Bardzo duże wazony do salonu – Battocchio

Coraz częściej chcemy wyróżnić nasze wnętrze czymś zaskakującym i niebanalnym. Czy bardzo duże wazony do salonu spełniają taką rolę? Czy tego typu dodatki mogą zrobić ogromne wrażenie?

W dobie XXI wieku zalewa nas masa bezkształtnych i masowo produkowanych bylejakości. Przedmiotów znacznie odbiegających od inspirujących koncepcji i designu, a przecież tak naprawdę w prostocie i minimalizmie leży siła.

Bardzo duże wazony do salonu – oczekiwania

duże wazony do luksusowego wnętrza

Bardzo duże wazony do salonu – BS Collection

Gdzieś, pomiędzy ekskluzywnymi meblami a cudownym żyrandolem stoją, lub leżą dodatkowe akcesoria. I to właśnie one decydują często o holistycznym wyglądzie całego wnętrza. To one grają główną rolę, ich kolor, smak i kształty wzbudzają zachwyt i pożądanie.

Takimi produktami są bardzo duże wazony do salonu marki Battocchio. BS Colletion to firma rodzinna z wielkimi tradycjami, łącząca stare wytrawne rzemieślnictwo z nowoczesnymi trendami i inspiracjami.

bardzo duży wazon do salonu

Ekskluzywny wazon do salonu

Świetnym przykładem na to są bardzo duże wazony do salony wykonane z ceramiki jedyne w swoim rodzaju, monumentalne i jednocześnie bardzo delikatne w swoim wyglądzie! To co w nich kochamy to prostota i bardzo duży minimalizm.

To zupełnie jak z flagowymi światowymi markami, im więcej pstrokacizny tym gorzej, dlatego wiodące manufaktury stosują mniej, ale za to z wysokiej jakości materiałów….

Bardzo duże wazony do salonu – gdzie postawić?

Ogromny wazon do salonu

Piękny czarny duży wazon

Każdy architekt ma inne spojrzenie na ten temat, niektórzy umiejscowią je przy kredensie inni klasycznie w roku salonu. Im więcej fantazji tym lepiej, ale nie przesadzajmy – pamiętając o rozmiarach tych luksusowych wazonów ceramicznych.

Jakie miejsce zajmą bardzo duże wazony do salonu zdecydujecie sami Państwo, ponieważ to właściciele najlepiej czują klimat swoich wnętrz.

Grunt, aby czuć się swobodnie w urządzonym przez siebie salonie. Taka ekskluzywna ceramika doda uroku i prestiżu – to pewne. Natomiast nie możemy przesadzać z dodatkami, aby nasz salon nie zmienił się z jedną wielką abstrakcję.

Bardzo duże wazony do salonu to mocny i silny dodatek, ponieważ mają one nieraz do 200 cm wysokości, więc są rzeczywiście wysokie.

ekskluzywne wazony do salonu

Luksusowe wazony do salonu

Większość z nich to wymiar rzędu 120 – 150 cm, co już stanowi spory rozmiar. O ich wyglądzie także decyduje wspaniały kolor nałożony z niezwykłą precyzją na ceramikę. Co w rezultacie daje niesamowity i elegancki efekt.

Akcesoria do wnętrz jakim są bardzo duże wazony do salonu to przepiękny i nieszablonowy produkty – pamiętajmy o tym szukając ekscentrycznego designu!