Faceci kochają luksusowe auta – dlaczego?

luksusowe auta kochają faceci

Wszyscy o tym wiedzą, ale dlaczego faceci kochają luksusowe auta? Dlaczego z taką czułością i pietyzmem podchodzą do rzeczy natury martwej jak do kobiet.

Od dziecka można zauważyć jak mały chłopiec, z reguły wybiera pojazd mechaniczny do zabawy. Zazwyczaj jest to właśnie autko, mini pojazd pozwalający napawać się i cieszyć każdym dotknięciem…

Mężczyźni kochają luksusowe auta
Faceci kochają luksusowe auta

Zwłaszcza kobiety zastanawiają się dlaczego faceci kochają luksusowe auta

Te drogie cacka, takie jak Bentley, Bugatti, Maserati, Lamborghini czy Ferrari to ucieleśnienie marzeń każdego małego chłopczyka, które tkwi w nim od urodzenia. To pewnego rodzaju zew krwi, pociąg do natury i szybkości, coś co nierozerwalnie łączy się z męską pozycją.

Sami faceci kochają luksusowe auta, ponieważ luksus kojarzy się z silną osobowością, z wysokim statusem społecznym – co daje niewątpliwie przewagę nad innymi mężczyznami.

luksusowe auta i faceci
Mężczyźni kochają sportowe auta

De facto nie pieniądze decydują o klasie, lecz to jak je się wydaje, więc Ci najbogatsi inwestują w ekskluzywne nieruchomości oraz motoryzację. Oprócz drogich aut, kupujemy jachty, samoloty i inne zabawki z segmentu premium i super premium.

To daje niesamowitą frajdę i impuls do życia. Faceci kochają luksusowe auta jeszcze z jednego bardzo ważnego powodu. Większość z nich zdobywała z ciężkim trudem dużą gotówkę, dlatego to jest w pewnego rodzaju odreagowanie i spełnienie pragnień u szczytu posiadania.

Faceci kochają luksusowe auta – przykład marki Ferrari

Samochód, zwłaszcza ten najdroższy i luksusowy, możemy wybrać. Czasami jednak niektórzy producenci luksusowych aut, jak na przykład Ferrari obwarowują kupno nowego modelu auta pewnymi obostrzeniami: np. aby kupić model LaFerrari (F70) trzeba było być posiadaczem co najmniej 5 samochodów tej marki i zostać wybranym przez firmę.

Dopiero w takim przypadku możliwe było nabycie najnowszego cacka i stać się jednym z 499 szczęśliwych właścicieli limitowanej edycji Ferrari. Najdroższe marki samochodów same doceniają lojalność klientów i informują ich o nowych kolekcjach aut, przez co bardzo często wszystkie modele są wykupione już w momencie podawania informacji o możliwości ich nabycia do wiadomości publicznej.

Zapisanie na listę oczekujących nie gwarantuje, że staniemy się szczęśliwymi posesjonatami najdroższych czterech kółek świata.

Faceci kochają luksusowe limuzyny
Każdy facet uwielbia luksusowe felgi

Bez względu na cenę samochodów czy zasobność portfela pewne jest jedno – faceci kochają luksusowe auta i zawsze będą się za nimi oglądać, nawet jeśli nie mogą mieć własnej “wypasionej fury”. To trochę jak z kobietami- warto chociaż rozejrzeć się za tymi najpiękniejszymi i pomarzyć. W końcu marzenia nie tylko nic nie kosztują, lecz także mogą się spełnić…

Zapisz