Luksusowe podkładki pod naczynia – jakie wybrać?

Luksusowe podkadki pod naczynia

Szukając propozycji dla Państwa do eleganckiej jadalni i salonu, natrafiliśmy na luksusowe podkładki pod naczynia. Produkty niezwykle śmiałe i oryginalne, ale czy sprawdzają się w domowych warunkach?

Obecnie na rynku mamy szeroki wybór podkładek wykonanych z najróżniejszych materiałów. Te najprostsze są z drewna oraz mieszaniny materiałów plastycznych wytrzymałych na wysokie temperatury.

Posiadają wyraźne żywe i świeże kolory. Zazwyczaj są to masowo produkowane chińskie wzory, aczkolwiek można znaleźć coś dla siebie.

lukusowa podkladka pod naczynia
Luksusowe podkładki pod naczynia wykonane z brązu – Virtus 1945

Z czego są wykonane luksusowe podkładki pod naczynia?

Wyroby bardziej prestiżowe to także surowce z górnej półki. Możemy tu wymienić stal szlachetną, brąz oraz inne metale poddane obróbce posrebrzania.

Użyte materiały są niezwykle istotne przy towarach premium. Definiują ich jakość i klasę, których nie zapewnią tańsze zamienniki.

podkladki pod naczynia
Luksusowe podkładki pod naczynia Mukul Goyal

Luksusowe podkładki pod naczynia wykonane z brązu

Hiszpańska manufaktura Virtus 1945 zaprojektowała bardzo klasyczne i wyjątkowe produkty. Jeden z nich to podkładka pod naczynie do owoców morza. Motywy przewodnie to muszle z innymi żyjątkami morskimi, świetnie wkomponowana w wysokiej jakości brąz.

podkładki luksusowe pod naczynia
Hiszpańska marka Virtus 1945 – luksusowe podkładki pod naczynia

Ten hiszpański wyrób będzie niesamowicie prezentował się na stole w jadalni, bądź w eleganckim salonie. Oczywiście jest to podkładka dedykowana pod garnek z owocami morza, ale równie dobrze może na niej się znaleźć patelnia z ciepłymi krewetkami, lub ostrygami.

Brąz to stop miedzi z cyną, który posiada niesamowite właściwości, a także jest odporny na ścieranie, korozję, działanie pary i wody. Dlatego idealnie nadaje się na długie i praktyczne użytkowanie.

Wyroby takie jak luksusowe podkładki pod naczynia muszą posiadać odpowiednią odporność. Producenci o tym wiedzą, więc na rynku pojawiają się coraz lepsze i mocniejsze wersje.

Manufaktura która wytwarza zaprojektowane przez Mukula Goyala bardzo śmiałe akcesoria postawiła na chromowany mosiądz.

Natomiast włoska marka Zanetto oferuje luksusowe podkładki pod naczynia z posrebrzanego metalu.

ekskluzywne podkladki pod naczynia
Posrebrzana podkładka pod naczynia – włoska manufaktura Zanetto

Wariacji na ten temat jest wiele, grunt aby towar był świetnie zaprojektowany, ale co ważniejsze wykonany jak już wcześniej podkreślaliśmy z wysokiej jakości materiałów.

Miłośnicy gotowania i dobrego smaku w jadalni są wyczuleni na punkcie estetyki. Szukają produktów odważnych, służących na długie lata. Takie wyroby zagwarantują Państwu marki produkujące podkładki klasy premium i super premium.