Marki premium – Agresti Firenze

jaki sejf do salonu

Od ponad 11 lat prezentujemy Państwu wyjątkowo luksusowe marki, których jesteśmy pewni i świadomi ich prawdziwego pochodzenia. Włochy naturalnie są taką kopalnią wspaniałych manufaktur, które za każdym razem nas zaskakują. Dzisiaj, kiedy Europa odchodzi od rzemiosła, uczymy się jak szanować i dbać o wielopokoleniowe manufaktury, sprowadzając do naszego kraju prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Jedną z takich marek jest Agresti Firenze, która oferuje ponad 70 lat doświadczenia, najwyższej jakości surowce oraz niepowtarzalny design. To coś więcej niż zwykła manufaktura, ale połączenie tradycji z kunsztem wytwarzania rzeczy pięknych.

Agresti powstała w 1949 we Florencji, mieście które jest rozpoznawalne na całym świecie i jednoznacznie kojarzone z prawdziwą sztuką. Więc miejsce wytwarzania zobowiązuje, o czym można się przekonać widząc ich osobliwe wyroby. Od samego początku założenie było takie, aby produkować różnego rodzaju skrzynie. A dzisiaj Agresti to znany na całym świecie producent luksusowych sejfów, pięknych pudełek na biżuterię oraz innych pojemników na zegarki.

duzy sejf do salonu
jakie sejfy do gabinetu
jakie sejfy do salonu
jaki sejf
jaki sejf antyczny
nowoczesne luksusowe sejfy
nowoczesne sejfy blog
oryginalne sejfy do salonu
prestizowe sejfy blog
salonowe sejfy blog
sejfy
sejf blog
sejfy agresti
sejfy blogi
wloski sejf salonowy
wyjatkowe sejfy do salonu

Wszystko jest wykonane ręcznie z dbałością o każdy detal, niuans oraz najwyższej jakości materiały. Dobre gatunki drewna naturalnego, skóra naturalna, miedź, czy w końcu 24 karatowe złoto, to tylko niektóre materiały używane przy tworzeniu tych przepięknych sejfów oraz innych produktów. Dlatego ich wyroby służą wielu pokoleniom, świadomym z pochodzenia, a także z czego są właściwie wykonane. Bo to determinuje prawdziwy luksus, który nie opiera się tanim wartościom, zalewających nas z każdej strony.

Szukasz sejfu – zapraszamy do kontaktu – biuro@luxuryproducts.pl