Nowy wieżowiec w Warszawie — Upper One

Nowy Wiezowiec W Warszawie Upper One
źródło: upperone.pl

W tętniącej życiem stolicy nowy wieżowiec — Upper One wznosi się ku niebu, wyznaczając nową erę w architekturze miejskiej. Nowy wieżowiec w Warszawie — Upper One to nie tylko imponująca konstrukcja, ale także symbol innowacyjności, zrównoważonego rozwoju oraz przyszłościowych wizji. Upper One stawia również na najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Poznaj wznoszący się symbol postępu Warszawy, który łączy estetykę z funkcjonalnością tworząc przestrzeń, która inspiruje i zachwyca.

Nowy wieżowiec w Warszawie — Upper One

Zaprojektowany przez zespół światowej klasy architektów, Upper One ma stać się centralnym punktem nowoczesnego centrum biznesowego. Miejsce przyciąga zarówno krajowe, jak i międzynarodowe firmy oraz inwestorów.

Upper One to nowoczesny i zaawansowany technologicznie biurowiec, który wznosi się w centrum Warszawy, przy alei Jana Pawła II 23, na granicy Śródmieścia i szybko rozwijającej się dzielnicy Wola. Co ciekawe, to właśnie tutaj, w latach 90. XX wieku, rodziła się kultura biznesowa Warszawy. Dziś UPPER ONE tworzy nowe oblicze stołecznego krajobrazu biurowego. Wyznaczając trendy staje się współczesnym punktem odniesienia dla nowo powstających inwestycji. Wnosi świeżość i innowacyjność do koncepcji nowoczesnego miejsca pracy. Czym wyróżnia się nowy wieżowiec w Warszawie — Upper One?

Nowy Wiezowiec W Warszawie Wnetrze
źródło: upperone.pl

Zaawansowane technologie i zrównoważony rozwój

UPPER ONE, zaprojektowany przez renomowaną pracownię Medusa Group, to przykład budynku, który łączy nowoczesne technologie z ekologicznymi rozwiązaniami. Inteligentne systemy zarządzania budynkiem, zaawansowane systemy wentylacji i ogrzewania oraz optymalizacja zużycia energii sprawiają, że UPPER ONE jest symbolem nowoczesnego, zrównoważonego biurowca. Te innowacyjne technologie nie tylko przyczyniają się do ochrony środowiska, ale również zapewniają najwyższy poziom komfortu dla jego użytkowników.

Komfort i ergonomia pracy

Projekt UPPER ONE koncentruje się na potrzebach człowieka i jego komforcie. Wnętrza biurowca zaprojektowano tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i wygodę. Przestronne, elastyczne powierzchnie biurowe pozwalają na dowolną aranżację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb najemców. Co więcej, w budynku znajdują się nowoczesne sale konferencyjne, strefy relaksu i restauracje, które tworzą idealne warunki do pracy i odpoczynku.

Wyjątkowa architektura

Architektoniczny projekt UPPER ONE, stworzony przez Medusa Group, charakteryzuje się elegancką i smukłą sylwetką, która doskonale komponuje się z warszawskim krajobrazem. Wysokiej jakości materiały użyte do budowy fasady podkreślają prestiż i nowoczesność tego budynku. Architektura UPPER ONE to połączenie estetyki i funkcjonalności, które wprowadza nową jakość do warszawskiej przestrzeni miejskiej.

Nowy Wiezowiec W Warszawie
źródło: upperone.pl

Nowy Wiezowiec W Warszawie 1
źródło: upperone.pl

Jak Upper One dba o bezpieczeństwo: Innowacyjne rozwiązania i technologie

W budynku Upper One priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo jego użytkowników. Aby stworzyć środowisko pracy, które wspiera zdrowie oraz zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, zastosowano szereg zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Jonizacja powietrza

Jonizacja powietrza w Upper One znacząco redukuje obecność wirusów, grzybów i bakterii. Dodatkowo neutralizuje zapachy i alergeny, co przyczynia się do poprawy jakości powietrza wewnątrz budynku. Tego rodzaju oczyszczone powietrze nie tylko minimalizuje ryzyko infekcji, ale także pozytywnie wpływa na zdrowie użytkowników, poprawiając ich koncentrację i samopoczucie.

Wysoko skuteczna filtracja powietrza

Upper One jest wyposażony w systemy filtracji powietrza, które skutecznie chronią przed smogiem oraz pyłkami PM 1,5 i PM 2. Dzięki temu, osoby przebywające w budynku mogą cieszyć się czystym powietrzem, wolnym od szkodliwych substancji, co jest szczególnie istotne w dużych miastach, takich jak Warszawa.

Samoczyszczące się klamki

Aby zapewnić maksymalną higienę, w toaletach dostępnych na parterze oraz w szatniach rowerowych zastosowano samoczyszczące się klamki. To innowacyjne rozwiązanie minimalizuje ryzyko przenoszenia zarazków, co jest szczególnie ważne w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Nawilżanie Adiabatyczne

System nawilżania adiabatycznego zastosowany w Upper One jest zarówno wydajny, jak i energooszczędny. Technologia ta ogranicza zużycie energii elektrycznej oraz wody, zapewniając jednocześnie optymalny poziom wilgotności powietrza. Wpływa to korzystnie na zdrowie i komfort użytkowników.

Zaawansowana kontrola dostępu

Upper One wprowadza nowoczesne rozwiązania w zakresie kontroli dostępu. Dzięki technologii bluetooth i NFC użytkownicy mogą zarówno łatwo, jak i bezpiecznie otwierać drzwi na drodze do powierzchni najmu oraz szatni rowerowych. Automatycznie otwierane drzwi eliminują konieczność dotykania klamek, co zwiększa higienę i bezpieczeństwo.

Czytniki dalekiego zasięgu

Dla wygody użytkowników, budynek wyposażono w czytniki dalekiego zasięgu, które wykorzystują kamery odczytujące numery rejestracyjne pojazdów. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia szybki i bezproblemowy wjazd na teren obiektu, zwiększając komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Nowy Wiezowiec Upper One Widok
źródło: upperone.pl Nowy wieżowiec w Warszawie — Upper One