Eleganckie szkło i kryształ – marka Cre Art

eleganckie szkło i kryształ

Dzisiaj, gdy masz fundusze i czas możesz założyć dowolną markę. W XXI wieku, kiedy wielcy zlecają swoją produkcję innym podmiotom tak bardzo ważna stała się wyrazistość i przekaz firmy.

Luksusu nie da się zrobić na skróty, w związku z czym wielopokoleniowe manufaktury mają w tym aspekcie dużo więcej do zaoferowania niż zwykły outsourcing. Ojciec przekazując dla syna rodzinne receptury na produkcje luksusu daje nam ogromne poczucie smaku.

Nasz butik Luxury Products wyszukuje właśnie takie perełki, które są smakiem samym w sobie. I kiedy ktoś nam proponuje masówkę, która zalega w każdym sklepie www kategorycznie się sprzeciwiam.

Włoska Cre Art jest właśnie smakiem luksusu. Czymś czego nie da się szybko i tanio wyprodukować w Azji.

Eleganckie szkło i kryształ – dorobek czterech założycieli

Kiedy spotykają cztery osoby, których zawód to pasja i chęć życia – to nie może być przypadek. W 1968 roku w Empoli odbyło się zebranie eksperta szkła i kryształu, mistrza – rzemieślników odlewów z metalu i metalu, a także rytownika.

Ci ludzie postanowili, że będą produkować piękne artystyczne rzeczy wykonane z wysokiej jakości szkła oraz kryształu. Nie było by w tym nic dziwnego, przecież eleganckie szkło i kryształy wyrabia się na całym świecie….

Dlatego Cre Art wyraźnie postawił na klasykę opartą o dekoracje z XVIII i XIX wiecznych rezydencji i pałaców, znajdujących się we Włoszech, Anglii czy Francji. Gdzie szkło i kryształ nierozerwalnie łączył się z metalem i 24 karatowym złotem.

dekoracyjne krysztaly
krysztaly pozlacane eleganckie
krysztaly szklo eleganckie
luksusowe krysztaly
szklo dekoracyjne stolowe

Eleganckie szkło i kryształ do alkoholu

Dobrze pamiętam, od tego się zaczęła moja fascynacja tą markę. Kiedy zobaczyłem wyjątkowo urokliwe i ekskluzywne akcesoria do degustacji trunków, już wiedziałem że Luxury Products musi to mieć.

Ręcznie malowane eleganckie szkło i kryształ wygląda naprawdę luksusowo. Często Cre Art łączy kieliszki, karafki i całe zestawy do alkoholu ze stylowymi tacami. Tam gdzie się da używana jest miedź – co w połączeniu ze szkłem robi wrażenie!

Włoski producent oferuje całe zestawy do whisky, koniaku, wina czy wódki. Wybór jest bardzo szeroki, więc każdy znajdzie coś dla siebie – szczególnie miłośnicy prawdziwego luksusu.

eleganckie komplet do szampana
luksusowe dekanterki z krysztalu
luksusowe kieliszki z krysztalu
luksusowe szklanki i karafki do alkoholu
ozdobne krysztaly na stol

Eleganckie szkło i kryształ na stół

Ta luksusowa marka z Empoli wytwarza wiele ciekawych produktów, oprócz wyżej wspomnianych akcesoriów do alkoholu, mają w ofercie talerze i tace, świeczniki, zestawy do kawy i herbaty, lampy, misy, patery i wazony.

Zdecydowanie widać tendencję skupiania się na wyposażeniu stołu oraz dekoracjach. W tych dwóch aspektach Cre Art głównie się specjalizuje. Naturalnie wykonuje także wyroby na życzenie klienta.

Zatem zacznijmy ekskluzywny przewodnik stołowy po prawdziwie oryginalnych kompletach do kawy i herbaty. Wykonane ze szkła i mosiądzu, jak dla mnie reprezentują luksus na bardzo wysokim poziomie.To co decyduje tu o prestiżu i wyjątkowości to właśnie połączenie dwóch materiałów.

luksusowe szklanki do kawy i herbaty
eleganckie komplety do herbaty
stylowe komplety na herbate

Ręcznie malowane talerze – to także znaczna część produkcji Cre Artu. Misternie wykonywane wzory przez rzemieślników tworzą bardzo prestiżowe akcesoria do spożywania dań. W kilku przypadkach dekorowane złotem dają specyficzne poczucie dawnych minionych wyniosłych epok.

Niezwykle istotnym faktem jest możliwość konfiguracji i kompletowania talerzy ze szklankami oraz innymi elitarnymi stołowymi akcesoriami. Tak aby cały zestaw był w tej samej linii – to naprawdę ważne i fajne.

pozlacane talerze
stylowe recznie malowane talerze
talerze recznie malowane

Eleganckie szkło i kryształ Cre Art, to także świeczniki. Przede wszystkim w klasycznych pałacowych klimatach, ale także co mnie osobiście cieszy, w nowych nowoczesnych odsłonach. Zresztą Cre Art stara się coraz bardziej wnosić świeżość we własne wyroby, projektując bardziej designerskim stylem.

Eleganckie szkło i kryształ – absolutne crem de la crem manufaktury to wazony, patery i misy

Luksusowy wazon, patera, czy misa musi posiadać odpowiednią ciężkość, jakość surowca i masywność. I to właśnie marka Cre Art spełnia – ona po prostu to robi. Znaczna część z tych produktów to idealne połączenie mosiądzu u szkła, lub kryształu.

To sprawia że przedmiot jest wyjątkowo luksusowy, duży, ciężki i przede wszystkim reprezentatywny. Nie jest chudą wydmuszką i marną kopią, wykonaną ze słabej jakości materiałów. Tylko przedmiotem na którym każdy mówiąc kolokwialnie zawiesi oko…..

Uwielbiam mosiężne podstawy łączone ze szkłem, lub kryształem. Jest to coś niesamowitego i dosadnie luksusowego. Nie trzeba wielu słów i gestów by wiedzieć, że mamy do czynienia z prawdziwym niczym nie udawanym luksusem!

ekstrawagancka patera stolowa
elegancki wazon do salonu
krysztalowe misy do salonu
krysztalowy wazon do salonu
wazon krysztalowy do salonu
wazony i patery z krysztalu

Producent w swojej ofercie posiada także szeroki wachlarz pojedynczych dodatków stołowych i dekoracyjnych. Są to między innymi tace, popielniczki, serwetniki, pojemniki na oliwę czy ocet oraz wiele innych ekskluzywnych dekoracyjnych towarów.

Dla mnie Cre Art to rasowa luksusowa marka, która od kilkudziesięciu lat wie czego chce i słucha potrzeb światowego rynku! Niezwykłe połączenie tradycji, pasji i rzemieślnictwa to podstawowe składowe sukcesu.

Czasem wystarczy, aby jeden dobry produkt rozświetlił i nadał wyrazistości wnętrzu. Tak jest z towarami marki Cre Art – to prawdziwe dzieła sztuki. Produkcja nie udawana, schematy te same stosowane od lat.

Aby wyrób był luksusowy potrzeba kilku składników, jak w dobrej zupie. Cre Art to właśnie bardzo luksusowa zupa, ugotowana przez najlepszych kucharzy!

Zapisz