Ekskluzywne świece zapachowe z Polski – Crystal Candles

ekskluzywne swiece zapachowe

Producenci z Polski coraz bardziej identyfikują się z rynkiem premium. Widząc ogromny potencjał tej branży wchodzą w obszary dotąd im nieznane, ale często z bardzo dobrym skutkiem. Ekskluzywne świece zapachowe Crystal Candles są tego subtelnym i twardym dowodem.

Ze zdziwieniem obserwuję zalew tak dużym asortymentem dekoracyjnym, szczególnie świec. Oczywiście większość z nich pochodzi z Azji, więc przeważnie jakość z designem nie idzie w parze:) I doprawdy ciężko jest statystycznemu konsumentowi znaleźć wysokiej jakości produkt. Kocham ręcznie tworzone towary, dlatego cieszę się na współpracę z Crystal Candles.

Jeśli chcecie wiedzieć jak się tworzy ekskluzywne świece zapachowe oraz jakich materiałów się używa, przeczytajcie wywiad w właścicielem Crystal Candles Panią Mają Hucaluk. To bardzo miła osoba i na pewno wie co chce osiągnąć ze swoją marką.

Dzień Dobry, Pani Maju jest mi niezmiernie miło powitać markę Crystal Candles w Luxury Products. Jest mi tym bardziej miło, iż jest to następna Polska manufaktura, świetnie wpisująca się w branżę premium. Szkoda, że okres powojenny zabrał nam sporo takich perełek, ale cieszmy się tym co mamy!

Ekskluzywne świece zapachowe z Polski?

Tak dokładnie, kryształ, obróbka i cały proces zalewania woskiem odbywa się u nas w kraju.

Jakich materiałów używa się przy wyrobie Państwa produktów

Jako pojemnik na świecę, używamy szlachetnego kryształu, który jest ręcznie szlifowany przy użyciu tradycyjnej techniki cięcia szkła. W jego środku znajduje się naturalny wosk sojowy i drogocenne olejki zapachowe. Wosk sojowy jest przyjazny dla zdrowia i środowiska. Kompozycje zapachowe tworzone są z najwyższej jakości składników przez firmę z wieloletnią tradycją.

Skąd pomysł na produkt premium?

Wszystko zaczęło się od kryształu, który w moim życiu pojawia się bardzo często. Na sufitach wiszą kryształowe, pięknie mieniące się lampy. W barku stoją kryształowe kieliszki, a na stole unikatowe, kryształowe patery i wazony. Większość z nich to pojedyncze sztuki, które zostały zaprojektowane specjalnie dla mnie w zaprzyjaźnionej szlifierni.

Wybór kryształu do tworzenia świec był dla mnie oczywisty, tak samo jak świadomość, że reszta wykorzystywanych materiałów musi mu dorównać szlachetnością. Dlatego wybraliśmy najlepszej jakości naturalny wosk i olejki zapachowe oraz drewniane szkatułki, w których ekskluzywne świece zapachowe prezentują się gustownie.

Do kogo skierowane są ekskluzywne świece zapachowe Crystal Candles

Do wszystkich osób, które szukają relaksu w dobrym stylu. Do tych, którzy żyją na wysokich obrotach i potrzebują chwili odprężenia. Również do osób, które szukają unikatowych dekoracji. Takich, które w wyrobach rzemieślniczych dostrzegają pasję ich twórcy.

Pięknie się prezentują jako ozdoby na stolikach kawowych i ławach oraz na nakrytych do kolacji stołach, gdzie umilają czas spędzony z rodziną czy przyjaciółmi, tworząc wyjątkową atmosferę.

Skąd pomysły na zapachy ekskluzywnych świec zapachowych?

Wszystkie nasze zapachy mają dwie cechy wspólne – są eleganckie i mają za zadanie wprowadzić relaksującą atmosferę. Bazujemy na klasycznych nutach drewna sandałowego, kwiatów, soczystych owoców i ziół. Pomysłów na tworzenie zapachów mamy mnóstwo, a inspirację czerpiemy z natury. Nasza pomarańcza pachnie tak jak świeżo zerwana i przecięta na pół, soczysta, słodka pomarańcza. ‘Róża z Paczuli’ to ogród różany po deszczu, a ‘Białe Kwiaty’ to zapach ślubnego bukietu kwiatów.

swiece zapachowe sklep
ekskluzywne świece zapachowe Made in Poland
eleganckie swiece zapachowe
luksusowe swiece zapachowe
stylowe swiece zapachowe sklep luxury products

Czym różnią się świece Crystal Candles od innych dostępnych tego typu produktów na rynku?

