Nie tylko ubrania- klub plażowy Fendi już za rogiem

Moda I Relaks Klub Plażowy Fendi
źródło: marbslifestyle.com

Działalność marek modowych już od jakiegoś czasu wykracza poza projektowanie kolekcji. Światowe domy mody eksperymentują wprowadzając na rynek usługi, doświadczenia i produkty związane z luksusem. Na takie działanie zdecydowała się włoska marka luksusowej mody Fendi. Nawiązała ona współpracę z 5-gwiazdkowym kurortem Puente Romano Beach Resort, aby otworzyć pierwszy na świecie klub plażowy Fendi. Czy to miejsce ma potencjał na stworzenie wyjątkowego miejsca wypoczynku, łączącego modę, luksus i letni relaks na plaży?

Klub Plażowy Fendi Już Niedługo Otwarty
Klub plażowy Fendi już niedługo będzie otwarty
źródło: us.fashionnetwork.com

Zabawny duch marki

Fendi od lat słynie z innowacyjnych wzorców, luksusowych materiałów i znakomitej jakości wykonania. Ich ikoniczne produkty, takie jak torebki Baguette i Peekaboo, zdobyły ogromną popularność na całym świecie. Odkąd w 2001 roku marka stała się częścią grupy luksusowej LVMH, jednej z największych firm modowych na świecie, umocniła swoją pozycję na międzynarodowym rynku. Dziś cieszy się więc uznaniem zarówno wśród wielu celebrytów, jak i miłośników mody.

Duch marki Fendi można opisać jako zabawny, ekscentryczny i pełen kreatywności. Marka Fendi zyskała bowiem swoją reputację nie tylko dzięki swojemu luksusowemu i eleganckiemu podejściu do mody, ale także dzięki swobodzie, z jaką eksperymentuje i wprowadza elementy zabawy do swoich projektów. W swoich projektach często wykorzystuje nietypowe wzory, jaskrawe kolory i zabawne dodatki, które nadają ich produktom unikalny charakter. Ich torebki i akcesoria często zawierają kreatywne detale, takie jak pompony, hafty lub wzory zwierzęce, które dodają humoru i osobowości.

Widoczne jest to również w ich kampaniach reklamowych, które często nawiązują do elementów fantazji i niekonwencjonalnych pomysłów. Fendi potrafi zaskakiwać i przyciągać uwagę swoją kreatywnością, tworząc swój niepowtarzalny i rozpoznawalne wizerunki.

Klub plażowy Fendi- miejsce pełne uciech

Gonzalo Rodriquez, dyrektor generalny Puente Romano Beach Resort, podsumował projekt słowami: “Nie możemy wymyślić lepszego sposobu na powitanie lata niż nasz nowy klub plażowy! Współpraca z Fendi to dla nas przyjemność i zaszczyt”. W ramach tego niekonwencjonalnego partnerstwa, Chiringuito Beach Club ośrodka został przeprojektowany. Teraz wręcz ocieka żywymi kolorami, nadrukami i emblematycznymi paskami odzwierciedlającymi kultowe kolekcje domu mody.

Klub Plażowy Fendi Jako Wyjątkowa Inicjatywa
Klub plażowy Fendi jako wyjątkowa inicjatywa
źródło: theluxuryeditor.com

Fendi współpracując z Puente Romano Beach Resort podkreśla swoje podejście do mody. Dodatkowo prezentuje swoją nową letnią kolekcję kapsułową Astrology 2023 w równie niezwykły sposób. Kolekcja ta, co ciekawe obejmuje nie tylko ubrania, ale także meble, poduszki i tekstylia.

Jak ugości cię klub plażowy Fendi?

Na plaży, przed Chiringuito, Fendi stworzyło specjalne kabiny i leżaki, które zapewniają komfort i na świeżym powietrzu. Leżaki i krzesła plażowe zostały ozdobione różnymi czerwonymi i żółtymi poduszkami, a miękkie dywaniki plażowe w delikatne beże. Na stolikach można także zauważyć maty Fendi w czerwono-białe paski, które tworzą interesujący kontrast. Dodatkowo całość uzupełnia zastawa stołowa Fendi zdobiona znakami zodiaku.

Dodatkowo, obok klubu plażowego, można znaleźć pop-up sklep Fendi na lato, gdzie klienci mają okazję zakupić kluczowe elementy z nowej kolekcji Astrology, w tym ikoniczne torby Peekaboo i Baguette, które są symbolem marki. Ta niezwykła inicjatywa pozwala klientom zanurzyć się w świat Fendi, doświadczając nie tylko modowych projektów, ale także wyjątkowej atmosfery miejsca, które ma za zadanie reprezentować ducha marki.