Elegancka zapalniczka na prezent opinie

elegancka zapalniczka na prezent

Szukając ekskluzywnego upominku, często zapominamy o klasycznym produkcie jakim jest elegancka zapalniczka na prezent. To bardzo oryginalna i słuszna strategia dla obdarowywanej osoby.

Szczególnie płeć męska uwielbia tego typu gadżety – solidne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i przede wszystkim praktyczne. Palenie papierosów i cygar kojarzy się z czymś bardzo męskim, więc pewniakiem będzie elegancka zapalniczka na prezent.

oryginalna zapalniczka na prezent
Elegancka zapalniczka na prezent wykonana z włókna węglowego

Elegancka zapalniczka na prezent – producenci

Te piękne i wyjątkowe cacka oferuje bardzo wiele firm na całym świecie. Do wyboru mamy wyroby z azjatyckiej części kontynentu, ale to głównie tanie i masowo produkowane słabej jakości zapalniczki.

Skupmy się zatem na manufakturach z Europy, są to głównie kraje takie jak Szwajcaria i Włochy. To właśnie taki produkt jak elegancka zapalniczka na prezent jest projektowana i produkowana od samych podstaw.

zaplniczka elegancka na prezent
Przekrój luksusowej zapalniczki marki Caran d’Ache – sklep luxuryproducts.pl

Modele jakie tworzą włoscy mistrzowie wzornictwa, można śmiało nazwać klejnotami do pisania. Tylko ręcznie wykonane i grawerowane w litym złocie oraz srebrze, wyposażone w twarde szkliwo i kamienie szlachetne, są luksusem samym w sobie.

Z czego wykonana jest elegancka zapalniczka na prezent?

Produkty światowej klasy są tworzone z najwyższej jakości materiałów takich jak złoto, srebro, stal, kamienie szlachetne oraz specjalne emalie pokrywające zapalniczki.

Elegancka zapalniczka na prezent z najwyższej półki jaką mieliśmy okazję podziwiać to produkt marki Urso, wykonana ze złota oraz prawdziwych diamentów. Towar niesamowity i nieskazitelnie wykonany!

luksusowa i elegancka zapalniczka na prezent
Ekskluzywna zapalniczka Urso – złoto i diamenty

Na uwagę zasługuje fakt, iż ta elegancka zapalniczka na prezent jest wykonana z 18 karatowego złota, a co ważniejsze to wyrób całkowicie ręczny.

Oczywiście złoto, czy srebro to nie wszystkie materiały, jakich używają producenci. Szwajcarska marka Caran d’Ache do wyrobu modelu Carbon Fibre użyła prawdziwego włókna węglowego. Jako ciekawostkę możemy podać fakt, że ta elegancka zapalniczka na prezent została wykonana z dokładnością do setnych części milimetra, z nacinaną rolką, a każda z nich posiada swój indywidualny numer seryjny.

Jeżeli już zdecydujemy się tak gustowny i oryginalny upominek, pamiętajmy aby wybrać zapalniczkę w luksusowym pudełku. Najlepiej jak będzie to kilkukrotnie lakierowane wysokiej jakości drewno.

zapalniczka na prezent
Elegancka zapalniczka i obcinarka do cygar na prezent marki Urso

Nie musimy wspominać o prestiżowym opakowaniu w papier prezentowy, lub stylową torbę papierową.

Ale o tym zadecydujecie Państwo sami, My życzymy cierpliwości w szukaniu odpowiedniego i jak najbardziej trafionego upominku dla drugiej osoby.