Ekskluzywne sztuczne kwiaty – jak bardzo można się pomylić

ekskluzywne sztuczne kwiaty 1

Wielu z Was pewnie myśli sobie, że ekskluzywne sztuczne kwiaty to kiczowaty dodatek do wystroju domu i tarasu. Jednak zawsze podkreślam, iż pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Od kiedy zobaczyłem śmiałe projekty włoskiej marki VG, przekonałem się jak piękne i prawdziwe mogą być kwieciste kompozycje!

Od 1991 roku manufaktura VG tworzy niezwykłe dzieła sztuki użytkowej i to przez duże D. Miasto Treviso jest oddalone od Wenecji zaledwie o 20 kilometrów. Więc ich produkty, są przesiąknięte tą niezwykłą i bogatą kulturą.

Ekskluzywne sztuczne kwiaty – kochamy xxl

Od zawsze fascynowały mnie duże rozmiary luksusowych dekoracji wnętrz. Dlatego podczas wyszukiwania marek premium, często w naszym portfolio znajdują się produkty znacznych wielkości.

VG nie odbiega od tego kursu, prezentując wazony z kwiatami o wysokości ponad 2 metrów! Tak dokładnie 200 centymetrów robi swoje i często decyduje o całej przestrzeni. Ekskluzywne sztuczne kwiaty w tak sporym wazonie zrobią różnicę i zachwycą każdego gościa.

Ta włoska firma oferuje swoim klientom kwiaty wraz z donicami i wazonami, więc tak naprawdę decydujemy się już na cały komplet, najczęściej w dużo większym rozmiarze, niż to sobie wyobrażaliśmy…..

Ale spokojnie, nie wszystkie kompozycje są tak duże, mamy w swojej ofercie rozmiary mniejsze po 30, 50 cm wzwyż.

sztuczne kwiaty sklep
duze sztuczne kwiaty
sztuczne kwiaty na wesele
sztuczne kwiaty w kolorze bialym
sztuczne kwiaty z wazonem
eleganckie sztuczne kwiaty
luksusowe sztuczne kwiaty
stylowe sztuczne kwiaty
piekne sztuczne kwiaty

Ekskluzywne sztuczne kwiaty – jakie materiały

Jedne wazony oraz donice wykonane są ze szkła, drugie natomiast ze szkła polakierowanego polietylenem. Ten rodzaj wykończenia wygląda naprawdę imponująco! W standardzie producent oferuje kolor biały, czarny, srebro płatkowe, złoto płatkowe.

Na życzenie możemy zamówić inne barwy, wszystko wedle uznania. Ekskluzywne sztuczne kwiaty zrobione są z poliestru, tak aby było złudzenie wody. Do środka dołączany jest mech, a także sucha gąbka.

Na pewno, przy ich produkcji można użyć innych surowców, to jedno jest pewne. Jednak, tutaj liczy się użytkowania, które powinno trwać jak najdłużej.

biale sztuczne kwiaty 1
sztuczne kwiaty jak prawdziwe
cudowne sztuczne kwiaty
sztuczne piekne kwiaty
sztuczne kwiaty jak naturalne

Ekskluzywne sztuczne kwiaty – przeznaczenie

Ze względu na nasz klimat, zdecydowanie polecam nasze wnętrza. Jest to misterne wykonane i wystawianie na warunki atmosferyczne – tak, ale tylko w okresie letnim. Chyba że mamy oszklony taras zimowy, bądź zamknięty balkon – wówczas nie ma problemu.

Najlepszym miejscem na ekskluzywne sztuczne kwiaty będzie oczywiście eleganckie wnętrze. Większość wyrobów VG to spore rozmiary, dlatego jeśli się decydujecie na taki dodatek, sugeruje postawić je w większym pomieszczeniu.

Same wazony, są nieco minimalistyczne, dlatego te produkty nie są dedykowane do wszystkich wnętrz. Moim zdaniem będą pasowały do stylu nowoczesnego, glamour, art deco czy w końcu typowego loftu.

Projektowane przez nas przestrzenie, tak do końca nie mają żadnych ram. A ekskluzywne sztuczne kwiaty z pewnością będą świeżym i prestiżowym powiewem stylu.

Osobiście dałem się nabrać, że są to prawdziwe rośliny, czego i Wam życzę!

sztuczne biale roze
sztuczne kwiaty roze
sztuczne kwiaty sklep online
sztuczne roze
wazon sztuczne kwiaty
wazon ze sztucznymi kwiatami