Notesy ze skóry naturalnej – sekret piękna

Notesy ze skóry naturalnej

Kto wie gdzie wyrabiane są eleganckie notesy skórzane oraz jakich naturalnych surowców użył producent do tak wyjątkowych przedmiotów?

Notes to coś, bez czego dawniej nie mogliśmy się obyć. Numery telefonów, adresy znajomych, czy w końcu spotkania które skrzętnie zapisywaliśmy w przeróżnych notatnikach. Życie już w minionym wieku wymagało gromadzenia danych, więc były one bardzo popularne.

notes ze skory
Notesy ze skóry prosto z Włoch – marka Legatoria Koine

Notesy skórzane cieszyły się dużym powodzeniem

W czasach gdy na półkach sklepowych brakowało wszystkiego, produkty wykonane z naturalnej skóry były pożądanym rarytasem. Wiele rodzimych małych manufaktur kaletniczych dywersyfikowało swój biznes.

Oprócz torebek, pasków, portfeli czy aktówek dla mężczyzn, zaczęło wprowadzać na rynek notesy ze skóry. Ten towar okazał się strzałem w dziesiątkę, bowiem był bardzo elegancki, no i przede wszystkim potrzebny dla ludzi.

Polacy upodobali sobie stonowane kolory w odcieniach czerni i brązu. Nikogo nie zaskoczy to, iż żywe i jaskrawe barwy nie pasują do eleganckich wyrobów skórzanych.

Stylowe notesy ze skóry to domena włochów

skorzane notesy
Włoskie notesy ze skóry – manufaktura Maruse

Włoscy producenci słyną z wyszukanego designu oraz pięknego wykończenia. Większość skórzanych wyrobów tworzą ręcznie, co daje im przewagę nad asortymentem z Azji. Różnica jest wyraźna gdy popatrzymy na krój i jakość wykonania.

Delikatna forma połączona z naturalną skórą daje niesamowity efekt. Włosi używają specjalnie wyselekcjonowanych skór, odpowiedniej grubości o intensywnym zapachu i barwie.

Manufaktura Maruse tworzy luksusowe notesy ze skóry na potrzeby branży biznesowej. Towary projektowane przez tą wyjątkową markę mają odbiorców na całym świecie! Prawdziwi miłośnicy naturalnej skóry uwielbiają Made In Italy!

notes skorzany
Włosi wiedzą jak zrobić luksusowy notatnik! Na zdjęciu marka Maruse

Czy wiecie Państwo że notesy skórzane stają się modnym prezentem?

Coraz więcej firm zwraca uwagę na utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami. To co skórzane kojarzy się z prestiżem i klasą, dlatego notesy są bardzo popularne.

Ludzie wracają do tego co było i jest sprawdzone, a także przydatne. Takim produktem są skórzane notesy – praktycznym i wyjątkowo eleganckim.

Skórzane notesy dla kobiet
Notesy ze skóry dla kobiet – idealny upominek

Upominek to rzecz nie łatwa, a notatnik to klasyka gatunku. Dlatego w dobie tabletów i smartfonów pamiętajmy o poczciwych i bardzo naturalnych notesach ze skóry.