrobili duży ukłon w stronę włoskiego rzemiosła, projektując i tworząc swoje pierwsze dzieła sztuki użytkowej przez duże S. Wszystko opierało się o ręczną produkcję prosto z jednego z najpiękniejszych regionów czyli Wenecji.

Później to dzieci Anny i Sergio przejęły rodzinny biznes, poznając od najmłodszych lat tajniki oraz kunszt tego zawodu. Dlatego w latach 80 postanawiają przekształcić manufakturę rodziców na nowe projekty, między innymi prestiżowe torby dla sportowców oraz miłośników podróżowania. I to one są podstawą produkcji.

Jak marka funkcjonuje dzisiaj?

Dlatego dzisiaj Terrida to połączenie starego rzemiosła, wysokiej jakości kunsztu ludzkich rąk, ale także nowoczesne podejście do projektowania i biznesu. Więc istotna mieszanka aspektów, które finalne wpływają na luksus, który firma kreuje. Zgadzam się w 100%, że jest to producent premium, więc te wyroby z pewnością będą służyły pokoleniom. Zresztą dobrze utrzymywana naturalna skóra z powodzeniem, może służyć dla następnych pokoleń.

Ważne jest, aby dobrze ją pielęgnować, ponieważ jest to klucz do długowieczności, jak zresztą skóra ludzka, którą należy codziennie kremować. Tak i torby podróżne dla miłośników sportu, potrzebują pielęgnacji oraz dużo miłości.

eleganckie torby dla sportowcaelitarne torebki dla sportowcowjaka torba dla sportowcajaka torba na prezent dla sportowcajaka torebka dla sportowcajakie torby dla sportowcakomplet prestizowych toreb dla sportowcajaki upominek dla sportowcaluksusowe torebki dla sportowcowskorzana torba dla milosnika sportuskorzana torebka dla sportowcatorba dla golfistytorba ze skory dla milosnika sportutorby dla golfistytorby skorzane dla sportowcowtorebka dla golfistytorebka dla sportowcatorebka dla sportowca blogtorebki dla golfistowtorebki dla sportowcatorebki dla sportowca blogtorebki dla sportowcowwyjatkowa torba sportowa

Prestiżowe torby dla sportowców – Twoje inicjały

Właściciele Terridy, doskonale znają potrzeby świadomych oraz zamożnych klientów, więc postanowili wyjść temu naprzód i spersonalizować swoje wyroby. Każdy kto kupuje modele sportowe może wysłać nam swoje inicjały, czy też litery dla osoby, której będą wręczały ten produkt w postaci upominku. A my zlecimy dla producenta wszycie skórzanych liter na torebkę, oczywiście w dowolnym kolorze naturalnej skóry.

Jak dla mnie świetny pomysł, który jest bardzo trafiony, ponieważ spora część naszych klientów kocha personalizować swoje wyroby i jest to zresztą coś naturalnego. Bo przecież identyfikujemy się z naszymi przedmiotami, autami, ubraniami oraz rzeczami które nabywamy tylko dla siebie. Więc tym bardziej inicjały będą takim na swój sposób symbolem.

Dedykowane torby dla golfistów i tenisistów

Myślę, że nie jest to dedykowane dla toreb na laptopy, czy teczki, ale torby prestiżowe torby dla sportowców, które są idealnym substytutem pod takie akcje. Terrida zresztą ma szeroki zakres produktów, więc są tu wyroby dla miłośników tenisa, czyli pokrowce w postaci torby na rakiety tenisowe, czy też kije golfowe.

Mamy także plecaki dla kochających sport, czy też podróżne saszetki na drobiazgi oraz akcesoria do pielęgnacji ciała. Każdy znajdzie produkt dla siebie, a jeśli nie, to My znajdziemy co tylko sobie życzy. Ponieważ w naszym portfolio mamy marki, które na życzenie wykonają dowolne torby, czy tez galanterię.

plecak z inicjalamiskorzan torba sportowa

Udany prezent dla sportowca

No i jeśli szukamy porządnego oraz bardzo ekskluzywnego prezentu dla bliskiej osoby, która kocha sport, warto pomyśleć nad wyrobami Terrida. Mało jest na rynku dzisiaj manufaktur, które z taką pieczołowitością projektują i wykonują tak urzekającą i elegancką galanterię. I za to kocham włoskie firmy, brak kompromisów, idealne skrojone skóry, a także wspaniały design który na długo zapada w pamięć.

Kiedy mamy już dość szablonu i słabej jakości, warto choć trochę się wysilić i znaleźć ciekawe rozwiązania na stylowy prezent. Terrida może nie jest znana jak topowe światowe marki, ale u świadomych klientów, którzy kochają ręczne rzemiosło i włoski styl jest rozpoznawalna. Ja takich manufaktur poszukuję dla Was i pokazuję je w Luxury Products.

Jeśli poszukujesz toreb dla sportowców koniecznie napisz – biuro@luxuryproducts.pl