Nie przeminęło z wiatrem – patera ze srebra

patera ze srebra

Patera ze srebra to doskonały pomysł na element dekoracyjny w każdym stylowo urządzonym salonie. Świetnie sprawdzi się jako prezent czy dodatek aranżacyjny do wnętrz naznaczonych dużą gustownością dodatków. To także niezastąpiony przedmiot do przechowywania świeżych owoców, ulubionych czekoladek czy ciastek, a także własnych wyrobów cukierniczych.

srebrna patera użytkowa
Patera ze srebra – włoska marka Schiavon

Patera ze srebra jak ze snów – tych bardziej kolorowych…

Zaklęta w owalnym czy okrągłym kształcie klasyka, skąpana w najdoskonalszym srebrze to patera srebrna dedykowana przestrzeniom domowym urządzonym w stylu nowoczesnym z domieszką dostojności rodem z dawnych czasów.

stołowa patera ze srebra
Butik Luxury Products by Schavion

Piękno i niebanalny szyk – to właśnie osiągnąć można umieszczając na samym środku salonowego stołu paterę wykonaną z najpopularniejszej próby srebra – 925.

Włoska precyzja w każdym calu – patera ze srebra może być designerska!

Można by się zdziwić, jak wiele elegancji wprowadzić można do przestrzeni domowej za pomocą jednego przedmiotu. A ten nie został wykonany przypadkowo. Całość kompozycji została stworzona w oparciu o najdoskonalsze wzorce i trendy pochodzące z Włoch.

nowoczesne srebrne patery
Latający statek kosmiczny od marki premium – Zanetto

To właśnie włoscy projektanci jako pierwsi inspirują się światowymi trendami i wprowadzają nowoczesne rozwiązania do wszystkich gałęzi sztuki.

Patera ze srebra to wyraz prawdziwej sztuki rzemieślniczej i zamysłu z najbardziej fantazyjnych snów. Idealna patera ze srebra może być zarówno klasyczna, gładka i bez żadnych zdobień, jak i wytwornie zdobiona, finezyjnie udekorowana najbardziej z oryginalnych motywów.

srebrna stolowa patera
Patery ze srebra potrafią być sexi!

Za każdym razem wprowadzać będzie elegancję na stół i zapewniać powiew luksusu podczas towarzyskich czy rodzinnych spotkań przy suto zastawionym stole.

Piękna i wytworna – Twoja patera ze srebra nie musi być antyczna i klasyczna

patery ze srebra
Nowoczesna klasyka od Schavion

Być może patera ze srebra kojarzyć się będzie z wystrojem dawnych dworów i przestrzeni naznaczonych pierwiastkiem królewskim. Nie oznacza to jednak, że z powodzeniem nie może się odnaleźć i w przestrzeni domowej, przeznaczonej jedynie do użytku prywatnego.

designerskie patery ze srebra
Włosi wiedzą jak robić luksus

Do tego doskonale sprawdzić się może i we wnętrzach użytkowych: stylowo urządzonych kawiarniach, restauracjach czy hotelach. Zwłaszcza tych określanych mianem luksusowych.

Zapisz