marki premium absolute breton

Wokół nas jak słupy na polu i grzyby po deszczy wyrastają mizerne kserokopie produktów, które z luksusem nie mają absolutnie nic wspólnego. Bowiem cała prawda leży w produkcji, historii, ręcznym rzemiośle i wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. A tego moi kochani nie da się kupić, a przede wszystkim zrobić na szybko. Dlatego ekspresowej recepty na założenie marki premium nie ma i nie będzie. Nigdy nie czułem się strażnikiem moralności tej branży, natomiast celem i polityką Luxury Products jest oferowanie ściśle wyselekcjonowanych manufaktur, które są dogłębnie zbadane przez moją osobę.

I tak jak w życiu, często dwoje bliźniaków ma zupełnie inne charaktery, tak i dwa podobnie wyglądające produkty bardzo się od siebie różnią. W dobie masowej produkcji i podrabiania wszystkiego, klient ma prawo się pomylić, ale nie tworzy się rynku premium kłamstwem. Więc warto mówić o prawdziwym luksusie, który jest podparty tradycją, poszanowaniem dla kunsztu rzemiosła oraz wysokiej jakości materiałami.

Aby temat się zazębiał właśnie do tej zupy potrzeba kilka składników, które po ugotowaniu stworzą prawdziwe dzieło sztuki użytkowej. I to właśnie marka Absolute Breton jest jedną z wielu, którą pokochali nas klienci. Silna tradycja i doświadczenie, kształtowane od lat 80 minionego wieku, robi różnicę, a przede wszystkim daje dużą przewagę nad konkurencją. To ponadczasowa kultywacja ręcznie szytych wyrobów ze skóry naturalnej. Która kiedyś w Europie stanowiła o wielkiej sile naszej gospodarki. Zawsze podkreślam, że produkt premium musi składać się z wysokiej jakości surowca, a naturalna skóra jest jednym z takich materiałów.

Absolute Breton – właściwie co oni robią?

Generalnie marka wyspecjalizowała się w produkcji akcesoriów ze skóry do luksusowych jachtów, ale duże zapotrzebowanie na skórzane wyroby codziennego użytku dała impuls do tworzenia szerokiej kolekcji. Wybór jest naprawdę imponujący, może zacznę od przyborów na biurka. Te są wyjątkowo udane, a są to między innymi skórzane podkładki na biurko, rozkładane organizery, pojemniki na długopisy oraz inne drobiazgi, podstawki na wizytówki, a także nożyki czy lupy. Jeśli jesteśmy w klimacie eleganckich gabinetów warto wspomnieć o prestiżowych segregatorach z naturalnej skóry, teczkach na dokumenty czy etui na karty kredytowe oraz wizytówki.

Oczywiście nie mogło zabraknąć pewniaków jak portfele, także notesów, breloków, a także innych bardzo oryginalnych gadżetów. Naturalnie producent wykonuje także kalendarze, dzienniki i teczki na dokumenty. Wybór jest wyjątkowo szeroki i każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. Dużą uwagę producent poświęcił na modele dedykowane zegarkom oraz biżuterii. Od etui na zegarki, po rotomaty widzimy przepiękne dzieła sztuki na nasze zegarki. Skala jest imponująca, ponieważ najmniejszy model jest na jeden zegarek, a kończy się na produkcie służącym do przechowywania kilkunastu takich wyrobów.

Absolute Breton nie zapomniał o kobietach, projektując szeroką kolekcję skrzynek, pudełek oraz etui na biżuterię. A wszystko z naturalnej skóry, wyjątkowo osobliwe i oryginalne. Oprócz typowych pojemników na błyskotki są także pudełka na biżuterię do szuflad, które pomogą nam trzymać w nich porządek. Wartym uwagi są także dekoracje i akcesoria użytkowe dla domu, takie jak pojemniki na drobiazgi, ramki na zdjęcia, kosze na śmieci czy gazety, pojemniki na parasole i dużo innych funkcjonalnych przyborów.

