Rotomat na 4 zegarki – ochroniarz na drogie sikorki

czarny rotomat na cztery zegarki

Jeśli naprawdę kochasz swoje czasomierze i masz ich kilka, to uwierz – one zasługują na to, aby je dobrze traktować. Dzisiaj przedstawię Wam rotomat na 4 zegarki, angielskiej marki Rapport London. Towar wyjątkowy, osobliwy i zastępujący dobry mebel w Waszym wnętrzu.

Kultura automatycznego nakręcania Twojego zegarka, to trochę awangarda, wygoda, dbałość o detale, a poniekąd moda. Nie wszyscy wychodzą z założenia, iż ten produkt jest niezbędny w życiu wysokiej jakości sikory.

Fakt używania rotomatu negują i pragną cieszyć się wolnością, bez zbędnych skrzynek i pudeł. Hmmm, prawda pewnie leży gdzieś pośrodku. Chociaż, ja sam jestem zwolennikiem tych pięknych towarów. A dlaczego, przeczytasz poniżej…

Rotomat na 4 zegarki – do czego służy?

Jest to urządzenie, które imituje ruch nadgarstka oraz obrotów wokół własnej osi. Obracając się o 360 stopni, powoduje nakręcanie się sprężyny napędowej.

Odpowiada za utrzymanie linearności sprężyny naciągowej, co w prostym języku znaczy, iż wpływa na dokładność i rezerwę chodu zegarka.

Utrzymuje szczelność oraz gęstość środka smarnego w łożyskach. A co ważne, odpręża sprężynę, po intensywnym noszeniu przez właściciela. No i co nie zawsze jest tak oczywiste, zegarek będzie utrzymywał aktualne wskazania.

Tak więc, czy dalej uważasz iż rotomat na 4 zegarki to zbytek i lans? Myślę, że chociaż trochę zmieniłem Twój punkt widzenia tych urządzeń.

Rotomat to swojego rodzaju strażniki ochroniarz, który bardzo pomaga Nam wszystkim utrzymać zegarki w bardzo dobrej kondycji.

Rotomat na 4 zegarki – dlaczego Rapport London

Od ponad 8 lat, sprzedajemy prawdziwy luksus i wysokiej jakości produkty naszym klientom. Dlatego zawsze przed wprowadzeniem na rynek towarów premium robimy wywiad. To gwarancja na długoletnią funkcjonalność i prawidłowe działanie.

Angielski Rapport London, pod tym względem jest prawdziwą mistrzowską marką wytwarzającą luksusowe akcesoria do zegarków. Wiemy to, ponieważ nasza długoletnia współpraca uświadamia nam, jakiej jakości rotomaty tworzy Rapport.

Dlaczego nie można kopać się z koniem? Odpowiedź jest banalnie prosta – Pierwszy wyrób tej firmy powstał w 1898 roku, kiedy to bardzo młody konstruktor wyprodukował swój pierwszy zegarek.

Dlatego, kiedy kupujesz rotomat na 4 zegarki i kierujesz się ceną, jestem o tym głęboko przekonany – nie wyjdzie to na dobre!

Oprócz 2 letniej gwarancji Rapport London daje kawałek swojej historii oraz najwyższej jakości materiały, użyte przy produkcji. Prawdziwa marka pokazuje jak działa jej serwis i czy rzeczywiście klient jest dla niej najważniejszy.

Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że klient i partner biznesowy jest dla Rapporta nr.1

rotomat na czztery zegarki sklep
Nasz rotomat Rapport London na 4 zegarki w całej okazałości
duzy rotomat na zegarki
rotomat na 4 zegarki sklep
rotomat na cztery zegarki

Rotomat na 4 zegarki – materiały i funkcje

Sama skrzynia wydaje się być pancerna, ponieważ jest solidnie zbudowana. Wyposażona w metalowe elementy narożne wygląda ekscytująco i nad wyraz silnie.

Samo drewno ma wykończenie fortepianowe, stąd w niektórych miejscach surowce hebanowo chromowane.

Na uwagę zasługuje fakt, iż ten luksusowy rotomat na 4 zegarki ma niezależne sterowanie do każdego zegarka. To bardzo ważna funkcja, która pozwoli uniknąć w późniejszym okresie nieprawidłowości w działaniu mechanizmów.

Oprócz czterech miejsc do nakręcania, mamy dwie szuflady, z miejscem na 4 zegarki oraz biżuterię. Nie muszę wspominać o wrażeniu wizualnym, to naprawdę górna półka wśród rotomatów.

Może trochę szczegółów technicznych:

Seria: Cabinets
Model: 2 Watch Mariners Chest Ebony W294
Wymiary: 450 x 340 x 185 mm
Kolor: czarny/wnętrze szare
Materiał: drewno/skóra/chrom
Środek: regulowane zaciski podtrzymujące zegarek
Funkcje: czas, data, szuflada – dwie szuflady, oświetlenie – oświetlenie wnętrza
Zasilanie: baterie, zasilacz (w zestawie)
Głośność: cicha praca
Kompatybilność: mechanizm optima
Gwarancja: 2 lata
Rotomat na 4 zegarki – czego należy unikać

Być może to banalne i trywialne, ale proszę unikaj azjatyckich tanich wyrobów. Z pozoru ładnie wyglądające produkty, okazują się towarzyszem dla Twoich zegarków, w większości przypadków przed upływem gwarancji.

I taka jest naga prawda. Oszczędzasz pozornie i nieefektywnie!

Bo kiedy tanie rotomaty zużywają dużo prądu, ich pole elektromagnetyczne powoli i skutecznie niszczy metalowe części zegarka. Mała ilość obrotów na dobę, powoduje iż, sprężyna zegarka ulega deformacji.

I nie dość, że sam rotomat po krótkim czasie nadaje się do wyrzucenia, to Twoje zegarki będą potrzebowały dosyć kosztownych napraw.

Zapytaj się swojego zegarmistrza – co się staje z rozmagnesowanym zegarkiem i czy naprawia tak poważne uszkodzenia? Już Ci odpowiem – często jest to bardzo, ale to bardzo kosztowne i nieopłacalne…

Rotomat na 4 zegarki – urzekła mnie Twoja historia

Rapport London to marka, którą od wielu lat oferujemy naszym klientom. Jesteśmy pewni jej pochodzenia, sposobu wytwarzania oraz długoletniej historii. Bo to właśnie czas kształtuje i pokazuje, kim jest producent. Skąd się wywodzi i co sobą prezentuje.

Budując własną markę Luxury Products, nie możemy sobie pozwolić na prezentowanie tanich i słabej jakości zamienników, to droga na skróty, której nigdy nie obraliśmy.

Fascynuje nas historia manufaktur, ich podejście do dzisiejszej produkcji, a także sposób w jaki traktuje każde pojedyncze zamówienie. Rapport London zasługuje na ogromny szacunek, zarówno poprzez wytwarzane produkty, jak i samą wspaniałą historię.

Michał Cylwik
Broker Luksusu