Przybornik na biurko prezesa – luksus według hiszpańskiej manufaktury

IMG 1130ggg

Zastanawiałeś się kiedyś jaki elegancki przybornik na biurko prezesa może powstać z drzewa orzechowego, 24 karatowego złota, stopu cynku oraz wysokiej jakości szkła kryształowego Pb 24% ?

Jeżeli nie, to w tym artykule postaram się przybliżyć ten wyjątkowy produkt pewnej manufaktury prosto z Hiszpanii. Coś bardzo klasycznego, a jednocześnie wnoszącego duży powiew świeżości i niezwykłej estetyki do klasycznego gabinetu. Przedmiot, który swym blaskiem wniesie kawał dobrego i prawdziwego prestiżu.

Bo przecież o to właśnie nam chodzi, nabywając tak zacne wyroby, chcemy aby nasze wnętrza odzwierciedlały nasz status i zachwyt prawdziwą jakością.

Przybornik na biurko prezesa – marka Credan Sa

Ten ponadczasowy i nad wyraz luksusowy towar, to wyrób marki Credan Sa, która specjalizuje się w ręcznie wytwarzanych stylowych i bardzo ekskluzywnych organizerach na biurka.

Drewniany przybornik na biurko prezesa nazywa się Shakespeare, w skład którego wchodzi piękna lakierowana orzechowa podstawa, kryształowy duży i ciężki kałamarz pokryty 24 karatowym złotem oraz eleganckie pióro.
Recz nad wyraz prestiżowa i okazała, ale przede wszystkim wykonana ręcznie, z dbałością o najmniejsze detale.

Owe szczegóły i jakość wykonania odzwierciedlają wysoki kunszt hiszpańskich rzemieślników, którzy z miłości do sztuki wykonali ten piękny i elegancki przybornik z piórem na biurko.

Elegancko przybornik na biurko prezesa z dwunastoma warstwami lakieru

Tak, dobrze przeczytałeś! Poszukujemy i oferujemy tylko najlepiej wykonane towary, a takie są produkty ręcznie wytwarzane. Wielopokoleniowe manufaktury kochają projektować spektakularne i piękne przedmioty.

Ten piękny przybornik na biurko prezesa został polakierowany dwunastoma warstwami specjalnego lakieru – co daje efekt lepszy niż zakładano. Stojąc na stylowym biurku, polakierowane drewno orzecha daje niesamowite wrażenie elegancji i prestiżu!

Lakier nie tylko daje poczucie stylu, ale ochroni przed skutkami czasu – to jest bardzo ważne przy długim użytkowaniu.

Przybornik na biurko prezesa – Shakespeare i szkło kryształowe?

Marka Credansa chciała swój topowy produkt nazwać wyjątkowo i adekwatnie do oryginalności tego gabinetowego dzieła – dlatego zaczerpnęła nazwę od najwybitniejszego dramaturga wszech czasów – Williama Shakespeara. Myślę że nazwa idealnie oddaje luksus jakim niewątpliwie jest ten hiszpański przybornik na biurko prezesa.

Natomiast szkło kryształowe jest to inaczej nazywane szkło ołowiowe, ponieważ wprowadzenie do struktury ołowi daje niebywałą zmianę szeregu właściwości. Między innymi niezwykłe rozszczepienie światła, czy też współczynnik jego załamania.

Promienie słońca muskające tą strukturę dają niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju spektakl.
Elegancki przybornik na biurko prezesa – z miłości do luksusowych gabinetów

Przybornik na biurko dla prezesa - z miłości do luksusowych gabinetów

Użytkownicy swoich gabinetów dbają o luksusowe meble, dywany, piękne oświetlenie, ale zapominają o jednej istotnej sprawie – biurku. To co się na nim znajduje, odzwierciedla samego właściciela, jak i stanowisko na jakim obecnie się znajduje.

Oryginalne i funkcjonalne dodatki, jak zestawy, czy elegancki przybornik na biurko prezesa podniosą prestiż miejsca w którym będą się znajdować. Pusty blat biurka nie wygląda dość dobrze, a na pewno nie profesjonalnie…
Dobrze zastanówmy się zatem, kiedy będziemy planować aranżację swojego przyszłego gabinetu, gdyż szczegóły zadecydują o naszym sukcesie.

Dlatego życzę Wam zadbania o własny wizerunek i jak najlepsze pierwsze wrażenie!

kałamarz z kryształu
przybornik na biurko dyrektora
luksusowy przybornik dla prezesa