Hiszpańska manufaktura upominkami stoi – dlatego dużą uwagę poświęciła właśnie produktom ze skóry na specjalne okazje. Nasi klienci kochają wręczać personalizowane prezenty, więc tutaj mamy ogromne pole do popisu. Są wyroby dla miłośników, kart, gier towarzyskich, czy sportów. Gadżety, bibeloty, czy etui na cygara to specjalność Absolute Breton. Ok, lista jest naprawdę szeroka, więc absolutnie każdy znajdzie smakołyk w sam raz dla siebie.

akcesoria breton
akcesoria gadzety na biurko breton
akcesoria na biurko breton
akcesoria skorzane absolute breton
akcesoria skorzane breton
akcesoria ze skory breton blog
etui na bizuterie
etui na zegarki breton
etui skorzane na piora
etui ze skory na zegarki
jakie akcesoria biurkowe breton
jakie akcesoria biurkowe breton blog
kufer skorzany na bizuterie
kufer ze skory na bizuterie
lodowka skorzana
lodowka ze skory
pojemnik na parasole
pojemnik skorzany na parasol
rotomat absolute breton
prezent dla niego
rotomat breton
skorzana szkatula na bizuterie
skorzana szkatulka na bizuterie
skorzana waliza na bizuterie
skorzane akcesoria biurkowe breton
skorzane akcesoria breton
skorzane etui na piora
skorzane etui na zegarki
skorzane gadzety breton
skorzane pudelko na okulary
skorzany gift
skorzany meski prezent
skrzynia ze skory na bizuterie
upominek dla niego ze skory
wyjatkowe akcesoria biurowe breton

Absolute Breton – gra skórzanych kolorów i faktur

Kto trzymał markowy portfel, czy torbę z naturalnej skóry, ten wie jak to pięknie pachnie. Jest to coś na co zwracam szczególna uwagę, kiedy wprowadzam firmę do naszej oferty. Absolute Breton produkuje swoje wyroby ze skóry garbowanych roślinnie, co w dużym skrócie jest moczeniem skóry w ekstraktach roślinnych z krzewów i drzew. A trzeba wiedzieć że, im jest mniej sztucznych ekstraktów, tym skóra jest wyższej jakości. I nie da się tego obejść!

Drugą arcyważną kwestią jest pochodzenie skóry, a ta jest z miasteczka Ubrique, skąd zresztą zaopatrują się najwięksi, czyli Gucci, Loewe, Hermes czy Louis Vuitton. To właśnie tam duże międzynarodowe firmy kupują najwyższej jakości naturalną skórę, aby szyć luksusowe wyroby dla swoich klientów na całym świecie.

Ale jak dla mnie największą wartością jest ogromny wybór kolorów i struktur tej skóry. Zaczynając od bydlęcej, która jest licowa oraz tłoczona, więc przypomina skórę krokodyla – wygląd gładki i delikatny. Następnie skóra cielęca, inaczej mówiąc nappa, która ma otwarte pory i jest wyjątkowo elastyczna. Kończąc na skórze węgorza, wyjątkowo kruchej oraz bardzo delikatnej.

Nasi klienci pokochali Absolute Breton za to, iż można sobie wybrać dowolny kolor oraz strukturę własnego produktu. A taki przedmiot w dodatku spersonalizowany o grawer, bądź tłoczenie jest prawdziwym luksusowym prezentem, bądź osobistym gadżetem. Często wybieraną skórą oprócz typowo brązowej o gładkiej powierzchni jest model Crocodile Mahogany, Crocodile Whisky, czy Anaconda Quartz.

Panie kupują dla swoich parterów często etui na zegarki, rotomaty, pudełka na pióra i cygara właśnie w skórze pasującej do danego typu mężczyzny. Nieraz jest to dobierane do wystroju gabinetu, innym razem do jego temperamentu. Natomiast mężczyźni szukając upominku dla drugiej połówki, decydują się na żywe kolory skóry, jak Red Cow, hazel Iguana, czy hazel Cow. Jak już wspomniałem każdy znajdzie coś dla siebie.

miasto ubrique
marki luksusu absolute breton
abolute breton
abolute breton blog
absolute breton blogi
absolute breton produkty ze skory

Produkcja to ręczna praca potrzebująca czasu

Średni okres od zamówienia to około 3 – 4 tygodnie, plus transport z Hiszpanii, dlatego nasi klienci często muszą uzbroić się w cierpliwość i po prostu czekać na swój produkt. Warto to brać pod uwagę, szczególnie kiedy chcemy sprawić drugiej osobie luksusowy prezent. Ale to także gwarancja na dobrze wykonany przedmiot, który będzie służył dla następnych pokoleń, bowiem dobrze utrzymywana naturalna skóra potrafi świetnie służyć przez długie lata. Czego i nam wszystkich życzę 🙂

Szukasz produktu z naturalnej skóry napisz do Nas – biuro@luxuryproducts.pl