Co kupić dla miłośnika marki Ferrari?

co kupic dla milosnika marki ferrari 1 e1671464249746

My kochamy się wyłącznie w produktach premium, dlatego nie zaoferujemy nic co nie jest porządnie wykonane. Poza tym jeśli ktoś jeździ kultowym autem, potrzebuje najwyższej jakości emocji w postaci luksusowego prezentu. Nigdy nie kupisz apartamentu w cenie kawalerki, jak i dobrej marki w cenie masowej produkcji.

Tak więc nasze propozycje będą wyłącznie miały charakter dobrego stylu, ale przede wszystkim świetnej jakości, bo przecież o to chodzi o branży super premium. Gdzie w jej hierarchii niewątpliwie znajduje się marka Ferrari. Symbol prestiżu, designu i poczucia władzy.

Szachy dla fana kultowego auta Ferrari

Nasz partner, czyli marka The Chess Empire to istne imperium, które tworzy najwyższej jakości szachy dla świadomych graczy z całego świata. I to właśnie oni zaprojektowali wyjątkowo luksusowe figury szachowe dla ludzi kochających Ferrari. Powstały one z bukszpanu i hebanu, czyli gatunków selekcjonowanego drewna, tak aby jeszcze bardziej podkreślić ich wartość.

Jak dla mnie oryginalny prezent, który z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo na drewnie można osobie obchodzącej swoje święto, wykonać grawer na jednym z pionów. Myślę, że nic więcej nie trzeba tutaj dodawać, ponieważ dobry produkt sam się obroni.

co kupic dla milosnika marki ferrariferrari gadzetferrari prezentgra dla fana ferrariferrari szachyjaki prezent dla fana ferrariszachy ferrari

Modele aut dla miłośnika marki Ferrari

Z drugiej strony chciałbym zaprezentować modele aut, w skalach kolekcjonerskich, czyli 1:12, 1:18, 1:24, 1:43. Ktoś powie że jest to banalny pomysł na prezent, ale oryginalność leży niedaleko banalności. Nie wspominał bym nigdy o takich produktach, ale nasz partner Classic Model Cars z Niemiec, tworzy prawdziwe dzieła sztuki dekoracyjnej.

Są tu uwzględnione najdrobniejsze szczegóły, które wzbudzają zachwyt każdego fana motoryzacji. Widać niuanse silnika, tapicerkę, całe wnętrze, wszystko jest dokładnie odwzorowane i solidnie wykonane. Samo auto ma swoją wagę, jak przystało na solidny samochód kolekcjonerski, ale przede wszystkim firma tworzy swoje modele przy użyciu autentycznych tkanin i materiałów.

blog o ferrariferrari auto kolekcjonerskieferrari blogferrari gdzie kupic model autaferrari gdzie kupic model auta 1 ferrari modelferrari model 1 ferrari model autaferrari na prezentgdzie kupic model marki ferrarimodel ferrari na prezentmodel ferrarimodel ferrari na prezent 1oryginalny model ferrari na prezentsuper auto ferrari

Nie ma tu ściemy i słabych punktów, więc taki produkt można dać dla najbardziej wymagającego fana spod znaku konia! Dodam na koniec, że ceny tych ekskluzywnych aut kolekcjonerskich nie są zawrotne i można je nabyć już powyżej 2000 tyś złotych.