Marki premium – Agresti Firenze

Od ponad 11 lat prezentujemy Państwu wyjątkowo luksusowe marki, których jesteśmy pewni i świadomi ich prawdziwego pochodzenia. Włochy naturalnie są taką kopalnią wspaniałych manufaktur, które za każdym razem nas zaskakują. Dzisiaj, kiedy Europa odchodzi od rzemiosła, uczymy się jak szanować i dbać o wielopokoleniowe manufaktury, sprowadzając do naszego kraju prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Jedną z takich marek jest Agresti Firenze, która oferuje ponad 70 lat doświadczenia, najwyższej jakości surowce oraz niepowtarzalny design. To coś więcej niż zwykła manufaktura, ale połączenie tradycji z kunsztem wytwarzania rzeczy pięknych.

Agresti powstała w 1949 we Florencji, mieście które jest rozpoznawalne na całym świecie i jednoznacznie kojarzone z prawdziwą sztuką. Więc miejsce wytwarzania zobowiązuje, o czym można się przekonać widząc ich osobliwe wyroby. Od samego początku założenie było takie, aby produkować różnego rodzaju skrzynie. A dzisiaj Agresti to znany na całym świecie producent luksusowych sejfów, pięknych pudełek na biżuterię oraz innych pojemników na zegarki.

Wszystko jest wykonane ręcznie z dbałością o każdy detal, niuans oraz najwyższej jakości materiały. Dobre gatunki drewna naturalnego, skóra naturalna, miedź, czy w końcu 24 karatowe złoto, to tylko niektóre materiały używane przy tworzeniu tych przepięknych sejfów oraz innych produktów. Dlatego ich wyroby służą wielu pokoleniom, świadomym z pochodzenia, a także z czego są właściwie wykonane. Bo to determinuje prawdziwy luksus, który nie opiera się tanim wartościom, zalewających nas z każdej strony.

Szukasz sejfu – zapraszamy do kontaktu – biuro@luxuryproducts.pl

Udostępnij