Figury wykonane z gipsu to osobliwe dekoracje wnętrz

Figury Wykonane Z Gipsu

Kto z nas nie lubi oryginalnych dekoracji wnętrz? Chyba wszyscy pragną tego, aby nasze salony były korelacją między naszym charakterem, a tym co gdzie żyjemy. Dlatego często identyfikujemy się wyposażeniem i dekoracjami, które w większości przypadków sami dobieramy.

Takim synonimem przepięknych ozdób są między innymi rzeźby i figury wykonane z gipsu. Przepiękne, czyste w swojej formie, oryginalne i dające dużo blasku miejscu, gdzie przyjmujemy gości i rodzinę. Dlatego tym bardziej, powinniśmy zadbać o to co stawiamy za dekoracje. Dzisiaj obserwujemy wysyp rzeź wykonanych z żywicy, która ma udawać gipsowe i ciężkie figury.

To oczywiste oszustwo, które nie tylko widać gołym okiem, ale czuć przede wszystkim po wadze. Bowiem żywica jest dosyć lekkim materiałem, który ni jak się ma do prawdziwego odlewu gipsowego.

Figura Z Gipsu Blogger
Figury Dekoracyjne Gipsowe
Figury Gipsowe
Figury Wykonane Z Gipsu Blog
Gipsowa Figura
Wloskie Dekoracje Gipsowe
Wloskie Popiersia Gipsowe
figury wykonane z gipsu – to styl i jakość

Figury wykonane z gipsu – włoska marka Inga

Kochamy włoskie manufaktury, szczególnie te z historią, która pokazuje czy rzeczywiście to co robi firma, jest szczere i prawdziwe. Dlatego tym bardziej cieszymy się z wprowadzenia do naszego asortymentu ich wspaniałych wyrobów.

A są to przede wszystkich różnego rodzaju dekoracje, ozdoby, figury wykonane z gipsu, listwy dekoracyjne, sufitowe oraz inne różnego rodzaju akcesoria. Oczywiście wszystko wykonane z prawidłami sztuki rzemieślniczej, w oparciu o pracę ludzkich rąk. Uwielbiamy takie marki, mogące przede wszystkim dać coś dla świadomego klienta, który kocha oryginalność, a także osobliwość.

To właśnie są umiejętności odnalezienia designu w każdym calu dekoracji. A wszystko zaczęło się w latach 60 ubiegłego wieku, od produkcji kredy do tablic szkolnych. I to jest historia zasługująca na to, abyśmy zakochali się w marce Inga.

Busti E Statue In Gesso
Busti E Statue In Gesso
Busti E Statue In Gesso
Gipsowe Dekoracje Do Wnetrz
Busti E Statue In Gesso
Busti E Statue In Gesso

Przegląd dekoracji

Jak dla nas, na uwagę zasługują historyczne postaci, które zasłynęły z ważnych chwil w dziejach świata. Są to figury wykonane z gipsu, mające swoje pierwowzory w renesansie, czy innych ważnych epokach. Nieraz były wykonane przez znanych mistrzów rzeźby jak Michał Anioł.

Więc tym bardziej, warto mieć kawałem tak wspaniałej opowieści, właśnie w swoim wnętrzu. Duże formy nie wszędzie będą pasowały, dlatego Inga projektuje różne wymiary, które mogą wpisać się w dosłownie każde pomieszczenie. Od sporej wielkości filarów, po mniejsze rzeźby, które z pewnością można postawić na półce, czy parapecie.

Wyobraź sobie własną dekorację

Wszystko zależy od naszej wyobraźni, determinacji w poszukiwaniu doskonałości, a także wyposażenia, które posiadamy. Trzeba także wiedzieć że figury wykonane z gipsu, wpisują się w wiele różnych stylów wnętrzarskich. Więc, tym bardziej mamy swobodę umieszczania ich przy różnych meblach i wystrojach. A jeśli nie wiesz, jaką figurę wybrać, z chęcią pomożemy, bowiem zajmujemy się także projektowaniem luksusowych przestrzeni, zarówno prywatnych, jak i publicznych.

A właśnie! Nie wspomnieliśmy…wielu naszych klientów nabywa te przepiękne rzeźby do gabinetów. Są to idealne dekoracje właśnie to miejsc, w których pracujemy, odwiedzają nas goście i po części spędzamy tak wiele godzin naszego życia. Dlatego przestrzeń gabinetowa, to dobra opcja, aby postawić jedną z gipsowych figur włoskiej marki Inga.