Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci – Giemme

eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci

Włosi mają naturalną swobodę projektowania rzeczy ładnych o niepowtarzalnym wyglądzie. Większość produktów, których szukam do swojego sklepu pochodzi właśnie z południa Europy. I chociaż zauważyłem duży postęp rodzimych manufaktur, nadal twierdzę iż eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci z Włoch są najpiękniejsze!

To co decyduje o finalnej estetyce takiego produktu, to przede wszystkim lekkość oraz wyjątkowa gra kolorów. Użyte materiały, jak najbardziej mają znaczenie – chociaż w tym przypadku raczej drugorzędne….

Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci – nieograniczona wyobraźnia marki Giemme

Manufaktura Giemme, to specjalista w projektowaniu luksusowych albumów do zdjęć. Generalnie większość produkcji stanowią stylowe wyroby z ekoskóry. Duże nieszablonowo oprawione księgi na zdjęcie od kiedy je zobaczyłem robiły na mnie duże wrażenie.

Wiele z nich wygląda jak stare, porządnie oprawione w prawdziwą skórę produkty. Z jedną małą różnicą, przede wszystkim jest to ekoskóra. To ukłon marki, w stronę ludzi, którzy mają inne poglądy na wyroby z naturalnej skóry.

Co innego eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci. Tutaj widać ogromną fantazję włoskich projektantów. Podczas procesu produkcji Włosi w końcu mogą wykazać się swoją nieokrzesaną wyobraźnię, która tworzyła największe dzieła sztuki współczesnego świata.

albumy eleganckie na zdjęcia dla dziecka

 

Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci – jakie mają wymiary?

Najmniejsze z dostępnych rozmiarów to 24 x 30 cm. Znajduje się w środku 30 stron przedzielonych tyloma samymi stronami z bibułki, tak aby ochronić zdjęcia. Średni wymiar to 30 x 30 cm, adekwatnie do poprzednika ma 40 stron na zdjęcia i 40 bibułek.

W końcu największy album to wielkość 33 x 33 cm. I jak poprzednik ma w środku 40 stron i bibułek. Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci to nie pradawne księgi, żeby w nich gromadzić tysiące dokumentów. Konstrukcja i ilość stron jest tradycyjna, jak w większości tego typu produktów na świecie.

albumy dla dzieci wykonane bardzo elegancko

albumy eleganckie dla dzieci

Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci – z czego są wykonane?

Użyte materiały mi osobiście kojarzą się czymś delikatnym i bardzo przyjemnym. Ekoskóra, ciepły zamsz, lekka lniana tkanina, czy papier ryżowy to surowce stylowe i nad wyraz eleganckie. Niektóre z albumów mają posrebrzane wstawki na okładce strony.

Giemme, w swojej kolekcji ma produkty wyglądające na bardzo elitarne. One także cieszą się zainteresowaniem, ale dla większych dzieci. To wyroby głównie z ekoskóry. Nadające się na pierwszą komunię, czy urodziny.

Piękne wyroby dla dzieci nie powinny kapać złotem i blichtrem, dlatego producenci zwracają na to tak duża uwagę projektując swoje albumy.

 

elegancki album na zdjęcia dla dziecistylowy i elegancki album na zdjęcia dla dziecka

uroczy album dla dziecka

eleganckie albumy ręcznie robione dla dzieci

Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci – czy kolor ma znaczenie?

Wygląda na to że tak! Ale zacznijmy od początku. Barwy i odbieranie przez nasze zmysły były poddawane licznym naukowym badaniom. I co takiego stwierdzono? Otóż kolory w barwach podobnych do czerwonego, a więc między inny różowy jest przypisywany kobietom., zwłaszcza dziewczynkom.

Ich genotyp sprawia, iż bardziej pożądają tych odcieni. Podłapali to producenci i projektanci. Dlatego większość zabawek, czy różowych wyrobów jest dedykowanych dla dziewczynek, a niebieskich dla chłopców.

Czy zatem eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci są w odpowiednich barwach? No jasne, Giemme zadbało o to, aby klienci mogli wybrać między błękitnym chłopięcym kolorem, a damskim różem. W tym celu większość albumów jest po prostu w dwóch kolorach. Proste – prawda?

Wydawać by się mogło, że w dobie digitalizacji i ogólnej cyfryzacji świata eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci to relikt przeszłości. Nic bardziej mylnego, bowiem jest to klasyka gatunku. Produkt, który od zawsze był na naszych półkach.

Dodatkowo wiele z nich, ma w środku pamiętnik z miejscem na własne wpisy. Jest to bardzo oryginalny dodatek!

Coś, do czego byliśmy bardzo przywiązani. Oczywiście jest to bezpośrednio związane ze zdjęciami które tam umieszczamy. Ale z relacji z klientami, wiem że albumy nie znikną z naszych domów.

Jesteśmy silnie związani z przedmiotami z naszego dzieciństwa, dlatego staramy się przekazać te doznania naszym dzieciom. Pokazać, jak może być piękny świat bez tableta w ręku. Ze wspomnieniami wklejonymi w uroczy dziecinny album.

I to jest kwintesencja luksusu i dobrze wykonanych produktów z Włoch.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Udostępnij