Zwariowany wizjoner i miłośnik luksusu – kim jest Gianluca Vacchi?

kim jest Gianluca Vacchi?

Bardzo energetyzujący taniec w wykonaniu wytatuowanego miliardera i jego młodej małżonki może wywoływać lekkie uczucie zazdrości – kim jest Gianluca Vacchi, wspaniały tancerz z niesamowicie wyrzeźbionym ciałem?

Takiej kondycji i rzeźby cielesnej pozazdrościć mogliby mu dużo młodsi mężczyźni – i coś w tym być musi, że duża część internautów dzięki nagraniu tańćzącej pary zainteresowała się postacią włoskiego biznesmena.

gianluca vacchi kim jest naprawdę?
Foto: http://made-to-measure-suits.bgfashion.net

Kim jest Gianluca Vacchi?

Z zawodu włoski biznesmen jest ekonomistą- nic więc dziwnego w tym, że tak doskonale radzi sobie z inwestycjami finansowymi i pomnażaniem kapitału. Jest właścicielem m.in. ekskluzywnej marki zegarków Toywatch. Z czego jednak słynie najbardziej?

Z zamiłowania do znajomości z osobami z kręgu gwiazd i rozrywki. To właśnie dzięki swoim przyjaźniom, jak też z powodu bardzo rozrywkowej osobowości, Gianluca Vacchi uznawany jest za osobę maksymalnie czerpiącą radość z życia.

nowa gwiazda internetu
Foto: www.mnw.cn

Od 2013 roku ze specjalnie utworzonej strony internetowej dowiedzieć się można, kim jest Gianluca Vacchi.

Tam właśnie włoski biznesmen przedstawia foto- i wideo relacje ze swojego życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Pokazuje, jak wygląda jego codzienność u boku pięknej żony, w jaki sposób relaksuje się przy ulubionych zajęciach fitness czy jakiego rodzaju tatuaże zdobią jego ciało.

Za każdym razem przemawia przez niego niebywała radość życia, którą można się zarazić. To miła odmiana w świecie monotonii, szarości i nieustannej pogoni za czymś lepszym, bardziej wartościowym czy oryginalnym.

gianluca
Foto: http://www.dailymail.co.uk

To, kim jest Gianluca Vacchi pokazuje, że świat milionerów wcale nie musi być nadęty i przepełniony próżnością.

Z powodzeniem bowiem wyrażać się może w pozytywnej radości z życia, którą człowiek, wzorem włoskiego biznesmena, może się dzielić z innymi.

Energetyczny taniec milionera i jego żony sprawił, że tysiące internautów poznało kawałek jego zwariowanego i beztroskiego świata.

kto to jest gianluca vacchi
Foto: http://made-to-measure-suits.bgfashion.net

Więcej osób też zaczęło szukać informacji o wesołym człowieku, interesować się jego historią, dokonaniami i pomysłem na codzienność. A tak naprawdę Gianluca to taki sam człowiek jak My, może bardziej wrażliwy w niektórych aspektach na to co nas otacza.

Zapisz