Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci – Giemme

eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci

Włosi mają naturalną swobodę projektowania rzeczy ładnych o niepowtarzalnym wyglądzie. Większość produktów, których szukam do swojego sklepu pochodzi właśnie z południa Europy. I chociaż zauważyłem duży postęp rodzimych manufaktur, nadal twierdzę iż eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci z Włoch są najpiękniejsze!

To co decyduje o finalnej estetyce takiego produktu, to przede wszystkim lekkość oraz wyjątkowa gra kolorów. Użyte materiały, jak najbardziej mają znaczenie – chociaż w tym przypadku raczej drugorzędne….

Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci – nieograniczona wyobraźnia marki Giemme

Manufaktura Giemme, to specjalista w projektowaniu luksusowych albumów do zdjęć. Generalnie większość produkcji stanowią stylowe wyroby z ekoskóry. Duże nieszablonowo oprawione księgi na zdjęcie od kiedy je zobaczyłem robiły na mnie duże wrażenie.

Wiele z nich wygląda jak stare, porządnie oprawione w prawdziwą skórę produkty. Z jedną małą różnicą, przede wszystkim jest to ekoskóra. To ukłon marki, w stronę ludzi, którzy mają inne poglądy na wyroby z naturalnej skóry.

Co innego eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci. Tutaj widać ogromną fantazję włoskich projektantów. Podczas procesu produkcji Włosi w końcu mogą wykazać się swoją nieokrzesaną wyobraźnię, która tworzyła największe dzieła sztuki współczesnego świata.

albumy zdjecia dla dzieci
album zdjecia dla dzieci
elegancki album ze zdjeciami dla dzieci

Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci – jakie mają wymiary?

Najmniejsze z dostępnych rozmiarów to 24 x 30 cm. Znajduje się w środku 30 stron przedzielonych tyloma samymi stronami z bibułki, tak aby ochronić zdjęcia. Średni wymiar to 30 x 30 cm, adekwatnie do poprzednika ma 40 stron na zdjęcia i 40 bibułek.

W końcu największy album to wielkość 33 x 33 cm. I jak poprzednik ma w środku 40 stron i bibułek. Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci to nie pradawne księgi, żeby w nich gromadzić tysiące dokumentów. Konstrukcja i ilość stron jest tradycyjna, jak w większości tego typu produktów na świecie.

stylowe albumy na zdjecia dla dzieci
stylowy album na zdjecia dla dzieci

Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci – z czego są wykonane?

Użyte materiały mi osobiście kojarzą się czymś delikatnym i bardzo przyjemnym. Ekoskóra, ciepły zamsz, lekka lniana tkanina, czy papier ryżowy to surowce stylowe i nad wyraz eleganckie. Niektóre z albumów mają posrebrzane wstawki na okładce strony.

Giemme, w swojej kolekcji ma produkty wyglądające na bardzo elitarne. One także cieszą się zainteresowaniem, ale dla większych dzieci. To wyroby głównie z ekoskóry. Nadające się na pierwszą komunię, czy urodziny.

Piękne wyroby dla dzieci nie powinny kapać złotem i blichtrem, dlatego producenci zwracają na to tak duża uwagę projektując swoje albumy.

elegancki fotogrficzny album na zdjecia dla dzieci
eleganckie fotograficzne albumy na zdjecia dla dzieci
eleganckie albumy recznie robione dla dzieci
eleganckie albumy dla dzieci
Eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci – czy kolor ma znaczenie?

Wygląda na to że tak! Ale zacznijmy od początku. Barwy i odbieranie przez nasze zmysły były poddawane licznym naukowym badaniom. I co takiego stwierdzono? Otóż kolory w barwach podobnych do czerwonego, a więc między inny różowy jest przypisywany kobietom, zwłaszcza dziewczynkom.

Ich genotyp sprawia, iż bardziej pożądają tych odcieni. Podłapali to producenci i projektanci. Dlatego większość zabawek, czy różowych wyrobów jest dedykowanych dla dziewczynek, a niebieskich dla chłopców.

Czy zatem eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci są w odpowiednich barwach? No jasne, Giemme zadbało o to, aby klienci mogli wybrać między błękitnym chłopięcym kolorem, a damskim różem. W tym celu większość albumów jest po prostu w dwóch kolorach. Proste – prawda?

Wydawać by się mogło, że w dobie digitalizacji i ogólnej cyfryzacji świata eleganckie albumy na zdjęcia dla dzieci to relikt przeszłości. Nic bardziej mylnego, bowiem jest to klasyka gatunku. Produkt, który od zawsze był na naszych półkach.

Dodatkowo wiele z nich, ma w środku pamiętnik z miejscem na własne wpisy. Jest to bardzo oryginalny dodatek!

Coś, do czego byliśmy bardzo przywiązani. Oczywiście jest to bezpośrednio związane ze zdjęciami które tam umieszczamy. Ale z relacji z klientami, wiem że albumy nie znikną z naszych domów.

Jesteśmy silnie związani z przedmiotami z naszego dzieciństwa, dlatego staramy się przekazać te doznania naszym dzieciom. Pokazać, jak może być piękny świat bez tableta w ręku. Ze wspomnieniami wklejonymi w uroczy dziecinny album.

I to jest kwintesencja luksusu i dobrze wykonanych produktów z Włoch.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz