Luksusowa rezydencja Konstancin Jeziorna na sprzedaż

ekskluzywna willa w Konstancinie Jeziornej na sprzedaż

Kiedy w 1897 roku dwaj panowie hrabia Witold Skórzewski oraz hrabia Władysław Mielżyński rozpoczęli parcelować grunty leśne w Konstancinie, pewnie nie spodziewali się takiej popularności tego miejsca. Być może któryś z nich marzył, aby w dalekiej przyszłości było to letnisko i niezwykle prestiżowe miejsce do życia dla warszawiaków. Luksusowa rezydencja Konstancin Jeziorna na sprzedaż jest tego doskonałym przykładem, jak wiele od tamtych lat się zmieniło!

Aktualnie świadomi klienci ze stolicy poszukują tutaj swojego miejsca do zamieszkania na stałe. Walorów jest tak wiele, że doprawdy trudno wyróżnić jeden najważniejszy. Jak dla mnie najważniejszy jest niesamowity mikroklimat, który zapewniają lasy sosnowe. Do tego uzdrowiskowe złoża wód leczniczych stanowią o randze tego miasta.

Żyć w przyjaźni z naturą

Bliskość rezerwatów przyrody, lasów i wody daje niesamowite doznania obcowania z przyrodą. Dlatego praktycznie w kilka minut możemy znaleźć się w innym, bardzo naturalnym świecie, z którego nie chce się wychodzić. To właśnie takie aspekty, są kluczowe dla ludzi pragnących spokoju i ciszy.

Jednocześnie bliskość Warszawy finalnie decyduje o tym, iż Konstancin Jeziorna jest miejscem bardzo ekskluzywnym, zwłaszcza jeśli patrzymy na to co ma do zaoferowania. A tak naprawdę dzisiejsze ceny nieruchomości są wykładnikiem mnóstwa walorów, które będziemy mieli na własność.

Luksusowa rezydencja Konstancin Jeziorna na sprzedaż

Z nieukrywaną przyjemnością pragnę Państwu przedstawić okazałą willę w stylu rezydencjalnym, która znajduje się na 1700 metrowej działce. Wybudowana w 2009 roku śmiało nawiązuje do chlubnej przeszłości miasta, dumnie prezentując się na tle innych domów.

I to właśnie ze względu na rezydencjalny styl, ta ekskluzywna nieruchomość świetnie koreluje z całym Konstancinem Jeziorną. Ponieważ jest tu wiele prestiżowej i bardzo klasycznej architektury. To ona wrosła w tutejszą przestrzeń całym swoim tradycyjnym klimatem. Więc ta okazała rezydencja jest idealnym przykładem, jak przed laty się projektowało domy.

luksusowa rezydencja konstancin jeziorna na sprzedaz 1
konstancin na sprzedaz

Rozkład pomieszczeń

Ta piętrowa luksusowa rezydencja Konstancin Jeziorna na sprzedaż z poddaszem ma 400 metrów kwadratowych, więc idealnie nadaje się dla rodziny. Dwie łazienki, trzy sypialnie i sześć pokoi – to ukłon w stronę prywatności i całkowitej niezależności członków familii.

Jak stary zwyczaj nakazuje wchodzimy do rezydencji przez sień, a następnie wchodzimy do holu. Aby przejść dalej do prawie 100 metrowego przepięknego salonu, utrzymanego w klasycznym stylu.

nieruchomosc w konstancinie na sprzedaz
dom konstancin jeziorna do sprzedania

Lata 20 – lata 30….

Zresztą cała posiadłość jak dla mnie kojarzy się z okresem międzywojennym, co widać po aranżacji i meblach. A jak wiemy, wszyscy mamy do tych czasów niebywały sentyment. Nawiązanie jest oczywiste, ale jednocześnie nie przesycone przedmiotami z tamtej epoki, co dobrze świadczy o gospodarzach.

Tak zaprojektowane wnętrza są idealną przestrzenią do życia i codziennego funkcjonowania. Zawsze uważałem, że dom nie może być wyłącznie eksponatem, a naszym głównym schronieniem i azylem. I właśnie ta rezydencja ma w sobie ten osobliwy pierwiastek prywatności i ciepła. To robi wrażenie, jednocześnie nie epatując prestiżem.

Przyjemny styl…

Wszystko jest stonowane, bardzo ładnie skomponowane, a jednocześnie proste w formie. Takie właśnie nieruchomości lubię i tutaj czuję się bardzo swobodnie!

