Top 10 najbardziej luksusowych prezentów dla kobiet

top 10 najbardziej luksusowych prezentów dla kobiet

Chcecie poznać top 10 najbardziej luksusowych prezentów dla kobiet według zespołu Luxury Products? Jeśli tak wygodnie usiądźcie w swoich mięciutkich fotelach.

Kiedy masz dosyć kwiatków, tanich butelek wina, czy tandetnych zestawów kosmetyków prosto ze śmiesznej drogerii – pomyśl o czymś bardziej przyjemnym. Coś co mogło by Ci sprawić miłą i ekscytującą niespodziankę.

Każda kobieta uwielbia luksus, ale nie każda go dostaje. Spraw, aby Twój mężczyzna uważnie przeczytał co płeć piękna lubi najbardziej dostać!

Top 10 najbardziej luksusowych prezentów dla kobiet otwiera klasyk – piękna biżuteria. Od wieków wręczana jako wyjątkowy i ekskluzywny upominek.

najbardziej luksusowe prezenty dla kobiety
Top 10 najbardziej luksusowych prezentów dla kobiet – miejsce 1 – włoska biżuteria marki Pellini

Co robią prawdziwe damy? Przede wszystkim pachną….więc drodzy panowie – pamiętajcie o prestiżowych damskich perfumach.

najbardziej luksusowe prezenty dla kobiet
Luksusowe perfumy z kryształkami Swarovskiego – Ramon Molvizar

Czy w Top 10 najbardziej luksusowych prezentów dla kobiet znajdą się przybory piśmienne? Oczywiście – eleganckie pióra wieczne i długopisy to także wyśmienite pomysły na dobry gift .

luksusowe prezenty dla kobiet
W Top 10 najbardziej luksusowych prezentów dla kobiet nie mogło zabraknąć piór wiecznych dla kobiet.

Czwarte miejsce przyznajemy luksusowym notesom wykonanym z najwyższej jakości skóry naturalnej. Te piękne przedmioty wzbudzą pożądanie u niejednej zmysłowej kobiety.

ekskluzywne prezenty dla kobiet top 10
Włoskie czerwone notesy ze skóry marki Legatoria Koine

Kobiety uwielbiają elegancki wystrój wnętrz, więc następną propozycją są luksusowe wazony do salonu. Nieszablonowo wykonane, będą ozdobą w każdym stylowym pomieszczeniu.

luksusowe prezenty dla niej
Luksusowy wazon – marka Linea Argenti

W Top 10 najbardziej luksusowych prezentów dla kobiet musiały się znaleźć włoskie pledy wykonane z naturalnych skór oraz wełny. Te miękkie i subtelne wyroby zadowolą najbardziej wybredną panią.

kobiety lubia luksus
Włoskie pledy – firma Nerocuoio

Numer 7 na naszej liście są figurki porcelanowe. Delikatnie i zmysłowo wykonane będą przepięknie prezentowały się na biurku, lub w innym miejscu.

luksus dla kobiety top 10 prezentów
Włoska porcelana dla kobiety – RG Porcellane

Wracając do klasyki, nie zapominajmy o zegarkach. Być może to trochę oklepane, ale…..zawsze cieszy oko!

ekskluzywne prezenty dla kobiet
Zegarki Kadloo dla wyjątkowych kobiet

Top 10 najbardziej luksusowych prezentów dla kobiet, to także akcesoria do degustacji kawy i herbaty. Misternie wykonane zachwycą ją samą i wszystkie koleżanki.

prezenty luksusowe dla kobiet
Wyjątkowe upominki do picia herbaty – sklep Chinelli.pl

Ostatnie miejsce przypada eleganckim obrusom na stół. Jak wiemy kobiety dbają o porządek. Więc na pewno się nie obrażą dostając tak uroczy upominek.

luksusowe upominki dla niej
Claudia Barbari – ekskluzywne obrusy na stół – sklep luxuryproducts.pl

Wszystkie wymienione propozycje są wynikiem naszego doświadczenia i punktu widzenia. A jak wiemy każdy z nas ma inne odczucie piękna i luksusu. Sprawdź więcej propozycji na prezent dla niej. Szukasz luksusowego prezentu dla swojej Kobiety – pisz biuro@luxuryproducts.pl

Zapisz