Co można postawić na eleganckim biurku – nasz komplet

co można postawić na eleganckim biurku

Zazwyczaj już po samym zakupie, zastanawiamy się co można postawić na eleganckim biurku. O ile wybór samych stylowych mebli jest naprawdę imponujący, o tyle ekskluzywne dekoracje wyposażenia biurka to często białe kruki.

Wszyscy piszą ” na Twoim biurku pozostanie jedynie cienki laptop ”, a wszystkie inne sprzęty wraz z rozwojem technologii stają się kompletnie niepotrzebne….Hmmm na pewno jest to ciekawa teoria. Jednak tak bardzo nietrafiona, jak zapewne jej autorzy.

Ludzie kochają dekorować, urządzać, dodawać przedmioty i czuć piękno w środowisku w którym przebywają. Dlatego zmierzch przedmiotów użytkowych uważam za niestosowny.

Co można postawić na eleganckim biurku?

Odpowiedź jest niezwykle łatwa – wszystko. Dzisiaj meble przybierają wiele form, od ekstremalnie designerskich po surowe w formie – wykonane ze szkła, stali i kamienia. Biurka nowoczesne potrzebują mniej dekoracji, a więcej przestrzeni i powietrza.

Często do przełamania wystarczy jedna dobra figura, przedmiot czy użytkowa forma. Ale nie o tym chciałem napisać. Dzisiaj na tapecie jest design ekskluzywny i bardzo prestiżowy.

Komplet, który skomponowaliśmy wraz z zespołem #LuxuryProducts wyróżnia się oryginalnością i zmysłowym stylem.

Co można postawić na eleganckim biurku – nasze typy

Do naszego luksusowego kompletu wybraliśmy 8 produktów. Pierwszym z nich jest zestaw na biurko marki Good Sunrise, składający się z 8 elementów. Znajdziemy w nim podkładkę na biurko w rozmiarach 665x430x10 mm, stojak z dwoma długopisami (zobacz ekskluzywne długopisy tutaj) , pojemnik na karteczki memo, podstawka na wizytówki, listownik, nożyk do papeterii, pojemnik na długopisy oraz dwupoziomową tackę na dokumenty.

Do tego dołączyliśmy mały zszywacz, wyżej wymienionej marki.

Następne są 2 popielniczki do wyboru z brązu marki Virtus. Obie są bardzo piękne, więc wybór należy do Was. Virtus 1945 wytwarza i projektuje wyroby z brązu, więc kolorystycznie to złoty odcień. Dlatego zdecydowaliśmy się na kilka produktów właśnie tej marki. Wybraliśmy dodatkowo bardzo stylową i misternie wykonaną małą ramkę na zdjęcie oraz gadżet w kształcie steru.

Jeśli nie wiesz co postawić na eleganckim biurko i jeszcze czegoś Ci brakuje, to na pewno jest to lampka. Wybór padł na angielską manufakturę The Original Book Works. Od 20 lat produkuje świetne dekoracje nawiązujące do starych i elitarnych gabinetów.

Wszystko wykonane z sekretnej formuły żywicznej, bardzo przypomina wiekowe księgi!

Całość zamyka cudowny i urzekający zegar marki Anframa. Z ciekawostek, wykonany jest z drewna, szkła oraz platerowany 24 karatowym złotem. Jego wymiary to 21x28x7 cm.

biurko dyrektora dekoracje urzadzamy
co postawic na biurku prezesa
dekoracje na biurka prezesow
dekoracje na eleganckie biurko
dekoracje na luksusowe biurko
jak ma wygladac eleganckie biurko
ozdoby na stylowe eleganckie biurka
jak urzadzic gabinet dla prezesa

Co można postawić na eleganckim biurku – dla kogo ten zestaw?

Ten komplet stworzyliśmy z myślą o kobietach i mężczyznach. Jest bardzo uniwersalny i doskonale się sprawdzi zarówno w damskim i męskim gabinecie. Jego ponadczasowość polega na tradycyjnych i sprawdzonych kolorach oraz formach.

Brąz, czerń i złoto to zdecydowane odcienie luksusu. Przed wyborem braliśmy pod uwagę, aby biurko na którym zestaw ma się znajdować było wyjątkowe i bardzo eleganckie.

Także użyte materiały jak szkło, mdf, drewno, brąz i złoto skłaniają w kierunku prestiżu i wykwintnego stylu. Oczywiście całość nie będzie współgrała z bardzo designerskimi meblami, jest to propozycja skierowana w stronę bardziej tradycyjnych aranżacji.

Naturalnie istnieje możliwość dowolnego kompletowania pojedynczych dekoracji, ale to już pozostawiam Wam.