Włoskie żyrandole do salonu – nigdy więcej nudy

włoskie żyrandole do salonu

Jest takie wnętrze w każdym domu, gdzie szyk i elegancja przeplatać się mają z wyjątkową przytulnością i magią. I tu właśnie idealnie odnajdą się włoskie żyrandole do salonu, stworzone po to, by cieszyć, dodawać uroku przestrzeni i wypełniać ją niespotykanym nigdzie indziej, światłem.

Nikt inny jak włoscy mistrzowie projektowania użytkowego, nie dogodzą Ci tak jak oni. To misternie tworzona przez wieki dusza artystyczna. Która kocha niebanalne kształty, kolory i struktury. To swoistego rodzaju plan, wdrażany przez każde pokolenie rzemieślników. A włoskie żyrandole to jedne z tych produktów, jakie zbudzają w Nas ogromne emocje.

Pamiętam, gdy pierwszy raz na targach wnętrzarskich zobaczyłem olbrzymie i mieniące się oświetlenie z Włoch. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Czystość formy, zaskakujące kształty i magia, której nie zapomnę do dzisiaj!

designerskie włoskie żyrandole do salonu
Włoskie żyrandole do salonu mogą być designerskie – marka Trea Ceramiche

Można wiele mówić o ekscytujących manufakturach we Włoszech. O ich podejściu do pracy, a także nieszablonowych projektach – które świadczą o sile marki Made in Italia! Wiemy jedno, włosi robią rzeczy do granic możliwości piękne i wyjątkowe.

I tak jak lampy włoskie luksusowe są wyrazem ekskluzywnego designu na nasze biurka, tak żyrandole to kawałek ujmującego prestiżu nad naszymi głowami.

Włoskie żyrandole do salonu stworzone, by zdobić i cieszyć luksusem!

Wiszące, wyjątkowo efektowne i solidnie wykonane lampy ceramiczne to prawdziwy hit nowoczesnej aranżacji w salonie. Wielość motywów przeniesiona rodem z podwodnego świata, zdobywa serca domowników i oczarowuje odwiedzających ich gości. Mariaż ręcznej pracy i nowych technik nakładania płatków złota – to właśnie dzieje się we Włoszech.

Skąd tyle inspiracji nie wiem, ale świat projektantów i rzemieślników włoskich jest niesamowicie imponujący. Całe pokolenia na to ciężko pracowały, ale na pewno trud się opłacił. Ponieważ włoskie  żyrandole do salonu są uznawane za bardzo luksusowe na całym świecie! Zresztą spójrzcie sami w sklepie LuxuryProducts.pl

zyrandole salonowe wloskie
Piękny żyrandol ceramiczny Ceramiche Sonda – luxuryproducts.pl

Bo przecież, czy w standardowo wykończonym salonie znajdzie niepowtarzalny się żyrandol z motywem rafy koralowej, czy raczej rozgości się on na szczycie sufitu w innowacyjnie zaaranżowanym towarzyskim centrum domu?

Włoskie żyrandole do salonu utkane z 24 karatowego złota

Prawdziwym salonowy hitem gustownego wystroju jest żyrandol wykonany z najwyższej klasy ceramiki w doskonałym połączeniu z efektownym złotem. Włoska lampa wisząca wypełni każdy salon nie tylko efektownie rozświetlonym światłem, ale również zadba o odpowiedni klimat wypełniony stylowością i magią.

Faktycznie marka Trea Ceramiche projektuje wyroby i je pozłaca. Jest to coś niesamowitego i nad wyraz ekskluzywnego w swej prostocie!

wloskie zyrandole salonowe
Pozłacany żyrandole – Trea Ceramiche

Ceramika w podwieszanej postaci skradła niejedno serce

Włoskie żyrandole do salonu dedykowane są nie tylko wykwintnie urządzonym przestrzeniom domowym, ale również eleganckim hotelom, gdzie każdy dodatek ma podkreślać zamiłowanie do luksusu i sprawiać, że wnętrze będzie nie tylko cudownie zaaranżowane, ale również wyjątkowe i pełne magii.

Włosi uwielbiają magiczne zdobienia, w postaci płatków złota, kryształków, platyny oraz soczystych i cudownych kolorów. Tak naprawdę dekoracje dają produktowi cały efekt końcowy. Projektanci uwielbiają włoskie żyrandole do salonu. Często projektują eleganckie wnętrza w oparciu o wyroby z Włoch.

włoski żyrandol do salonu
Duży włoski żyrandol marki Masiero by Luxury Products
Włoskie żyrandole do salonu – gwiazda może być tylko jedna

Projektanci i architekci wnętrz są zgodni – kluczowym elementem wystroju każdego salonu ma być stylowa lampa wisząca, najlepiej w jak najnowocześniejszej i oryginalnej oprawie. Dlaczego właśnie taka? Bo to ona sprawia, że przestrzeń zyskuje na elegancji, a gustowność wystroju po prostu tworzy się sama. Bo w salonie rządzić ma detal – i włoskie żyrandole do salonu w tej roli spisują się znakomicie.

Jeden duży włoski żyrandol może przełamać banalność i minimalizm w całym dużym wnętrzu. I o to chodzi, ma być zaskakująco, ekskluzywnie i ekscytująco. A to włosi kochają i potrafią robić doskonale, ponieważ każdy młody rzemieślnik przejmuje ten sznyt od starszego członka rodzinnej manufaktury.

wloskie zyrandole do salonu apartamentu
Minimalizm także jest piękny! Masiero VE 814/8+5

To właśnie włoskie żyrandole do salonu decydują, że do wnętrza aż chce się wracać. I wracać. I z przyjemnością rozgościć się na wygodnej kanapie, włączyć klimatyczne źródło światła, otulić się puszystym kocem i… zdrzemnąć się dla zdrowotności lub zatopić w lekturze ulubionej książki. I do szczęścia nie potrzeba nic więcej.

Zawsze przypominam i opowiadam o tym, aby doceniać prawdziwą sztukę użytkową, ponieważ jest jej coraz mniej. Zalewa nas masa podrabianych produktów z Azji, słabej jakości i designu. Dlatego, tak ważne jest nasze dziedzictwo europejskiej kultury rzemiosła. Luksusowe włoskie żyrandole świetnie wpisują się z tą ważną sprawę. Więc podziwiajmy je całym sercem!

Zapis

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapis

Zap