Na urodziny bez kwiatka – eleganckie pióro na prezent

eleganckie pióro na prezent

Szczególnie cenione przez mężczyzn, choć równie mocno pożądane także przez kobiety – eleganckie pióro na prezent sprawdzi się znakomicie w wielu sytuacjach. Jego klasyczna formuła i uniwersalne zastosowanie spotka się zawsze z dużą radością ze strony obdarowanego.

Bo przecież, w dobie zamiłowania do luksusowych i stylowych gadżetów, pióro idealnie wpasowuje się w obowiązujące trendy.

IMG 0082
Eleganckie pióro na prezent z ręcznym grawerem – butik Luxury Products

Idealne do pisania i… chwalenia się

Eleganckie pióro na prezent przyda się w wielu sytuacjach. Doskonale zwieńczy podpis dokumentu służbowego, podkreśli zamiłowanie do elegancji w każdej sytuacji zawodowej, ale równie znakomicie sprawdzi się też w sytuacjach życia codziennego, kiedy do zapisania ważnych informacji zamiast zwykłego długopisu można by użyć pióra.

pióra ręcznie grawerowane na upominek
Pióro marki Laban – butik www.luxuryproducts.pl

Eleganckie pióro na prezent jako niezbędny dodatek do stylizacji

Ekskluzywne pióro wieczne wytwornie prezentować się będzie w klapie szykownej marynarki, stanowiącej część służbowego stroju wizytowego. To niezastąpiony element prezencji doceniany przez prezesów, dyrektorów i kadrę zarządzającą w każdej branży.

Budowanie autorytetu i potwierdzanie wysokiej pozycji w przedsiębiorstwie akcentowane bowiem powinno być na każdym kroku i w każdym calu.

limitowane pióro na prezent
Edycja Limitowana: Tibaldi for Bentley Mulsanne

Eleganckie pióro na prezent w różnorodnej odsłonie

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów piór kulkowych, które różnią się wielkością, kształtem, kolorem czy materiałem wykończenia. Nieważne jednak, czy posługujemy się piórem platerowanym srebrem, wyposażonym w srebrną bądź złotą stalówkę, jedno- lub wielokolorowym, za każdym razem we własnej dłoni trzymamy symbol luksusu, potwierdzający znajomość wysokiego stylu.

Luksusowo pakowane
pióro w luksusowym opakowaniu
Pióro Jack Row w drewnianym eleganckim pudełku

Jest jedna główna zasada – ekskluzywny produkt, musi mieć odpowiednie bardzo eleganckie pudełko, bez tego nie jest to pełnowartościowy prezent. Dobrze o tym wiedzą producenci piór, dlatego ich opakowania przybierają bardzo klasyczne i prestiżowe formy.

Używane surowce to głównie wysokiej jakości drewno, skóra oraz inne wysoko gatunkowe materiały. W dużej części marek jest załączona mini książeczki z historią firmy, bądź pióra – to bardzo miły dodatek – wyraźnie podnoszący rangę upominku!

stylowe pióro na prezent
Luxury Products prezentuje eleganckie pióro na prezent Caran d’Ache

Eleganckie pióro na prezent trafi w gusta osób dobrze wykształconych, zajmujących wysoką pozycję zawodową oraz świadomych otaczania się drogimi i luksusowymi dodatkami.

Stylowe akcesoria i gadżety pozwalają cieszyć się luksusem na co dzień i korzystać z ich funkcjonalności i ładnego wyglądu każdego dnia.

W poszukiwaniu ciekawego pomysłu na prezent eleganckie pióro kulkowe sprawdzi się znakomicie. To elegancja w każdym calu, tak poszukiwana i pożądana we wszystkich kręgach społecznych.

komplet piór na prezent
A może komplet piór na prezent – marki Marlen?

Co ważne, nie jest dedykowana jedynie mężczyznom. Kobieta z klasą również z przyjemnością będzie się posługiwać takim piórem właśnie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz