Ekskluzywny apartament we Wrocławiu z widokiem na Odrę – pokochaj Wroclove

luksusowy apartament we wrocławiu

Dzisiaj pragnę podzielić się z Państwem bardzo oryginalną nieruchomością, jaka jest ekskluzywny apartament we Wrocławiu. Jak wiemy obecny rynek jest bardzo nasycony, szczególnie apartamentowcami, jednak ta oferta ma w sobie styl i smak samego inwestora, którego osobiście poznałem.

W natłoku różnorodności i bylejakości, trzeba postawić silny akcent na design i miejsce nieruchomości, a z tym Pani Karolina świetnie sobie poradziła.

Znalezienie odpowiedniej dzielnicy wraz z wszystkimi udogodnieniami, nie jest prostym zadaniem, ok ale to dopiero początek drogi…

Ekskluzywny apartament we Wrocławiu – magia Kępy Mieszczańskiej

Wrocław XXI wieku, to miasto znane w całej Europie. Nowoczesna metropolia, która odnosi sukces za sukcesem. Włączony do kategorii miast gamma, jeszcze bardziej zyskał na znaczeniu.

Z powojennych zgliszcz wyrósł na lidera dolnego śląska i coraz jaśniej błyszczy na mapie całej Europy. Czego dowodem jest licznie napływająca ludność i ręce do pracy.

Ekskluzywny apartament we Wrocławiu na terenie Kępy Mieszczańskiej to niesamowite połączenie historii i nowatorskiej myśli technologicznej. Mieszanka klimatu wyspy, starych zabudowań po wojsku oraz tego co zabrała przeszłość i wojna.

Władze miasta długo zastanawiały się co ma być w tak pięknym miejscu, jednak zabudowa dla mieszkańców była najlepszym rozwiązaniem.

Już w średniowieczu Kępa Mieszczańska była znana z młynów, składów przeładunkowych, magazynów oraz wszystkiego co wiąże się z obsługą handlu rzecznego.

W późniejszym okresie miały tu swoją siedzibę wojskowe koszary, do dnia dzisiejszego pozostały budynki, a nawet 120 metrowa stajnia. Która jak się dowiedziałem, może być atrakcją architektoniczną przebudowaną na restaurację czy halę targową.

W czasie oblężenie Wrocławia Kępa uległa znacznemu zniszczeniu i tak naprawdę niewiele zachowało się budynków mieszkalnych.

Dzisiaj ta wyspa znowu zyskuje na znaczeniu i to bardzo dobrze rokuje dla wszystkich chętnych tu zamieszkać.

Ekskluzywny apartament we Wrocławiu – co zaplanował deweloper

Powstały tutaj 3 apartamentowce, w skład których wchodzą mieszkania i apartamenty. Wykonawca dla przyszłych mieszkańców zaplanował takie atrakcje jak klub fitness z tarasem rekreacyjnym, pomieszczenia klubowo bilardowe, a także taras widokowy.

Oczywiście cały teren jest z monitoringiem i ochroną. To dzisiaj podstawa i konieczność.

Widok starego miasta i rzeki z tarasu widokowego jest wyjątkowy. Jest to oczywiście wieki atut tych 3 budynków. Ale deweloper podkreśla, jak bardzo ważna jest lokalizacja oraz bliskość śródmieścia i starego miasta.

Bryły samych budynków są nowoczesne, ale zarazem nie przytłaczają jak wiele minimalistycznych projektów. Z bliska czuć duży komfort i jakość wykończenia.

luksusowe wroclawskie apartamenty pod klucz
Foto: www.archicom.pl/
widok z tarasu wroclaw apartament
Foto: www.archicom.pl/
wroclaw ekskluzywne apartamenty
Foto: www.archicom.pl/

Ekskluzywny apartament we Wrocławiu – Modern Classic

Inwestor Pani Karolina Zielińska to właściciel marki Premium Housing. W swoim portfolio ma kilka nieruchomości na sprzedaż, wszystkie wyjątkowo cudne. Ale wspólnie zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie właśnie tego 82 metrowego apartamentu.

Pani Karolina mieszkając w Paryżu, Nowym Jorku, Los Angeles i Canberze została natchniona prestiżową architekturą. I tak stara się przenieść przynajmniej jej część na swoje śmiałe projekty.

Ten ekskluzywny apartament we Wrocławiu powstał w stylu Modern Classic. Pewnie zastanawiacie się Państwo, co sobą reprezentuje ten kanon?

Otóż Modern Classic to powrót do przeszłości, swoista wycieczka po zamkach, pałacach i przestrzeniach mieszkalnych minionych epok. Romans tradycji z nowoczesnością, w wyraźną nutą prestiżowej jakości materiałów.

Premium Housing w tym zakresie stawia na wysoki standard wykończenia. Dlatego użyto głównie naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień.

apartament z widokiem na odre
ekskluzywny apartament we wrocławiu
ekskluzywny apartament wroclaw odra
elegancki apartament we wrocławiu
luksusowy apartament we wrocławiu
luksus nieruchomosci wroclaw
luksusowy apartament
luksusowy z widokiem na odre
luksus wroclaw apartament
wroclaw ekskluzywnye nieruchomosci 1
prestizowe apartamenty wroclaw 1
wroclaw ekskluzywne nieruchomosci 1
wroclaw luksusowe nieruchomosci na sprzedaz 1
Ekskluzywny apartament we Wrocławiu – rozkład pomieszczeń i design

Zacznijmy od salonu połączonego z aneksem kuchennym. To idealne miejsce stworzone z myślą o codziennym odpoczynku oraz radości z życia w tak pięknym miejscu.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego tak bardzo podobają mi się duże przeszklenia z wyjściem na ponad 10 metrowy taras. Ekskluzywny apartament we Wrocławiu znajduje się na II piętrze z pięknym i subtelnym widokiem na zieleń oraz Odrę.

Dominujące barwy szarości, różu i beżu wytyczają luksusową strefę komfortu. Jest to zestawienie nad wyraz nowoczesne z klasyczną domieszką.

Moją uwagę zwraca także duża wyspa, która jest meblem wielofunkcyjnym. Stół barowy, szafki kuchenne oraz miejsce do gotowania – pomysłowe zestawienie!

Cały salon jest zaprojektowany z wielkim smakiem i gustem, o czym świadczą wizualizacje.

Przed pokojem sypialnianym mamy pomieszczenie, idealnie nadające się na osobisty gabinet z miejscem do odpoczynku. Ten długi pokój to funkcjonalny mariaż własnego biura i kąta do relaksu.

Sypialnia natomiast, jest w dalszym ciągu sprytną kontynuacją całego projektu. Szare, niebieskie i złote elementy majestatycznie łączą się ze szklanymi panelami na ścianie.

Palce lizać, w dodatku następne pomieszczenie ma duże listwy przysufitowe, które jednocześnie sprawiają bardzo lekkie wrażenie…

Za oknem w dalszym ciągu mamy zieleń, co sprawia mocną synergię z salonem.

Ok, przejdźmy do łazienki. Tutaj wyraźny akcent to minimalizm, z dominującym kamieniem. Dużo bieli, marmuru nagle przeszywającym panelem z drewna. Stosownie dobrane lustro wieńczy holistyczną całość!

Aby apartament spełniał wszystkie swoje funkcje jest także toaleta. Dostosowana do dzisiejszych trendów w białych kafelkach. Naprawdę, te z pozoru mało ważne pomieszczenie robi bardzo duże wrażenie.

Nieskazitelne, białe, a jednocześnie intensywnie ekskluzywne – tak to robi Premium Housing.

O wszystkich udogodnieniach typu AGD, pralka, suszarka, spiżarnia nie muszę wspominać, bowiem wszystko to zawarte jest e cenie.

wroclaw prestizowe nieruchomosci
wroclaw luksusowe nieruchomosci
wroclaw luksusowa nieruchomosc na sprzedaz
wroclaw ekskluzywny apartament
stylowe nieruchomosci wroclaw 1
prestizowy apartament wroclaw
piekny apartament wroclaw
luksus wroclaw nieruchomosci
elegancki apartament na sprzedaz wroclaw

Ekskluzywny apartament we Wrocławiu – etap oddania projektu

Właścicielka Premium Housing traktuje tą nieruchomość wyjątkowo, dbając o wszystkie najmniejsze detale. Przedstawione zdjęcia są wizualizacją, a sam ekskluzywny apartament we Wrocławiu będzie oddany pod klucz już w grudniu.

Na typ etapie możecie jeszcze Państwo wprowadzać drobne zmiany architektoniczne, według indywidualnych potrzeb. Inwestor jest w tej kwestii otwarty na wszelkie pomysły.

Jak już wspomniałem końcowy etap realizacji jest zakładany na grudzień, ale już dzisiaj możecie Państwo umówić się z Panią Karoliną na spotkanie i obejrzenie tej wspaniałej nieruchomości.

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie Premium Housing, wystarczy wejść w ten link: Ekskluzywny apartament we Wrocławiu

Zapraszam do osobistego kontaktu z Panią Karoliną Zielińską, telefon: 691 502 588 oraz drogą mailową: biuro@premiumhousing.pl

Michał Cylwik
Broker Luksusu

ARTYKUŁ SPONSOROWANY