Scyzoryk na prezent nie musi być nudny i szablonowy

jaki wybrać scyzoryk na prezent dla twojego mężczyzny?

Gdy szukasz uniwersalnego upominku dla swojego faceta, często wpisujesz w google frazę scyzoryk na prezent. To bardzo popularny gift, cóż może trochę ‘’ oklepany ‘’ ale jednak klasyki się sprawdzają.

Mężczyźni to mali chłopcy, stale potrzebujący bodźców związanych z ich dzieciństwem. Ponieważ to szczególny okres w całym życiu. Magiczny czas poszukiwań swojego ja, zabaw, podróży i wiecznego odkrywania tajemnic świata.

Dlatego tak ważne są wspomnienia i upominki z tym związane. Scyzoryk na prezent jest więc małą częścią naszego dorastania. Wchodzenia w dorosłość i pierwszych poważnych zabaw z nożem. Większość z nas miała mały nożyk, scyzoryk, albo przynajmniej mini scyzoryk – bardzo popularny w latach 80, dostępny w kiosku Ruchu.

Tak więc, jeśli chcemy możemy zaserwować swojemu facetowi ekscytującą podróż w lata beztroskiego dzieciństwa. I to wszystko za pomocą jednego produktu, który zazwyczaj składa się z kawałka metalu i wysokiej jakości drewna. Szczęście mężczyzny to bardzo mało skomplikowany temat.

Scyzoryk na prezent – jaką markę wybrać?

Większość z dostępnych scyzoryków w internecie to wyroby szwajcarskie. Połowa z nich oczywiście nie ma z tym państwem nic wspólnego. Ani w sferze jakości, ani pochodzenia.

To tylko slogan, kawałek hasła, które jest już bardzo wyświechtane jak i nazbyt nachalne. Ludzie szukają produktów szwajcarskich niczym złotego pociągu. Co oczywiście ma głębszą genezę w historii luksusowych manufaktur.

Szwajcaria to jedne z nielicznych miejsc, gdzie przykładało się olbrzymią uwagę do produkcji. Cały proces, użyte materiały, projekty, a także inne czynniki składały się na wysoką jakość.

Dzisiaj wielu producentów używa słowa szwajcarski jako wytrychu do podboju światowego rynku. To oczywiście droga na skróty, która często się kończy szybkim upadkiem. Klienci w dobie internetu łatwo weryfikują prawdziwe pochodzenie przedmiotów, dlatego nic się nie ukryje.

Uwielbiam mało znane i tradycyjne manufaktury

Mój typ, jeśli chodzi o scyzoryk na prezent to wyrób włoskiej marki Berti Knives . Kocham łamać stereotypy, więc dlaczego ma być szwajcarski a nie włoski? Jeśli już mam być szczery, którą markę wybierze koneser? Istniejącą kilka czy 100 lat?

Kto ma dużo większe doświadczenie i który produkt niesie prawdziwą jakość. Nawet nie muszę się wysilać, aby to udowadniać. I chociaż dzisiaj każdy może założyć manufakturę, nie każdy sprawi iż będzie funkcjonowała przez kilka pokoleń.

Scyzoryki upominkowe nie muszą być nudne i wszystkie podobne do siebie. Szukając pomysłu na prezent dajmy coś bardziej ekscytującego niż zwykły wielofunkcyjny nożyk.

Scyzoryk na prezent – trochę historii i procesu produkcji

Bo jeśli świat ma dzisiaj produkować taśmowo, My sami ulegniemy temu procesowi. Wszystko będzie do siebie podobne i strasznie szablonowe, a tego nienawidzę!

Miłość do produkcji rzemieślniczej rodzi się w wielu pokoleniach, ciężkiej pracy i codziennym trudzie życia. Berti Knives to doskonale rozumieją, dlatego oferuję właśnie ich dzieła sztuki.

Proces technologiczny i niesamowite podejście do swoich wyrobów to filozofia marki Berti Knives. Kiedy w 1985 roku, założona przez Davida Bartiego manufaktura zaczęła swój żywot była jeszcze niewielka. I nikt się jeszcze nie spodziewał, że swoje wyroby będzie sprzedawała na całym globie.

Siła tkwi w rodzinie!

Dzisiaj jej najważniejszą wartością jest opozycja do dzisiejszych trendów oraz silne przywiązane do rodzinnych tradycji. Jest to nad wyraz widoczne i kultywowane przez czwarte pokolenie rzemieślników.

Ogromną siłą jest sprzeciw masowej produkcji, nakładem przypadkowej siły roboczej. Ponieważ ich zdaniem, doprowadziła by ona do zaniżenia wartości produkowanych scyzoryków i noży. Co nie oznacza, że ta włoska firma nie wsłuchuje się w nowoczesne technologie.

Ciekawą kwestią jest to, iż każdy produkt jest wytwarzany tylko przez jedną osobę. Składa się to oczywiście na wysoką jakość towarów Berti Knives.

