Luksusowe zakupy we Włoszech – gdzie warto się wybrać?

luksusowe zakupy we włoszech

Luksusowe zakupy we Włoszech to brzmi zachęcająco, ale czy tak naprawdę warto tam jechać?

Mamy już w Polsce ekskluzywne butiki z produktami najwyższej klasy, więc o co chodzi….przecież elitarne marki takie jak Vercace, Gucci, Alexander McQueen czy Prada są dostępne w stolicy.

Pierwsza sprawa to mentalność. Tak, dokładnie – zawsze jeździliśmy na wytrawne polowania ciuchowe do Włoch. Do kolebki dobrego smaku i bardzo szerokiej oferty wszystkiego czego dusza zapragnie.

I jest tak do dzisiaj! Made in Italy znaczy luksus, ale przede wszystkim cała magia i otoczka mody. Ten wyczuwalny smak, który unosi się na każdej ulicy z ekskluzywnymi butikami.

Luksusowe zakupy we Włoszech – nasze typy

Via Montenapoleone to najbardziej ekskluzywny adres we Włoszech. Posiadanie tam swojego butiku świadczy o zajmowaniu miejsca w najściślejszej czołówce najlepszych projektantów świata.

Ekscytujące zakupy we Włoszech
Jeżeli wybieracie się na luksusowe zakupy we Włoszech, nie zapomnijcie a adresie Via Montenapoleone!

Tłumnie odwiedzana każdego tygodnia przez turystów, prawdziwe pieniądze zarabia na milionerach, którzy Włochy zwiedzają właśnie robiąc zakupy w butikach na Via Montenapoleone w Milanie.

Oprócz ubrań, znajdują się tam salony z najdroższą biżuterią świata, min. Cartier oraz Tiffany & Co. Mężczyznom Via Montenapoleone oferuje salony poszczególnych producentów zegarków, w których znajdują się tylko i wyłącznie najnowsze modele.

Robiąc luksusowe zakupy we Włoszech nie zapominajmy o takich miejscach jak Via Dei Condotti

Jest to kolejny, obowiązkowy przystanek podczas zakupowych szaleństw we Włoszech. Znajdują się tutaj znane butiki, w których sprzedawane ubrania niejednokrotnie osiągają ceny znacznie wyższe niż te na Via Montenapoleone.

ekskluzywne zakupy we wloszech
Via Dei Condotti – to mekka luksusowych zakupów

Cechą charakterystyczną tego adresu jest doskonale wyszkolony personel, który sam akt kupowania potrafi zamienić w niezapomniane przeżycie, a co za tym idzie historię do opowiadania znajomym i rodzinie.

Mając na myśli luksusowe zakupy we Włoszech nie można ograniczać się jedynie do ubrań. Włosi oferują swoim klientom nie tylko najwyższej jakości odzież, ale także elementy wyposażenia wnętrz, kanapy, dywany, antyki, wspaniałe akcesoria kuchenne, czy też niesamowite salony z kosmetykami z najwyższych półek świata.

Dla zmęczonych zakupowymi wypadami powstały także najwybitniejsze gabinety spa, salony urody męskiej oraz przepiękne widoki Włoch, które po ciężkim dniu, spędzonym w luksusowych sklepach ukoją każdą zakupoholiczkę.