Salon jest bardzo ważnym punktem na mapie naszej rezydencji, ponieważ tu odbywają się spotkania rodzinne, rauty oraz ważne kolacje. Te pomieszczenie jest na to świetnie przygotowane, gdyż jest tu sporo miejsca, między innymi na stół jadalniany, kącik do degustacji kawy z pięknie przeszklonymi dużymi oknami, czy w końcu przestrzeni do własnej aranżacji.

luksusowa willa konstancin
konstancin jeziorna dom na sprzedaz
luksusowe nieruchomosci konstancin jeziorna
Luksusowa rezydencja Konstancin Jeziorna na sprzedaż

Wyspa szczęścia – Luksusowa rezydencja Konstancin Jeziorna na sprzedaż

Z ogromnego salonu przechodzimy do kuchni, która wita nas przepięknymi meblami w stylu angielskim. Jest bardzo solidnie wykonana, z dbałością o detale i szczegóły. Ale na mnie robi wrażenie wyspa, która koreluje z wyjątkowo stylowym okapem oraz wbudowaną kuchenką. To sprawia, iż każda z przyszłych właścicielek poczuje się tu naprawdę cudownie.

Samo pomieszczenie jest bardzo dobrze doświetlone, z dużymi oknami wykonanymi z mahoniu. Najważniejsze, że absolutnie wszystko się tutaj komponuje i zgrywa w jedną całość. Nie ma żadnego niedopracowania i tandety. Takie kuchenne inspiracje mogą gościć w najlepszych magazynach wnętrzarskich.

dom konstancin jeziorna
domy konstancin jeziorna sprzedaz

Zero kiczu

I nie ma bynajmniej tu zbytniego blichtru, czy przepychu, a głównie duży smak oraz dogłębne zrozumienie tematu aranżacji wnętrz. Należy podkreślić, iż to materiały stanowią także o wartości i solidności domu, a kuchnia jak widać jest bardzo porządnie wykonana.

Na parterze znajdują się jeszcze spiżarnia, toaleta, garderoba, pralnia i wystawny gabinet. Wszystko w zasięgu kilku kroków, więc bardzo dobrze rozłożonych pod względem logistycznym.

Schody do spokoju

Z holu na górę prowadzą nas cudowne drewniane schody, punktowo oświetlone. A tam pozytywne zaskoczenie. Kocham domy, gdzie jest drugi hol, czyli przestrzeń do spotkań mieszkańców – ale na piętrze. Stwarza to niesamowite warunki do nocnych posiadówek i wypoczynku, szczególnie przy tak ciepłym kominku.

To jest odpowiedź na prywatność, przez duże P. Często dól rezydencji jest przygotowany pod gości, natomiast góra to już nasza oaza spokoju. To tutaj możemy ukryć się przed całym światem, szczególnie przy trzaskającym kominki i piecu kaflowym.

Jaki hol taki gospodarz

Oczywiście, to jak urządzimy te miejsce, zależy tylko od nas. Jak dla mnie jest tu sporo dobrych obrazów, sztuki i natchnienia. Więc widać artystyczną duszę człowieka, który lubi spędzać tu wolny czas.

I może to być świetne miejsce na poranną kawę, bądź wieczorne dyskusje. Tak jak cały dom, możemy wymarzyć sobie tutaj, to czego pragniemy, wszystko jest w zasięgu ręki.

Cała góra dla nas

Ale przejdźmy do meritum. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka, biblioteka i spory 20 metrowy salon kąpielowy. Wszystko w wysoce solidnym wykończeniu, z najlepszej jakości materiałów.

Ciągle towarzyszy nam styl Art Deco, który niesamowicie koresponduje z całym domem. Dopasowanie przedmiotów i dodatków robi wrażenie, a moje odczucia są niezmienne od parteru, aż po piętro.

Nieraz trudno jest utrzymać jakość w każdym pomieszczeniu, ale nie tutaj. W tej rezydencji wszystko ma swoje miejsce i czas. Nie ma absolutnie żadnej pomyłki, względem jakości i aranżacji. I takie nawiązania do epok uwielbiam, ponieważ coraz częściej buduje się nowocześnie, zapominając o tak zacnych stylach.

Salon kąpielowy z oknem na świat

Naturalne surowce jak kamień i drewno dają niesamowity obraz całej posiadłości. Widać to także po łazience i salonu do kąpieli. Wszystko zgrabnie dopasowane i bez najmniejszego zadęcia w stronę blichtru, czy złota.

Aranżacja nawiązuje do epoki, także przez obrazy które wiszą tutaj na ścianach. Więc można we własnej wannie poczuć magię przeszłości, to kawał dobrej roboty projektanta.