Wysoka jakość to nie tylko tradycje i proces produkcyjny. Ale w dużej mierze użyte surowce. Ostrza zrobione są ze stali, a rękojeści m.in. z rogów bawołów, bizonów, jeleni lub drewna ‘bosso’. Daje to niesamowite efekty końcowe!

oryginalne scyzoryki dla mężczyzny
Scyzoryk na prezent – Berti Knives
scyzoryk na upominek sklep
etui na scyzoryk
scyzoryki na prezent sklep
scyzoryk na prezenty dla niego
scyzoryki na prezent sklep 1
scyzoryki na prezenty
upominki scyzoryk dla niego
na prezent scyzoryk
wyjątkowe scyzoryki na upominek
luksusowy scyzoryk na prezent

Scyzoryk na prezent – spersonalizowany i pięknie zapakowany

Większość scyzoryków, które zakupili nas klienci były grawerowane, lub w inny sposób personalizowane. Produkty premium zazwyczaj trafiają do odbiorców, którzy pragną mieć tam swoje inicjały.

Takim specyficznym miejscem gdzie zazwyczaj robimy grawer laserowy jest ostrze. Po pierwsze tak zrobiony grawer jest niewidoczny gdy nóż jest złożony. Po drugie stal nierdzewna jest dobrym materiałem do grawerowania.

Oczywiście personalizację można zrobić w innym elemencie. A nawet na skórzanym etui, czy też dodać karteczkę z życzeniami dla jubilata. To kwestia do uzgodnienia, jednak jak zawsze podkreślamy osoba obdarowywana lubi to.

Gdy mamy już scyzoryk na prezent, wykonany pięknie grawer z inicjałami, do szczęścia pozostaje nam pakowanie. I tutaj bardzo miłe zaskoczenie, otóż produkty Berti Knives mają swoje oryginalne i prestiżowe opakowania.

Nie każdy scyzoryk ma idealne opakowanie

Akurat ta linia scyzoryków na upominek ma swoje piękne wysuwane pudełko z osobną przegródką na produkt. Na froncie pudełka jest zdjęcie założyciela oraz obecnego właściciela marki. To wielki ukłon w stronę rodziny i silnej tradycji rzemieślniczej.

W środku znajdziemy scyzoryk zapakowany w skórzane czarne etui oraz dwie książeczki. Jedna z historią marki, druga z wytwarzanymi modelami. Wszystko bardzo luksusowo oraz schludnie zaprojektowane i zapakowane.

I to jest prestiż, bez zbędnego blichtru i kapiącego złota. Czysty pomysł na prezent dla mężczyzny. Zero fałszu i bylejakości, prosto i na wysokim poziomie – strzał w 10….

Kocham luksusowe produkty, więc tak zapakowany towar jest dla mnie bardzo wyjątkowy i z ręką na sercu polecę go każdemu miłośnikowi wysokiej jakości towarów.

Ale to nie koniec, ponieważ klasa premium to cały proces pakowania. Więc na ostatnim etapie nasz zespół pakuje Twój prezent we włoski papier prezentowy. Jest to absolutnie luksus w czystej postaci. Innych surowców do pakowania nie używamy, chyba że chce tego klient.

pakowanie scyzoryka na prezent
pudelko scyzoryk na prezent
scyzoryk z grawerem
pakowanie prezentowe scyzoryk na upominek
scyzoryki dla faceta na prezent

Scyzoryk na prezent – gwarancja na udany finał

Nigdy nam się nie zdarzyło, aby obdarowany nie był zadowolony z tak zacnego upominku. Niewątpliwie są to dzieła sztuki użytkowej. Wyrabiane ręcznie z ogromną dbałością o każdy element.

Przyznaję, scyzoryki na prezenty są dosyć klasycznym pomysłem. Jednak jeśli chcesz, aby nie dokładać jeszcze do tego następnej klasyki, otwórz się na produkt premium.

Twój facet doceni kunszt takiego wykonania produktu. Będzie z pewności zadowolony z personalizacji i wplecionej w to wielopokoleniowej tradycji rodzinnej. Takie manufaktury coraz częściej znikają z naszej mapy Europy, dlatego w każdej wolnej chwili podkreślam jak to jest ważne.

Gwarancja na udany prezent to dopasowanie produkty według Waszej specyfikacji. Berti Knives ma w swojej ofercie szeroki wybór scyzoryków. Dlatego możemy szczerze dyskutować o długości ostrza, funkcjonalności noża, a także o użytym materiale na rękojeść.

Każdy mężczyzna znajdzie odpowiedni dla siebie scyzoryk na prezent, nawet największy mazgaj.

Moim zdaniem marka Berti Knives nieustannie od ponad 100 lat spełnia marzenia dużych chłopców. Co dobitnie pokazuje starannie wyrabiając swoje prestiżowe produkty. To wielki wkład w nasze dzieciństwo i senny powrót do przeszłości.

Niezbity dowód na to, iż można projektować bardzo wysokiej jakości scyzoryki w oparciu o historię i rodzinę. Dla mnie Berti Knives to coś więcej niż zwykłe noże.