Fontanna Domowa – oryginalna i piękna dekoracja wnętrz od Trea Ceramiche

domowa fontanna

Fontanna domowa nie musi kojarzyć się z tandetnym i mało stylowym wnętrzem. Włoscy projektanci zadbali o to w najmniejszych szczegółach….

Marka z południa Europy Trea Ceramiche to wyjątkowa rodzinna manufaktura. Jej ciekawa historia zaczyna się 1968 roku w….garażu. Tak swoją przygodę z biznesem rozpoczynało wiele firm, które sukcesywnie zdobywało światowy rynek.

fontanny do wnętrz
Domowa fontanna powstaje ręcznie

Dzisiaj na wynik marki pracują synowie Michele i Beppe. To oni wyznaczają ekscytujące trendy i rozwiązania. Najważniejsze, że nie zapominają o celach wyznaczonych przez założycieli, dlatego czuć tu rodzinną atmosferę.

Z czego jest wykonana fontanna domowa?

Produkt, jak i cała kolekcja Trea Ceramiche wyprodukowana z wysokiej jakości ceramiki. Materiały dodatkowe to 24 karatowe złoto, platyna, szkło i kryształy Svarowskiego.

domowa fontanna do wnętrz
fontanna domowa ze słoniem na szczęście

Włosi używają luksusowych surowców do tego, aby podnieść prestiż wyrobu. Oczywiście ręczne wykonanie to klucz do wyjątkowości przedmiotu jakim jest niewątpliwie fontanna domowa.

Nowoczesna aranżacja nie musi opierać się wyłącznie na tworzeniu designerskich i modernistycznych wnętrz. Dlatego złocone i typowo włoskie formy są obiektem pożądania przez klientów z całego świata.

Styl w jakim są wykonane świadczy o bardzo wysokiej kulturze projektowania i podejścia do produkcji. Tak więc, finalny efekt jest niezwykle istotny….

domowe fontanny
domowa fontanna nie musi być nudna!

Gdzie ma stać domowa fontanna?

Najlepszym miejscem będzie otwarta klatka schodowa w domu. Tak, aby produkt był widoczny w centralnym miejscu. Jest to przestrzeń między wejściem, a schodami – aby każdy odwiedzający nas gość widział fontannę w szerszej perspektywie.

Docelowo można ją ustawić w dużych salonach, pół otwartych tarasach, zamkniętych ogrodach zimowych oraz wszędzie tam gdzie nie ma dużego mrozu. Dlaczego – ponieważ nie jest to typowy produkt ogrodowy, o czym powinniśmy pamiętać.

fontanna domowa elegancka
podświetlana włoska fontanna

Tak luksusowa dekoracja może oświetlić i rozjaśnić każde chłodne pomieszczenie. Większość z fontann ma zamontowane oświetlenie, co wzmaga efekt związany z wodą.

Jakie wymiary i ceny ma fontanna domowa Trea Ceramiche?

Każda z nich ustawiona jest na pięknym zdobionym filarze. Jego wymiary zaczynają się od 70 cm wzwyż. Całość to wysokość od 160 cm do ponad 2 metrów!

Jest to duża dekoracja, pamiętajmy o tym projektując swoje eleganckie wnętrze.

dom fontanna
Trea Ceramiche – sklep www.luxuryproducts.pl

Kwoty za które trzeba zapłacić za tą ekscytującą włoską dekorację zaczynają się od 9 tysięcy złotych. Najdroższa z nich kosztuje ponad 30 tysięcy złotych. Co nie jest zawrotną sumą, biorąc pod uwagę luksus i jakość wykonania.

Produkt, jakim jest fontanna domowa marki Trea Cermiache może wnieść dużo pozytywnej energii do Państwa wnętrz. W dobie masowej produkcji jest coraz mniej oryginalności, dlatego zwracajmy uwagę na to co eleganckie i wyjątkowe.

Zapisz