Nie kupuj facetowi skarpetek na urodziny – pozłacane spinki do mankietów

pozłacane spinki do mankietów

Nie wiesz co kupić dla swojego mężczyzny? Nasza dzisiejsza propozycja to pozłacane spinki do mankietów. Być może upominek nieco klasyczny, ale w tym wydaniu nie będzie nudny!

Przedstawiamy top 5 niezwykłych spinek do mankietów

1. Spinki Jack Row, wykonane z 18 karatowego białego i żółtego złota. Swoją nazwę Architect zawdzięczają budynkowi 30 St Mary w Londynie. Wieżowiec zaprojektowany przez Normana Fostera stoi na miejscu biurowca Baltic Exchange, zniszczonego 10 kwietnia 1992 w wyniku zamachu bombowego Irlandzkiej Armii Republikańskiej.

spinki pozłacane do koszuli
Pozłacane spinki do mankietów Jack Row

Te bardzo ekskluzywne spinki posiadają stożkową formę skręcania – fascynującej negatywnej przestrzeni, pozwalając na widok wewnętrznej wklęsłej polerowanej części. Na zdjęciu model z szafirami, w prestiżowym drewnianym pudełku.

2. Pozłacane spinki NeroUno Rose Rim marki Montegrappa.

To wyrób włoskiej manufaktury wyprodukowany z onyksu oraz stainless steel, platerowane różowym złotem. Wyposażone w specjalne zaprojektowane obrotowe urządzenie na końcu wygiętego ramienia – tak, aby pięknie prezentowały się na mankiecie.

pozlacana spinka
Spinki Montegrappa – pozłacane dzieło sztuki

Całość dopełnia klasyczny czarny kamień z onyksu. Z tej serii, możemy zamówić pióro wieczne, długopis oraz zegarek. W sklepie www.luxuryproducts.pl cena za te męskie spinki to 900 złotych brutto, więc nie jest to olbrzymi wydatek – jak na tak luksusowy upominek.

3. Miejsce na podium zajmują ekskluzywne pozłacane spinki do mankietów z kolekcji Venice marki Urso. Stylowe i niezwykłe arcydzieło zostało wykonane z 18 karatowego żółtego złota, przedstawiające skrzydlatego lwa (symbol św. Marka), który stał się także symbolem Serenissimy.

spinki pozłacane do koszul
Włoska marka Urso
spinki do mankietów ze złota
spinki ze złota do koszuli
Komplet ze złota – Urso – sklep www.luxuryproducts.pl

Ten produkt to absolutna ” górna półka ”, dlatego trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem. Całe spinki są wykonane ze złota, a cena za komplet to 31 tysięcy złotych.

Do spinek można skompletować obcinarkę do cygar, pióro wieczne oraz zapalniczkę. A wszystko wykonane z 18 karatowego złota.

4. Manufaktura Graf von Faber-Castell wypuściła na rynek także luksusowe pozłacane spinki do mankietów. My zdecydowaliśmy się przedstawić model z bardzo oryginalnym kamieniem – jakim jest cytryn!

spinka pozlacana do mankietu
Pozłacane spinki na upominek

Wyrób jest pozłacany 24 karatowym złotem, a centralne miejsce zajmuje piękny cytryn. Jak na jakość wykonania, cena 1700 złotych wydaje się przystępna.

5. Bardziej klasyczne i tradycyjne pozłacane spinki do mankietów wyprodukował szwajcarski Caran d’Ache. Być może nie jest to produkt designerski, ale za to jakość wykonania to najwyższy światowy poziom.

Pozłacana spinka do koszuli męskiej
Szwajcarska niezawodność i jakość wykonania!

Marka Caran d’Ache jest symbolem szwajcarskiej doskonałości technicznej, precyzji, niezawodności, oraz innowacyjności. Każdy wyrób jest tworzony ręcznie w warsztatach genewskich – łącząc tradycyjny warsztat rzemieślników oraz działania wspomagane komputerowo, przez obrabiarki.

Tak luksusowy upominek zadowoli najbardziej wybrednego konesera męskiej mody, ale najpierw sprawdźmy czy nasz mężczyzna nosi koszule przystosowane do tego typu spinek.

Zapisz

Zapisz