5 najbardziej ekskluzywnych prezentów dla mężczyzny

5 najbardziej ekskluzywnych prezentów dla mężczyzny

Każda kobieta wie, że dobranie odpowiedniego prezentu dla faceta do łatwych nie należy, dlatego postanowiliśmy przedstawić Państwu top 5 najbardziej ekskluzywnych i eleganckich prezentów dla mężczyzny. Wybraliśmy te najbardziej luksusowe i stylowe – zapraszamy do lektury.

5 najbardziej ekskluzywnych prezentów dla mężczyzny – spinki do mankietów

5 najbardziej5 prezentów dla mężczyzny
5 najbardziej ekskluzywnych prezentów dla mężczyzny – spinki Jack Row

To oczywiście klasyczne podejście do dawania upominków, ale zdecydowanie polecamy, jako coś co zawsze się przyda i na pewno wasz facet je wykorzysta. Koszula i garnitur są częstym strojem prawdziwego mężczyzny, więc wszystko co z nim się wiąże jest mile widziane!

Cenna informacja – luksusowe spinki do mankietów zazwyczaj są pozłacane, lub posrebrzane. Te najbardziej ekskluzywne mają diamenty oraz inne kamienie szlachetne.

Czy w 5 najbardziej ekskluzywnych prezentów dla mężczyzny znajdzie się miejsce dla starego poczciwego portfela?

najbardziej ekskluzywne prezenty
Skórzany portfel na prezent dla mężczyzny

Tak, to przecież portfel jest chyba najbardziej tradycyjnym pomysłem na upominek dla płci brzydkiej. Może nie jest dobrze odbierany przez facetów, ale to stały punkt na liście kupujących, czy tego chcemy czy nie drodzy Panowie…

Elegancki portfel z klasą – to produkt wykonany z wysokiej jakości skóry, dobrze uszyty, posiadający luksusowe opakowanie.

Był portfel, spinki, czyli czas na …..tak to jest krawat!. Drogie Panie, pamiętajcie ten produkt nie musi być nudny i przerażający, ponieważ dzisiaj są dostępne krawaty z całego świata. Kolorowe, jedwabne, a co najważniejsze pakowane w piękne drewniane pudełka.

luksusowy prezent dla faceta
Ekskluzywny krawat dla mężczyzny Dalvey

Możemy pokusić się o wyszycie inicjałów swojego faceta, albo wygrawerowanie pięknej sentencji na pudełku.

W 5 najbardziej ekskluzywnych i eleganckich prezentów dla mężczyzny nie może zabraknąć tak ukochanego przez nich zegarka. Tak – dokładnie, tu już mówimy o czymś co wzbudza emocje i podniecenie u mężczyzn.

Ale jak trafić w idealny czasomierz na rękę? Najlepiej zegarek kupić w sklepie z osobistym asystentem zakupów. Kimś kto dobrze się zna na zegarkach, ale przede wszystkim zna się na modzie i designu.

najbardziej luksusowe prezenty dla faceta
Szwajcarski zegarek dla mężczyzny

Te z najwyższej półki posiadają paski ze skóry, bądź są całe pozłacane. Kobiety z zasobnym portfelem mogą pozwolić sobie na zegarki po kilkadziesiąt tysięcy złotych, głównie szwajcarskich manufaktur.

To były dodatki, z koszulą, czy garniturem nie eksperymentowalibyśmy – za dużo niuansów. Najlepiej żeby nasz facet sam sobie przymierzył interesujący do ciuch!

Akcesoria na alkohol muszą znaleźć się w top 5 najbardziej ekskluzywnych prezentów dla mężczyzny, ponieważ wszyscy wiemy jak bardzo ważną rolę w życiu faceta odgrywa alkohol i degustacja.

Wybór jest olbrzymi, od pozłacanych karafek, kieliszków, po eleganckie barki na alkohol wykonywane na specjalne zlecenie. Są piękne komplety np. 6 szklanek z prestiżową karafką, lub kieliszki z platyną w drewnianym pudełku z lakierowanego drewna.

najbardziej eleganckie prezenty dla mężczyzny
Luksusowy komplet do alkoholu Chinelli

Tak więc drogie Panie, w dzisiejszych czasach pomysłów jest cała masa, natomiast wyszukanie 5 najbardziej ekskluzywnych prezentów dla mężczyzn należy do was. Nasz zespół Luxury Products i prezenty dla niego służy pomocą!