Przede wszystkim ekskluzywne świece zapachowe Crystal Candles wyglądają unikatowo. Dotychczas świece kojarzono z prostymi słojami i drewnianymi zakrętkami, nasze pojemniki zrobione są z cenionego, szlachetnego materiału, jakim jest kryształ. Równie ważna jest wysoka jakość wosku. Używamy tylko wosk sojowy, do którego nie dodajemy żadnych chemicznych ‘upiększaczy’, czyli substancji, które pozytywnie wpływają na wygląd wosku, ale niekoniecznie na nasze zdrowie.

Nad procesem technologicznym czuwał naukowiec wraz z kilkoma zagranicznymi zespołami, co sprawiło, że świece Crystal Candles mogą poszczycić się idealnym, czystym spalaniem. Jest to ogromna różnica w stosunku do większości świec, ponieważ są one zrobione z parafiny, a więc pochodnej ropy naftowej i mogą zawierać substancje rakotwórcze.

Czy ekskluzywne świece zapachowe Crystal Candles to dobry pomysł na prezent dla kobiety i dlaczego?

Nasze świece są idealnym prezentem, który nie tylko kunsztownie wygląda, ale też sprawia, że obdarowana osoba może się w łatwy sposób zrelaksować. Czyli wręczając taki prezent, przekazujemy nie tylko rzecz, ale i wiele chwil wypełnionych pozytywnymi emocjami.

Pani ulubiony zapach

Na co dzień są to Białe Kwiaty, jest to subtelny, aksamitny zapach, który doskonale sprawdza się jako zapachowe tło do codziennych czynności. Gdy potrzebuję energii będzie to świeca z olejkami eterycznymi geranium, pomarańczy i bergamotki. Ten zapach pozytywnie nastraja i mobilizuje do działania. Na uroczystą kolację wybieram Różę z Paczuli – niezwykle elegancki zapach ogrodu różanego po deszczu.

Jaki zapach dla kobiety, a jaki dla mężczyzny?

Mężczyznom polecamy zapach, który przenosi na górskie, leśne szlaki – drzewo cedrowe z rozmarynem i ziemistą paczuli. Kobietom zapach luksusowego SPA, w którym głównymi nutami są lawenda i rozmaryn. Oba zapachy wytwarzane są z naturalnych olejków, które wykorzystywane w aromaterapii pozytywnie wpływają na umysł i ciało.  

Jaka jest żywotność/długość palenia Państwa ekskluzywnych świec zapachowych?

Świece rozmiaru regular palą się 35 godzin, a świece medium około 50-ciu.

Czy na pudełku możemy zrobić grawer, ewentualnie tabliczkę znamionową?

Jako niewielka manufaktura mamy możliwość indywidualnego podejścia do klienta. W swojej ofercie nie mamy grawerowania na zamówienie, ale zdarza się, że klienci proszą o świece z imionami pary młodej, bądź życzeń urodzinowych i wtedy takie projekty z chęcią realizujemy. Mamy również możliwość malowania kryształu złotem.

Dziękuję pięknie za wywiad, jednocześnie życząc moc luksusowych sukcesów dla marki Crystal Candles. Jestem szczęśliwy, iż coraz więcej osób z Polski widzi duży potencjał w tym segmencie. Ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na to co nabywają i mają w domu.

Luksus to także przywilej korzystania z wysokiej jakości produktów, więc uczmy się szanować marki premium. Europa traci wiele starych i wielopokoleniowych manufaktur, które wypierają masowe duże firmy.

Ekskluzywne świece zapachowe marki Crystal Candles to dowód na to, że istnieje miłość do rzeczy pięknych i trwałych. I tak się właśnie rodzi prawdziwy i szczery luksus.