Co można postawić na eleganckim biurku – nasz komplet

co można postawić na eleganckim biurku

Zazwyczaj już po samym zakupie, zastanawiamy się co można postawić na eleganckim biurku. O ile wybór samych stylowych mebli jest naprawdę imponujący, o tyle ekskluzywne dekoracje wyposażenia biurka to często białe kruki.

Wszyscy piszą ” na Twoim biurku pozostanie jedynie cienki laptop ”, a wszystkie inne sprzęty wraz z rozwojem technologii stają się kompletnie niepotrzebne….Hmmm na pewno jest to ciekawa teoria. Jednak tak bardzo nietrafiona, jak zapewne jej autorzy.

Ludzie kochają dekorować, urządzać, dodawać przedmioty i czuć piękno w środowisku w którym przebywają. Dlatego zmierzch przedmiotów użytkowych uważam za niestosowny.

Co można postawić na eleganckim biurku?

Odpowiedź jest niezwykle łatwa – wszystko. Dzisiaj meble przybierają wiele form, od ekstremalnie designerskich po surowe w formie – wykonane ze szkła, stali i kamienia. Biurka nowoczesne potrzebują mniej dekoracji, a więcej przestrzeni i powietrza.

Często do przełamania wystarczy jedna dobra figura, przedmiot czy użytkowa forma. Ale nie o tym chciałem napisać. Dzisiaj na tapecie jest design ekskluzywny i bardzo prestiżowy.

Komplet, który skomponowaliśmy wraz z zespołem #LuxuryProducts wyróżnia się oryginalnością i zmysłowym stylem.

Co można postawić na eleganckim biurku – nasze typy

Do naszego luksusowego kompletu wybraliśmy 8 produktów. Pierwszym z nich jest zestaw na biurko marki Good Sunrise, składający się z 8 elementów. Znajdziemy w nim podkładkę na biurko w rozmiarach 665x430x10 mm, stojak z dwoma długopisami (zobacz ekskluzywne długopisy tutaj) , pojemnik na karteczki memo, podstawka na wizytówki, listownik, nożyk do papeterii, pojemnik na długopisy oraz dwupoziomową tackę na dokumenty.

Do tego dołączyliśmy mały zszywacz, wyżej wymienionej marki.

Następne są 2 popielniczki do wyboru z brązu marki Virtus. Obie są bardzo piękne, więc wybór należy do Was.
Virtus 1945 wytwarza i projektuje wyroby z brązu, więc kolorystycznie to złoty odcień. Dlatego zdecydowaliśmy się na kilka produktów właśnie tej marki. Wybraliśmy dodatkowo bardzo stylową i misternie wykonaną małą ramkę na zdjęcie oraz gadżet w kształcie steru.

Jeśli nie wiesz co postawić na eleganckim biurko i jeszcze czegoś Ci brakuje, to na pewno jest to lampka. Wybór padł na angielską manufakturę The Original Book Works. Od 20 lat produkuje świetne dekoracje nawiązujące do starych i elitarnych gabinetów.

Wszystko wykonane z sekretnej formuły żywicznej, bardzo przypomina wiekowe księgi!

Całość zamyka cudowny i urzekający zegar marki Anframa. Z ciekawostek, wykonany jest z drewna, szkła oraz platerowany 24 karatowym złotem. Jego wymiary to 21x28x7 cm.

Co można postawić na eleganckim biurku – dla kogo ten zestaw?

Ten komplet stworzyliśmy z myślą o kobietach i mężczyznach. Jest bardzo uniwersalny i doskonale się sprawdzi zarówno w damskim i męskim gabinecie. Jego ponadczasowość polega na tradycyjnych i sprawdzonych kolorach oraz formach.

Brąz, czerń i złoto to zdecydowane odcienie luksusu. Przed wyborem braliśmy pod uwagę, aby biurko na którym zestaw ma się znajdować było wyjątkowe i bardzo eleganckie.

Także użyte materiały jak szkło, mdf, drewno, brąz i złoto skłaniają w kierunku prestiżu i wykwintnego stylu.
Oczywiście całość nie będzie współgrała z bardzo designerskimi meblami, jest to propozycja skierowana w stronę bardziej tradycyjnych aranżacji.

Naturalnie istnieje możliwość dowolnego kompletowania pojedynczych dekoracji, ale to już pozostawiam Wam.

Udostępnij