Skórzane albumy na zdjęcia marki Legatoria Koine

albumy na zdjęcia ze skóry

Dzisiaj pragnę przedstawić Wam małą manufakturę wytwarzającą skórzane albumy na zdjęcia. Legatoria Koine to jedna z naszym pierwszych marek, które wprowadziliśmy na nasz rynek. Projektuje wyroby bardzo stylowe, jednocześnie naturalne w swoim wyglądzie.

Zawsze kiedy biorę do ręki jeden z ich produktów mocno go wącham, ponieważ uwielbiam zapach skóry. Jest to niewątpliwie surowiec, który jest z jedną z wielu płaszczyzn prawdziwego luksusu. No właśnie a co Ty czujesz, gdy słyszysz słowo luksus? Nie masz wrażenia że wszystko o czym się mówi jest już luksusowe, albo ekskluzywne. Świat i ludzie chcą być premium, z jednym małym istotnym faktem – nie wszyscy mogą….

Skórzane albumy na zdjęcia Legatoria Koine

Ta fascynująca historia zaczęła się w 1985 roku we Włoszech, kiedy bracia Francesco i Cosimo Riccio postanowili założyć manufakturę. Wiesz skąd się biorą prawdziwe luksusowe produkty? Z pasji i szczerej miłości!

Kserując wyroby innych, nigdy nie osiągniesz jako producent własnego stylu i sukcesu. Skórzane albumy na zdjęcia Legatori to wynik ogromnego szacunku do ręcznej pracy, naturalnych surowców oraz włoskiego podejścia do designu.

Dzisiaj jesteś zalewany masą produktów, niejednokrotnie buńczucznie nazwanych prestiżowymi, elitarnymi, czy w końcu jedynymi w swoim rodzaju. To papka, miał, masowo wytwarzane ciastka z kremem nie mające nic wspólnego z czymś wyjątkowym.

Gdy pierwszy raz wziąłem do ręki album tej marki, wiedziałem że ta miłość będzie odwzajemniona. Zapach i struktura surowca mówi wiele o towarze, tak było i tym razem.

Skórzane albumy na zdjęcia w dobie digitalizacji XXI wieku

Nie wiem czy ze mną się zgodzisz, ale ja dosyć wyraźnie czuję zmęczenie społeczeństwa cyfryzacją. Ilością bodźców, które codziennie nas śledzą, dotykają i nie dają nam spokoju.

Każdy z nas ma setki i tysiące zdjęć na komputerze, jednak naprawdę rzadko z nich korzystamy. One po prostu tam zalegają i zajmują miejsce w pamięci….

Trochę inaczej jest ze starymi albumami z rodzinnymi zdjęciami, jeśli mówię nieprawdę popraw mnie! Tak jak Ty, często siadaliśmy z bliskimi i całymi wieczorami upajaliśmy się przeszłością zamkniętą na starych fotografiach.

Coś w tym jest, a skórzane albumy na zdjęcia to klasyka gatunku, która przenosi nas w ciekawe momenty w naszym życiu.

skorzany album na zdjecia
album z naturalnej skory na zdjecia
album ze skor na zdjecia
albumy ze skor na zdjecia

Co takiego mają w sobie skórzane albumy na zdjęcia

Kiedy rozpakujesz jeden z albumów Legatori Koine, proszę powąchaj go. Bo mogę wiele pisać o wykonaniu, wyglądzie, czy designie. Ale gdy weźmiesz go do ręki, poczujesz jego wagę i zapach…..to te dwa czynniki decydują o luksusie.

Część kolekcji to skórzane albumy na zdjęcia wykonane tylko z naturalnego surowca. Druga połowa to skóra w połączeniu z papierem. W zależności od wymiarów, od 30 do 60 arkuszy podzielonym papierem welinowym.

Zdjęcia możesz osadzać przyklejając je, bądź bardziej klasycznie stosując narożniki. Dwa sposoby są dobre, chociaż osobiście od zawsze stosowałem czarne tradycyjne narożniki.

albumy ze skory na zdjecia
album skora zdjecia
album ze skory na zdjecia
albumy na zdjecia ze skory

Skórzane albumy na zdjęcia z własnym grawerem

Wielu z Was pragnie zadedykować komuś bardzo bliskiemu coś specjalnego na kawałku skóry. Nie ma najmniejszego problemu, ponieważ wykonujemy grawery nawet na bardzo grubych skórach.

Z naszych doświadczeń wynika, iż chcecie wypalać różnego rodzaju sentencje zarówno od zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony albumu. Kwestia wyboru, wiem jedno – w przypadku prezentu jest to niezwykle miłe i sensowne!

Wiemy także, iż skórzane albumy na zdjęcia są częstym i praktycznym pomysłem na upominek dla drugiej osoby. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zaskoczyć obdarowywaną osobę, przygotuj album z wklejonymi zdjęciami.

Myślę, że każdy będzie mile oczarowany takim prezentem, z fotografiami wspólnie spędzonych chwil….

grawer na skorze
grawery na skorze album
Manufaktura Legatoria Koine – skórzane albumy na zdjęcia

Legatoria Koine nie jest marką która siłą pcha się na salony luksusu i blichtru. Ona po prostu robi porządne i niezwykle subtelne wyroby ze skóry. Często luksus nie potrzebuje rozgłosu, wrzawy i przepychu….

Wręcz przeciwnie, dzisiaj w cenie jest nieszablonowość i unikalność. Coś, czego nie dostaniesz w hipermarkecie. Bo…..jeśli chcesz kupić chrupki z automatu idź za tłumem.

grube albumy na zdjecia
Skórzane albumy na zdjęcia marki Legatoria Koine
skora album na zdjecia
duze albumy na zdjecia