Pióro z diamentem – luksus piśmienniczy z Usa

Pióro z diamentem
Fot. davidoscarson.com

Ekskluzywne pióro z diamentem wcale nie musi być w cenie dobrego samochodu. Przekonałem się o tym prezentując na Luxury Products wyroby amerykańskiego producenta Davida Oscarsona.

Marka jest bardzo oryginalna a zarazem nie znajduje się w Europie. Amerykanin David Oscarson postanowił stworzyć elitarną firmę wytwarzającą luksusowe instrumenty piśmiennicze. Jak widać projekt udał się w 100%.

Kolekcjonerzy z całego świata znają dobrze każdą nową kolekcję tej manufaktury, więc rozpoznawalność jest na międzynarodowym poziomie.

Pióra z diamentami
Fot. davidoscarson.com Amerykańskie pióro z diamentem – sklep luxuryproducts.pl

Pióro z diamentem Harlequin

Jak sama nazwa wskazuje cały wygląd tego elektryzującego pióra wzięła się od francuskiego Pierrota, ze słynnej komedii Dell”arte. Strój pantomima jest związany z figlami i pajacowaniem. Dlatego w produkcie użyto soczystych kolorowych materiałów z wyraźnym nawiązaniem do rombów.

Większość kolekcji Oscarsona wytwarzana jest w ilości 88 sztuk. Tyle i aż tyle tych pięknych instrumentów do pisania musi zadowolić klientów z całego świata!

Luksusowe pióra z brylantami
Fot. davidoscarson.com  Arlekin był inspiracją dla Davida Oscarsona

Z czego jest wykonane pióro z diamentem David Oscarson?

Producent użył tutaj 18 karatowego złota oraz srebra o próbie 925. Każdy składnik metalu szlachetnego przechodzi przez żmudny proces grawerowania. Co w końcowym etapie daje niesamowite efekty.

Wszystkie modele Arlekina posiadają 3 diamenty (016 karatów każdy): jeden w górnej części korony, jeden na dnie beczki i jeden w klipie. Dlatego amerykańskie pióro z diamentem robi wrażenie.

Stalówka jest zaprojektowana i w całości wyprodukowana w Niemczech. Wykonana z 18 karatowego złota pokryta rodem – wszystko w celu zapewnienia długiej trwałości. Co moim zdaniem przy tak prestiżowym produkcie nie wymaga komentarzy….

pioro z diamentem
Fot. davidoscarson.com  Pióro z diamentem – wyśmienity upominek

Pióro z diamentem jako ekskluzywny prezent dla kontrahenta

Spotkałem wielu klientów którzy szukali oryginalnego i wyjątkowego upominku biznesowego. W wielkim handlu, tak jak w życiu obowiązuje stara zasada savoir-vivre. Dlatego po udanych rozmowach, czy też przy zakończeniu projektu należy podarować coś z górnej półki.

Jest to gest który się pamięta bardzo długo i każdy kontrahent dobrze zna smak gustownego prezentu. Pióro z diamentem Davida Oscarsona idealnie nadaje się na taki właśnie subtelny upominek.

Oczywiście kwestia jak będzie zapakowany i co na nim wygrawerować to osobny artykuł.

Zapisz