Luksusowa rezydencja Konstancin Jeziorna na sprzedaż
Luksusowa rezydencja Konstancin Jeziorna na sprzedaż jest wyjątkowym doznaniem
dom na sprzedaz konstancin jeziorna
luksusowy dom konstancin
rezydencja w konstancinie
willa w konstancinie
dom w konstancinie na sprzedaz nieruchomosc

Wbrew panującym trendom

Dodać muszę, że takie stylizacje są odporne na zmieniającą się modę, więc raz jeszcze podkreślam, iż jest to dom na pokolenia. Właściciele swoich nieruchomości często idąc za głosem trendów robią gruntowne remonty. Które nieudolnie wprowadzają niepotrzebne meble, przedmioty i dodatki.

Finalnie daje to często bardzo chłodne miejsce do mieszkania, które nie pozwala na prawdziwą radość z obcowania z naszym domem. Tutaj jest odwrotnie, gdyż willa jest pełna ciepła i smaku. A takie nieruchomości są perełkami, które nieraz długo się szuka. A ta luksusowa rezydencja Konstancin Jeziorna na sprzedaż jest wyjątkowo osobliwa.

Z biblioteki możemy się dostać na poddasze, gdzie jest sauna. To miejsce, które możemy w dowolny sposób zagospodarować. Ja osobiście zrobiłbym tam męski kącik, ze sprzętem do ćwiczeń i dobrej jakości sprzętem Hi FI! Ale to już decyzja przyszłego gospodarza. Kto wie, co wymyśli?

Mieszkanie dla gości

Trzeba wspomnieć, iż na działce znajduje się budynek z dwoma garażami i 100 metrowym mieszkaniem nad nimi. Jest to świetne miejsce do przyjmowania rodziny, czy gości na nocleg. Bez naruszania strefy naszego komfortu możemy ugościć swoich znajomych.

Ten budynek oczywiście można wykorzystać na dowolne cele, np. na damskie spa, czy męskie miejsce do gry w bilard, czy pokera. Nasza wyobraźnia nie ma jak się zdaje żadnych granic, a więc do dzieła!

Spora działka

Sama działka ma powierzchnię 1701 metrów, co przy jest optymalnym rozwiązaniem na swobodną przestrzeń na podwórzu, z jednoczesnym zachowaniem prywatności. Obok domu zresztą rosną piękne brzozy, więc można poczuć prawdziwą przyrodę, tuż za swoim ogrodzeniem.

Zwracam uwagę na detale, dlatego sama działka jest bardzo zadbana. Dodatkowo rezydencja posiada 3 tarasy, na których możemy także spędzać czas w ciepłe dni. To oczywisty komfort, do obcowania ze świeżym powietrzem bez wychodzenia z domu.

Dobry dojazd do Warszawy

Czas dojazdu do Stolicy to około 30 minut, ulicą Puławską, dlatego położenie tej nieruchomości jest wielce istotne. Dobrze skomunikowana rezydencja daje szybkie połączenie z centrum miasta, a to kluczowy aspekt w naszym życiu.

Konstancin Jeziorna to miejsce wypoczynku, sypialni i życia warszawiaków, dlatego cieszy się tak dużym powodzeniem. Jest tu sporo magii, starej architektury i spokoju. Czyli to czego szukają świadomi ludzie, którzy pragną mieć wspaniały dom, świetnie skomunikowany z Warszawą.

Własne miejsce

W tym miejscu naprawdę dobrze się mieszka i żyje, dlatego nazwa miasta jest znana w całej Polsce. Nie bez przyczyny swoje posiadłości budują tutaj ludzie ceniący prestiż, ale z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Ta luksusowa rezydencja Konstancin Jeziorna zasługuje na uwagę, ze względu na położenie, styl oraz swój urok. Myślę, że warto tu przyjechać i na żywo zobaczyć tą nieruchomość, bo jest co oglądać.

Prawdziwa przystań na resztę życia

Pierwszoplanową rolę grają tutaj takie cechy jak prywatność, solidność wykończenia i ogromna osobliwość posiadłości. Więc jest to oferta skierowana do ludzi biznesu, z artystycznym zacięciem, kochających mieć własny kawałek azylu na ziemi. To nieruchomość, która zabierze Państwa w czasy dwudziestolecia międzywojennego, stylu Art Deco, wyrafinowanych surowców, czy w końcu przestrzeni do spędzenia reszty życia.

Rezydencja bardzo klasyczna, lecz nie do końca odkryta. Zadzwoń, lub napisz aby zobaczyć tą luksusową willę w Konstancinie Jeziornej: michal@luxuryproducts.pl

Michał Cylwik
791 394 349

ARTYKUŁ SPONSOROWANY