Eleganckie talerze – ręcznie malowane włoskie cacka

eleganckie talerze

Przygotowując przyjęcie chcemy zabłysnąć. Nuda, marazm i niebanalność dzisiaj nas nie interesują…zatem zwróćmy uwagę na eleganckie talerze.

Produkt świetnie podkreślający prestiż stołu oraz wnętrze w którym przyjmujemy gości. I jak zwykle w zależności jaki efekt chcemy osiągnąć każdy luksusowy towar da nam oczekiwane rezultaty.

eleganckie talerze na stol
Eleganckie talerze ze złotem – Cre Art

Eleganckie talerze prosto z Włoch

Producenci z południa wyspecjalizowali się w pięknych użytkowych dziełach sztuki. Zazwyczaj są to wyroby z ceramiki i porcelany. Większość z nich wykonana jest w kolorach białych.

Zarówno całe komplety, jak i pojedyncze sztuki są malowane w przeróżne wzory. Część to motywy kwiatowe oraz florystyczne. Które kojarzą się z delikatnością i są bardzo kobiece.

talerze eleganckie
Eleganckie talerze prosto z Włoch

Włosi uwielbiają projektować luksusowe talerze, więc na rynku mamy naprawdę olbrzymi wybór…

Czyli wszystko i nic. Jeżeli macie dosyć powtarzających się wzorów i motywów. Jeżeli cenicie sobie odważną i ekskluzywną stylistykę polecam włoską markę Cre Art!

Eleganckie talerze w towarzystwie 24 karatowego złota?

Tak to jest możliwe i zarazem bardzo sexi! Producent swoje produkty – szklane i kryształowe ręcznie przyozdabia złotem. Ten 24 karatowy surowiec niezwykle gustownie prezentuje się na lśniącym talerzu.

stylowe i eleganckie talerze na stół
Precyzja wykonania i wysoka jakość materiałów – Cre Art

Cre Art stosuje oryginalne wzory, tak aby całość prezentowała się prestiżowo. Ponieważ oprócz miłośników pięknego szklanego wzornictwa, te wyroby dedykowane są na specjalne okazje.

Bankiety w ambasadach, placówkach dyplomatycznych oraz innych wyjątkowych miejscach to miejsce docelowe tych ekscytujących modeli włoskiego wzornictwa.

Ręczne wykonane eleganckie talerze

talerze do eleganckiej jadalni
Prestiżowe talerze do eleganckiej jadalni

Luksus to pojęcie względne, ale nie w tym przypadku. Oprócz wysokiej jakości materiałów liczy się wykonanie. Wszystkie eleganckie talerze są ręcznie malowane, co nadaje im jeszcze większego prestiżu – zobacz na https://www.luxuryproducts.pl/ekskluzywne-talerze.html.

Manufaktura wytwarza całe zestawy do stylowych jadalni i salonów. Wiele z nich jest pozłacanych, więc swobodnie można wybrać odpowiedni niebanalny zestaw na nasze stoły. Tak, aby zaproszeni goście, nie mieli wątpliwości jaką wagę ma uroczystość na której się znajdują….

Zapisz