Oryginalne rzeźby do salonu i Twojego wnętrza – Angeles Anglada w akcji

Jak powinny wyglądać oryginalne figury do salonu?

Nazwa manufaktury pochodzi od jej założyciela i głównego projektanta tych inspirujących figur Ángelesa Anglada. Hiszpański właściciel skierował markę na oceany dotąd nieznane, głównie przez swoje niesamowite projekty. Oryginalne rzeźby do salonu Anglady to produkty wyjątkowe i osobliwe. Dla mnie osobiście jest to żywy dowód na to, iż można tworzyć piękne luksusowe wyroby w stosunkowo przyzwoitej cenie. Z bliska robią ogromne wrażenie, między innymi dzięki wysokiej jakości wykonania. Ale także masywności i zarazem delikatności. To ukłon w stronę piękna i szlachetności.

Oryginalne rzeźby do salonu – różnica w produkcji

Dzisiaj często możemy zauważyć tanie i niestety nieumiejętnie podrobione wyroby Angeles Anglada. Azja tworzy bardzo dużo tandetnych produktów, które mają przypominać wierną kopię wielu Europejskich marek. Jest to częsta polityka, którą możemy zaobserwować, jednak dosyć łatwo odróżnić od siebie tak naprawdę 2 różne przedmioty.

Hiszpańskie oryginalne rzeźby do salonu Anglady są wykonane z materiału jakim jest sproszkowany kamień, zresztą bardzo masywnego i trwałego. Natomiast do ich wykończenia stosuje się brąz, miedź, srebro i złoto. Podstawa wykonana jest z marmuru.I tutaj mamy finalną różnicę, a w zasadzie lata świetlne jakie dzielą figury Angeles Anglada od tanich podróbek. Szczegóły decydują o ostatecznym wyglądzie, a te są pieczołowicie pilnowane i strzeżone przez hiszpańską manufakturę!

Te rzeźby są naprawdę dosyć ciężkie i nie odbiegają od naturalnego kamienia. Masywne o wyrazistych kształtach robią wielką różnicę i za to pokochali je Nasi klienci. Bo prawdziwy hand made trzeba kochać.

hiszpanskie rzezby do salonu
Oryginalne rzeźby do salonu – sklep Luxuryproducts.pl
rzezba do salonow
rzezby salonowe
oryginalne rzezby do salonu
oryginalne rzezby salonowe sklep
para figurka
rzezba do domu sklep
wyjatkowa rzezba do salonu

Oryginalne rzeźby do salonu – prawdziwe marki z krwi i kości

Dzisiaj, kiedy mamy ogromny wybór dodatków do naszych wnętrz w większości wspieramy Azjatyckie towary. Marki, które pochodzą z tamtego rejonu świata, niejednokrotnie przyjmują obco brzmiące nazwy. Coraz częściej są zaczerpnięte z włoskiego, lub niemieckiego języka. Brzmią bardzo elitarnie i prestiżowo, jednak to tylko nic nie znaczące nazwy. I ciężko jest odróżnić przebierańca od oryginalnego wyrobu. Dlatego, kiedy nie ma opisu danej manufaktury i gdy nic nie możemy się dowiedzieć o jej historii. Nie wróży to nic dobrego.

Bo przecież oryginalne rzeźby do salonu, luksusowe meble czy prestiżowa biżuteria to wielopokoleniowe stare manufaktury. Które od dziesiątek lat tworzą unikalne wzornictwo, starając się przekazać je następnym pokoleniom. Angeles Anglada istnieje od 1988 roku, więc wierzę że prawda sama się obroni. Idąc z duchem czasu nie patrzę na to żeby kupić taniej, ale szukam lepszej jakości. To jest dzisiaj komfort, który mówi o tym, iż możemy sami zdecydować o tym co wybrać. W słabej jakości butach przejdziesz krótszą drogę. Dlatego to jest takie istotne. Przeglądając oferty sklepów widzę kserokopie na każdej stronie. Wszystkie produkty wyglądają bliźniaczo podobnie. I to jest rzeczywiście słabe….

abstrakcyjna rzezba do salonu
figura sklep
figury luksusowe do salonu
calujaca sie para figurka
fugura temidy na prezent sklep
kochajaca sie para figurka

Oryginalne rzeźby do salonu – dodatki dekoracyjne na każdą kieszeń

Marka Angeles Anglada ma ceny bardzo przyzwoite jak na tak piękne i wysokiej jakości wyroby. Średni koszt figury to przedział cenowy rzędu 400 – 700 zł brutto. Wiec nie jest to super drogi produkt, jak prace wytrawnych rzeźbiarzy. Absolutnie każdy może sobie pozwolić na taką porcję sztuki we własnym wnętrzu. I cieszę się bardzo, iż jest to hand made premium na który może sobie pozwolić większość z Nas.

Takie produkty uwielbiam, tym bardziej że konsumenci Luxury Products doceniają je, dekorując swoje stylowe wnętrza. To cena często definiuje luksusowy produkt. Jednak w tym przypadku jest to niższy niż artystyczna rzeźba oraz wyższy niż tania masówka z Azji. A więc w widełkach cenowych, w jakich powinien się znaleźć produkt premium.

Oryginalne rzeźby do salonu z zegarem – proszę bardzo

Angeles Anglada podchodzi do swojej twórczości holistycznie, dlatego jest tak obszerna linia kolekcji. Oprócz figur i rzeźb marka zaprojektowała osobliwe zegarki, które są wplecione w tematykę kamienia. Są naprawdę wyjątkowo piękne i na pewno będę funkcjonalną ozdobą w każdym wnętrzu.

zegar dekoracyjny salon
zegarek rzezba
zegarek rzezba sklep
zegar ozdoba
zegar rzezba do salonu
zegar rzezba sklep
zegary dekoracyjne do salonu sklep
zegar zakochana para

Oryginalne rzeźby do salonu – prezent na każdą okazję

Przepiękne figury Anglady to świetny pomysł na upominek. Nasi klienci często wybierają te cudowne rzeźby na różnego rodzaju okazje. Czy jest to prezent na ślub, urodziny, chrzest, rocznicę czy inny ważny powód. Rzeźba Angeles Anglada robi robotę i wpasuje się idealnie na każdy pomysł. Jest to spowodowane między innymi bardzo dużą rozpiętością modeli. Hiszpańska marka tworzy wiele linii z różnych dziedzin życia.

Od typowych figur do wystroju salony, przez rzeźby dekoracyjne na biurka do gabinetów, czy w końcu dedykowane statuetki dla grup zawodowych. Każdy tak naprawdę znajdzie coś dla siebie i uwierzcie mi wybór jest ogromny. Zresztą sami zobaczcie na naszym sklepie w zakładce Angeles Anglada.

Dodam, iż Nasi klienci przy okazji poszukiwania idealnego prezentu zamawiają tabliczkę znamionową. Gdzie umieszczają swoją dedykację, bądź inicjały osoby obdarowywanej. I to jest bardzo miłe i słodkie. Absolutnie każda rzeźba może być zapakowana we włoski papier prezentowy. Tak samo prestiżowy jak figury Anglady. Zachęcam do obejrzenia całej kolekcji na Luxury Products, ponieważ naprawdę warto zobaczyć te niesamowite hiszpańskie projekty.

fugurka dziecka na prezent
rzezba nauczycielki sklep
rzezba rece do wina
rzezby do salonu
figurka na biurko