Ekskluzywne sejfy do gabinetu – The Original Books Works

ekskluzywne sejfy

Dzisiaj chciałbym pokazać Państwu ekskluzywne sejfy do gabinetu angielskiej marki The Original Book Works. W wielu filmach można zobaczyć – jak sprytnie ludzie chowają swoje cenne rzeczy w oryginalnych schowkach w kształcie książek.

Tak i tutaj producent specjalizuje się w wytwarzaniu niesamowitych dzieł sztuki gabinetowej na wzór starodruków oraz tych nowoczesnych książek. Bardzo ostatnio modnych i wracających w wielkim stylu.

luksusowy sejf
Ekskluzywne sejfy – The Original Books Works

Ekskluzywne sejfy nie muszą być nudne!

Każdy wrażliwy na piękno człowiek lubi otaczać się niebanalnością. A wyroby brytyjskiej The Original Books Works właśnie to gwarantują.

Prawdziwe sejfy obudowane są specjalną formułą żywiczną. Daje to niepowtarzalny efekt starej dobrej książki. Tak dobrze wykonany produkt ciężko jest odróżnić od oryginału!

luksusowe sejfy do gabinetu 1
Bardziej nowoczesne ekskluzywne sejfy

Luksusowe reprodukcje robione są na wzór starodruków z pierwszej połowy XX wieku. Oczywiście są dostępne także nowsze modele książek do nowoczesnych wnętrz…

Ekskluzywne sejfy do gabinetu to produkt prestiżowy

Na uwagę zasługuje fakt, iż klientami firmy są tak zacne istytucje jak British Museum, The British Library, czy w końcu Muzeum Historii Naturalnej.

To co dla mnie jest niezwykle istotne, to fakt ręcznego wykonania. Większość produkcji The Original Books Works to dokładna i precyzyjna ludzka praca. Przy towarach luksusowych to klucz!

gdzie kupić ekskluzywne sejfy?
Typowy sejf do gabinetowej biblioteczki

Anglicy umiejętnie malują i złocą swoje wyroby, tak aby nadać im jak najbardziej naturalne kształty.

Ekskluzywne sejfy gabinetowe a przeznaczenie

Nie są to duże produkty, a większość z nich mieści się w granicach 20 – 30 cm. Dlatego są dedykowane głównie mniejszym rzeczom, takim jak gotówka, karty kredytowe, biżuteria, czy dokumenty.

Zresztą w gabinecie nie trzymamy broni oraz bardzo dużych przedmiotów…..

Te ekskluzywne sejfy to dodatek do luksusowego biura czy gabinetu. Często ustawiane na tylnej ścianie za biurkiem. Tak aby w biblioteczce nie było można ich dostrzec. Firma specjalizuje się także w produkcji samych stylizowanych książek czy segregatorów.

ekskluzywny sejf
Sejf książka – sklep luxuryproducts.pl

Więc klienci mogą zamawiać całe komplety do swojego prywatnego gabinetu. Na życzenie angielska marka wykonuje bardzo indywidualne projekty.

Zapisz