Pomysł na prezent dla Vipa – Elephant do pisania

pomysł na prezent dla vipa

Wielu naszych klientów zadaje nam pytanie – czy macie pomysł na prezent dla vipa? tak, oczywiście mamy 100 000 luksusowych koncepcji na ten cel! I wyobraźcie sobie, większość z obdarowanych była naprawdę zadowolona i szczerze zaskoczona prestiżem produktu.

Very Important Person to osoba bardzo ważna, ze względu na zajmowane stanowisko, bądź majątek. To ludzie którzy w swoim życiu widzieli i dotykali nie jedną luksusową rzecz. Więc kiedy chcesz zrobić wrażenie, proszę nie zepsuj tego….

Pomysł na prezent dla vipa

Czy musi być szablonowy jak szklana azjatycka karafka z grawerem? A może zdarta płyta w stylu kosz pełen niespodzianek…..no raczej nie! Chciałbym abyście zaskoczyli, dali coś więcej od siebie i naprawdę wyostrzyli zmysł na jakość.

Przecież, gdy ma się wszystko w swoim zasięgu standardowe upominki nie zrobią na nikim wrażenia. A jak wiemy, pierwsze wrażenie jest najbardziej istotne. Z doświadczenia widzę, iż spora część tych prezentów jest dla bardzo ważnych kontrahentów w tworzeniu dobrego biznesu.

Dlatego nie spodziewaj się sukcesów po wręczeniu bylejakości, tym na pewno nie zwrócisz swojej uwagi. Czasy wręczania butelki wódki były bardzo humorystyczne i na pewno je pamiętamy, jednak można zrobić coś więcej.

Pomysł na prezent dla vipa – luksusowe pióro

Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam bardzo wyjątkowe i niezwykle oryginalne pióro marki Urso, które niewątpliwie jest strzałem w 10, jeśli chodzi o upominki super premium. Może kilka słów o włoskiej manufakturze, która wykonała ten przepiękny produkt.

Urso to jedna z tych marek, które potrafią zawsze nas zaskoczyć. Nieustannie od 1985 roku tworzą luksus w postaci ekstrawaganckich zapalniczek, spinek do mankietów, czy wspomnianych wyżej przyborów piśmienniczych.

Robią to z wielką pasją, towarzyszącą zawsze dla włoskich producentów, z ogromnym pietyzmem i tradycją. Co oczywiście przekłada się na ostateczny wygląd produktu.

Jak dla mnie Urso zawsze sprawdza się jeżeli chodzi o pomysł na prezent dla vipa. Takie właśnie firmy tworzą prawdziwą sentencję luksusu, dlatego tak je kochamy!

Pomysł na prezent dla vipa – dane techniczne pióra

Sam produkt to edycja limitowana, więc jest jak wino i nie traci na swojej wartości. To nie masowa produkcja wafelków z czekoladą…..

Model Elephant składa się z najwyższej jakości materiałów czyli żywicy, brązu, białego 18 karatowego złota oraz srebra. Sama stalówka, jest także z białego ręcznie grawerowanego złota.

Do pióra jest dedykowana stopka w kształcie nogi słonia. Na uwagę zasługuje przepiękne lakierowane drewniane pudełko, które świetnie reprezentuje swoją zawartość.

luksusowy prezent dla vip
pomysl na upominek dla vipa
prezent dla vip
prezenty dla vipa
prezenty pomysly dla vipow
upominek dla vip
upominki dla vipa
vip prezent
pomysl na podarunki dla vipa
Pomysł na prezent dla vipa – najważniejsze pierwsze wrażenie

Gdy pierwszy raz dotknąłem i wziąłem w swoje ręce Elephanta, wiedziałem po jego masywności, iż jest to bardzo luksusowe pióro. Wyważenie oraz waga wzbudziły we mnie niesamowite emocje.

I to jest pomysł na prezent dla vipa, to jest strzał, uderzenie, coś czego nie da się osiągnąć mizernym upominkiem. Naprawdę robi ogromne wrażenie, uwierzcie mi!

Istotnym elementem całej układanki jest opakowanie, tu na pewno nie mamy czego się wstydzić. A dodatkowo możemy pokusić się o tabliczkę znamionową z dedykacją wewnątrz pudełka, liścik, lub grawer na samym pudełku.

Jako Zespół Luxury Products wiemy, jak ważna jest jakość, dlatego wszystkie produkty na upominek pakujemy we włoski papier prezentowy. To wisienka na torcie i fantastyczna kropka nad i.

Kochamy luksus i czerpiemy z niego codziennie radość, pióro marki Urso jest niewątpliwie jednym z jego elementów.