Ekskluzywne sztuczne kwiaty – jak bardzo można się pomylić

ekskluzywne sztuczne kwiaty 1

Wielu z Was pewnie myśli sobie, że ekskluzywne sztuczne kwiaty to kiczowaty dodatek do wystroju domu i tarasu. Jednak zawsze podkreślam, iż pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Od kiedy zobaczyłem śmiałe projekty włoskiej marki VG, przekonałem się jak piękne i prawdziwe mogą być kwieciste kompozycje!

Od 1991 roku manufaktura VG tworzy niezwykłe dzieła sztuki użytkowej i to przez duże D. Miasto Treviso jest oddalone od Wenecji zaledwie o 20 kilometrów. Więc ich produkty, są przesiąknięte tą niezwykłą i bogatą kulturą.

Ekskluzywne sztuczne kwiaty – kochamy xxl

Od zawsze fascynowały mnie duże rozmiary luksusowych dekoracji wnętrz. Dlatego podczas wyszukiwania marek premium, często w naszym portfolio znajdują się produkty znacznych wielkości.

VG nie odbiega od tego kursu, prezentując wazony z kwiatami o wysokości ponad 2 metrów! Tak dokładnie 200 centymetrów robi swoje i często decyduje o całej przestrzeni. Ekskluzywne sztuczne kwiaty w tak sporym wazonie zrobią różnicę i zachwycą każdego gościa.

Ta włoska firma oferuje swoim klientom kwiaty wraz z donicami i wazonami, więc tak naprawdę decydujemy się już na cały komplet, najczęściej w dużo większym rozmiarze, niż to sobie wyobrażaliśmy…..

Ale spokojnie, nie wszystkie kompozycje są tak duże, mamy w swojej ofercie rozmiary mniejsze po 30, 50 cm wzwyż.

sztuczne kwiaty sklepduze sztuczne kwiatysztuczne kwiaty na weselesztuczne kwiaty w kolorze bialymsztuczne kwiaty z wazonemeleganckie sztuczne kwiatyluksusowe sztuczne kwiatystylowe sztuczne kwiatypiekne sztuczne kwiaty

Ekskluzywne sztuczne kwiaty – jakie materiały

Jedne wazony oraz donice wykonane są ze szkła, drugie natomiast ze szkła polakierowanego polietylenem. Ten rodzaj wykończenia wygląda naprawdę imponująco! W standardzie producent oferuje kolor biały, czarny, srebro płatkowe, złoto płatkowe.

Na życzenie możemy zamówić inne barwy, wszystko wedle uznania. Ekskluzywne sztuczne kwiaty zrobione są z poliestru, tak aby było złudzenie wody. Do środka dołączany jest mech, a także sucha gąbka.

Na pewno, przy ich produkcji można użyć innych surowców, to jedno jest pewne. Jednak, tutaj liczy się użytkowania, które powinno trwać jak najdłużej.

biale sztuczne kwiaty 1sztuczne kwiaty jak prawdziwecudowne sztuczne kwiatysztuczne piekne kwiatysztuczne kwiaty jak naturalne

Ekskluzywne sztuczne kwiaty – przeznaczenie

Ze względu na nasz klimat, zdecydowanie polecam nasze wnętrza. Jest to misterne wykonane i wystawianie na warunki atmosferyczne – tak, ale tylko w okresie letnim. Chyba że mamy oszklony taras zimowy, bądź zamknięty balkon – wówczas nie ma problemu.

Najlepszym miejscem na ekskluzywne sztuczne kwiaty będzie oczywiście eleganckie wnętrze. Większość wyrobów VG to spore rozmiary, dlatego jeśli się decydujecie na taki dodatek, sugeruje postawić je w większym pomieszczeniu.

Same wazony, są nieco minimalistyczne, dlatego te produkty nie są dedykowane do wszystkich wnętrz. Moim zdaniem będą pasowały do stylu nowoczesnego, glamour, art deco czy w końcu typowego loftu.

Projektowane przez nas przestrzenie, tak do końca nie mają żadnych ram. A ekskluzywne sztuczne kwiaty z pewnością będą świeżym i prestiżowym powiewem stylu.

Osobiście dałem się nabrać, że są to prawdziwe rośliny, czego i Wam życzę!

sztuczne biale rozesztuczne kwiaty rozesztuczne kwiaty sklep onlinesztuczne rozewazon sztuczne kwiatywazon ze sztucznymi kwiatami