Zegarki Anonimo – militarny luksus dla mężczyzn

Zegarki Anonimo
Fot. anonimo.com

Kto z Panów zna ekskluzywne zegarki Anonimo? Produkowane przez włoskich mistrzów zegarmistrzostwa prosto z Florencji.

Założyciele marki mieli prosty i jasny cel. Zbudować produkt łączący tradycje florenckie, czyli tradycyjne włoskie wzory połączone ze szwajcarską jakością i mechaniką. Po niedługim czasie producentem zainteresowała się Grupa Vendome, odkupiła firmę i część produkcji przeniosła do Szwajcarii.

anonimo zegarki
Fot. anonimo.com Zegarki Anonimo – chropowaty luksus

Dlatego zegarki Anonimo, mimo krótkiej historii zdobyły już sławę na całym świecie. Włoska manufaktura założona przez wybitnego projektanta Federico Massacesi oraz Dino Zei. Ten drugi zajmował się Officine Panarai – firma wytwarzająca zegarki dla włoskiej marynarki wojennej.

Czym się wyróżniają zegarki Anonimo?

Dzięki projektantom, którzy pracowali dla włoskiej marynarki wojennej, produkty nabrały wiele cech zegarka wojskowego. Oczywiście niektóre modele, mają tylko pewne cechy, ale w ogólnym zarysie widać duży wpływ militarnego designu na markę Anonimo.

Styl jaki prezentuje ta marka jest trochę chropowaty i surowy, ale całość naprawdę robi niesamowite wrażenie. Znajdziemy tutaj dużo stali, chromu oraz dobrej grubej naturalnej skóry.

ekskluzywne zegarki
Fot. anonimo.com Produkt szwajcarsko – włoski – zegarki Anonimo

Według filiozofi firmy stworzony jedną z prestiżowych kolekcji “OPERA MECCANA” (MECHANICZNE DZIEŁO) – która jest przede wszystkim precyzyjnie zrealizowanym konceptem. “Opera” jest nie tylko formą muzyczną, ale również odniesieniem do łacińskiego “opus-operis”, czyli dzieła.

Właśnie dzieło to duch rzemiosła zegarmistrzowskiego. “Meccana” natomiast to połączenie słów “Meccanica” i “Arcana”- co oznacza mechaniczny i mistyczny, a odnosi się do średniowiecznego terminu ezoterycznego OPERA ARCANA.

Wysoka jakość a zegarki Anonimo

Anonimowy nie znaczy byle jaki….dlatego te wyjątkowe wyroby produkowane są z najwyższej jakości surowców. Między innymi stali szlachetnej, brązu, czy złota.

Użyta naturalna gruba skóra dodaje drapieżności i bardzo męskiego stylu. Mężczyźni na całym świecie pokochali zegarki Anonimo. Świadczy o tym bardzo dobra sprzedaż w Europie i Usa.

Szwajcarska dokładność znana jest od wielu lat, natomiast w połączeniu z włoską finezją daje bardzo luksusowy nowy wymiar.

luksusowe zegarki męskie Anonimo
Fot. anonimo.com Militarne zegarki Anonimo

Miłośnicy tych nieszablonowych produktów utożsamiają się z ciężką pracą zespołową, minimalizmem oraz uczciowścią. Te cechy to obraz człowieka niezwykle silnego i dbającego o swoich najbliższych.

Każda Pani szukająca ciekawego i oryginalnego prezentu dla mężczyzna powinna wziąć od uwagę właśnie wysokiej jakości produkt marki Anonimo. Ponieważ jest to zegarek wysokiej jakości, mocny, który będzie z pewnością służył przez długie lata.

Gwarancja producenta i użyte materiały przemawiają, aby Anonimo bliżej się przyjrzeć.