Wiaderko na alkohol w cenie dobrego auta

wiaderko na alkohol

Czy warto kupić wiaderko na alkohol za 50 zł? Czy da się wyprodukować tanim kosztem luksusowy produkt….

Zauważyliście zalewającą nas masę bardzo podobnych towarów, rzeczy wytwarzanych głównie w Azji? ” Klepane ” bez opamiętania, wszędobylskie, oblepiające większość sklepów www.? Jeśli tak, to znaczy że jesteście wrażliwi na szablonowość, która niedługo NAS pożre!

Wiaderko na alkohol – bezbłędne pytania bez odpowiedzi

Naprawdę nie interesują mnie tematy typu:

Jaka butelka pasuje do jakiej wielkości wiaderka?

Przepraszam, czy mogę mrozić butelkę dobrego wina w wiaderku ze srebra?

Jutro przychodzą goście jaki cooler będzie pasował na mój stolik?

Przekładając to na język mody – mam spotkanie z dziewczyną, marynarka jedno czy dwurzędowa…to jest słabe….Uwielbiam luksus, więc o nim piszę – prosto bez cenzury!

Luksusowe wiaderko na alkohol musi mieć uderzenie, swoisty ciężar i jakość surowca. Produkt za 45 zł brutto ze stali nierdzewnej zmrozi co najwyżej wzrok Twojej partnerki, a nie dobry trunek. Nie wiem jakiej grubości jest ta stal, ale na pewno jest sprasowana na grubość 2 żyletek…

Lepiej schowaj butelkę do lodówki i schowaj swoje wiadro do pawlacza, szkoda czasu przyjacielu. Lodówka równie dobrze schłodzi Ci Twój ulubiony napój!

Wiaderko na alkohol – pewter po raz pierwszy

Czym jest materiał o nazwie pewter. Już sięgam do googla – Pewter, cynołów – niskotopliwy stop trzech metali: cyny (90-98%), antymonu (0,5-8%) i miedzi (0,25-2,5%). Jest wysoce kowalny, plastyczny i twardy.

Czyli jest nadzieja, a nawet gwarancja że produkt wykonany z pewteru będzie dobrze trzymał temperaturę, czyż nie tak? W butiku Luxury Products mamy manufakturę Cosi Tabellini – Art of Pewter.

Wysoka jakość czyli?

Dobra i prawdziwa luksusowa marka, której jakości jesteśmy bardzo pewni. Co najważniejsze robi oryginalne i ciekawe projekty. Ich produkty to połączenie stylu Art Noveau z klasycznym porządnym wykonaniem.

Na pewno nie każdy jest wielbicielem nurtów secesji, ale dzisiaj jest glamour jest modny. Dlatego łączmy i mieszajmy mądrze style.

Dzisiaj celowo pominąłem miedź, skupmy się zatem na innych surowcach.

wiadro na szampana
wiaderka z pewteru na alkohol
wiadro z przykrywka na alkohol

Wiaderko na alkohol – klasyka w srebrnym wymiarze

To już ciężki kawał coolera. Dla niewtajemniczonych do wyboru próba 925 i 800, w skrócie chodzi o zawartość srebra. W pierwszym przypadku mniej domieszki, w drugim więcej – cała tajemnica.

Wiaderko na alkohol wykonane ze srebra cieszy się dużym powodzeniem, wśród znawców tematu. Głównie chodzi o wysoką jakość trzymania temperatury, oczywiście w grę wchodzą także walory estetyczne….

Dla mnie i dla naszych klientów istotnym czynnikiem jest fakt, iż do wybranego modelu wiaderka możemy dobrać całą kolekcję dla wyposażenia stołu. Od sztućców po dużą srebrną wazę! Bo jeśli nie chcesz, aby piękny i świecący na srebrny cooler sterczał jak choinka na stole, dobierzemy Ci do do niego resztę.

wiaadro alkohol
wiaderko srebrne na alkohol
wiadro na roznego rodzaju alkohole
wiadro alkoholowe
Wiaderko na alkohol – posrebrzane designerskie dzieła sztuki

Następną kategorią są produkty posrebrzane. Świetnie i sprawnie projektuje je Zanetto. Wystarczy spojrzeć i wiesz, że nie są to masowo strugane wiadra z blachy. Jeżeli zdobywasz złoty medal na Międzynarodowych Targach Rzemiosła we Florencji to znaczy że jesteś najlepszy!

Kocham ich wyroby za niestandardowe podejście do projektowania oraz wykonania z najwyższej jakości materiałów. To absolutny luksusowy design.

Jeśli chcesz przełamać nudę, szarość i banalność w swoim apartamencie Zanetto Ci to zagwarantuje. Zagwarantuję Ci to także ja!

wiaderko na alkohole
wiaderko na alkohol potrafi być bardzo designerskie
wiadro do alkoholow
wiadro na alkohole
posrebrzane wiaderko na alkohol

Wiaderko na alkohol w cenie samochodu???

Tak, mamy takiego jednego ancymona. Niecałe 5 kg srebra próby 925 kosztuje około 100 000 zł brutto. Wiadro wykonało włoski Schavion, z którym świetnie współpracujemy od kilku dobrych lat.

Produkt pięknie i misternie zdobiony, do którego dajemy Cristal Louis Roederer z 2002 roku oraz komplet luksusowych kieliszków do szampana!

srebrne wiadro na alkohol
wiaderka na luksusowego szampana
wiaderka i kieliszki na szampana

Hmmm, naprawdę wyjątkowa rzecz….zresztą spójrzcie sami. Jak to mówi mój kolega Roman ” Luksus, albo nic – to takie proste!