Konta VIP – programy lojalnościowe u legalnych bukmacherów online

Konta vip

Konkurencja na rynku bukmacherskim jest coraz większa. Doskonale wiedzą o tym tzw. bukmacherzy VIP, czyli liderzy rankingu operatorów z polską licencją, którzy robią co w ich mocy, aby sprawić, żeby każdy klient poczuł się naprawdę dopieszczony. Czym są konta ze statusem VIP oraz programy lojalnościowe od legalnych bukmacherów? W jaki sposób z nich korzystać oraz jakimi dodatkami chcą zachęcić do siebie bukmacherzy? Czy warto korzystać z tego rodzaju programów? Odpowiedzi na każde z powyższych pytań dostępne są poniżej.

Programy lojalnościowe u bukmacherów – strefa graczy VIP

Będąc klientem jakiejś firmy lubimy czuć się komfortowo i mieć poczucie, że jesteśmy kimś ważnym. Tak dzieje się chociażby podczas tankowania paliwa na ulubionej stacji benzynowej lub w trakcie dokonywania zakupów w popularnych sklepach internetowych.

Programy lojalnościowe są stare jak świat i stanowią doskonały sposób na nawiązanie więzi na linii usługodawca – klient, a doskonale zdają sobie z tego sprawę najlepsi bukmacherzy online na polskim rynku. Efektem tego są rozmaite programy lojalnościowe oraz konta ze statusem VIP.

Legalny bukmacher VIP – oferta premium dla najlepszych graczy

Czym właściwie jest konto premium? Co zrobić, aby liczyć na zaproszenie do klubu VIP i dołączyć do grona najlepszych klientów bukmachera oraz jakie korzyści wynikają z posiadania takiego właśnie statusu? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Zacznijmy od tego, czym jest konto ze statusem VIP na stronie bukmachera z polską licencją. To nic innego, jak rachunek gracza, który z racji swojej wyjątkowej aktywności na koncie (np. regularnego obstawiania zakładów za spore stawki) zwrócił na siebie uwagę bukmachera i zasłużył sobie na zaproszenie do grona klientów premium.

Klienci z zaproszeniem do VIP Club mogą liczyć na priorytetowe traktowanie w trakcie ich przygody z danym operatorem, dzięki czemu typowanie zakładów bukmacherskich online powinno z miejsca stać się znacznie bardziej komfortowe, a każdy z takich graczy może mieć nadzieję na specjalne względy i pakiety darmowych środków dedykowanych wyłącznie im. Pamiętaj jednak, że specjalne traktowanie nie oznacza ciągłego wygrywania. W końcu, firma bukmacherska na czymś musi też zarabiać.

Czas na konkrety. Na co mogą liczyć członkowie klubu VIP u bukmacherów w Polsce? Są to m.in.:

  • Darmowe zakłady – grono najbardziej lojalnych klientów danego bukmachera może oczekiwać na specjalne oferty (np. zakłady bez ryzyka, darmowe typy i freebety).
  • Boosty kursowe – tylko będąc klientem VIP możesz mieć nadzieję na możliwość negocjacji wysokości kursów na dane zdarzenie (np. 2.00 zamiast 1.85).
  • Nagrody rzeczowe – klienci VIP mogą zamieniać punkty na nagrody rzeczowe (np. kubki, koszulki, bluzy, smycze z logo bukmachera).
  • Bilety na mecze – kolejną korzyścią z typowania zakładów wzajemnych na koncie VIP są darmowe wejściówki na mecze reprezentacji Polski i inne popularne wydarzenia sportowe.
  • Zaproszenia na eventy branżowe – będąc klientem VIP możesz otrzymać wejściówki na różnego rodzaju konferencje, bankiety oraz spotkania branżowe.
  • Indywidualna obsługa klienta – zaproszenie do klubu wiąże się z indywidualną opieką przypisaną wyłącznie do obsługi graczy VIP, a specjalny opiekun zadba o najwyższy poziom usług i komfort gracza z działu VIP.

Wszystko to po to, abyś mógł poczuć się wyjątkowo ale również po to, żeby zachęcić Cię do wpłacania dużych depozytów – po prostu na tym zarabia bukmacher.

Jak dołączyć do strefy VIP?

Wszyscy najlepsi bukmacherzy internetowi oferujący swoje usługi na polskim rynku proponują swoim klientom możliwość dołączenia do strefy VIP. Musicie jednak wiedzieć, że w niektórych firmach programy lojalnościowe są ogólnodostępne i może z nich skorzystać każdy posiadacz aktywnego konta gracza, natomiast u innych operatorów typer musi wykazać się cierpliwością oraz niekiedy sporymi sumami wpłat żeby doczekać się na specjalne zaproszenie bukmachera.

Bukmacherzy z kontem VIP – oferta w punktach stacjonarnych

Bylibyście w sporym błędzie sądząc, że jedynie klienci najlepszych polskich bukmacherów internetowych mogą skorzystać z programu lojalnościowego i zostać typerem ze statusem VIP. Również gracze, którzy większość swoich kuponów obstawiają w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów mają taką możliwość.

Co trzeba zrobić? Wystarczy dokonać rejestracji w punkcie naziemnym (pomoże Wam w tym pracownik lokalu stacjonarnego), a następnie wyrobić specjalną kartę gracza i okazywać ją za każdym razem, gdy będziecie typowali zakłady na dowolne wydarzenia sportowe w lokalu. Im większa aktywność i co się z tym wiąże większa ilość wpłat, tym więcej punktów na karcie i większa szansa na dołączenie do klubu VIP.

Programy lojalnościowe u legalnych bukmacherów – warto, czy nie warto?

Według nas odpowiedź na powyższe pytanie jest tą z gatunku najbardziej oczywistych pod słońcem. Tak, warto korzystać z programów lojalnościowych. Dlaczego?

W największym skrócie dlatego, że nie wymaga to żadnej dodatkowej aktywności ponad tą, dla której zakładamy konto u bukmachera, a mianowicie wystarczy dokonać wpłaty depozytu, a następnie grać w danej firmie i regularnie typować kupony (przykładowo – każde postawione 2 złote oznacza 1 punkt lojalnościowy).

Oczywiście, wysokość stawek również ma znaczenie i łatwiej będzie otrzymać dedykowaną premię typując za wysokie kwoty. I to może być pułapka i jednocześnie największy minus konta VIP, ponieważ bukmacher chce żebyś wpłacał jak najwięcej i proponuje różne chwyty marketingowe, aby Cię do tego przekonać. Do grania podchodź z chłodną głową, traktuj to jako zabawę, a nie sposób na zarobek (w dłuższej perspektywie tylko 1-2% typerów jest na plusie. To niewiele, prawda? Nie graj pieniędzmi, których nie możesz stracić.

Pamiętaj o zakazie uczestnictwa w grach hazardowych dla osób poniżej 18. roku życia. Pamiętaj również, że hazard może uzależniać i jest związany jest z ryzykiem, a udział w grach hazardowych bez zezwolenia jest niezgodny z polskim prawem. Obstawianie zakładów bukmacherskich jest zgodne z polskim prawem wyłącznie na stronach operatorów posiadających aktualną licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. Gra nie oznacza wygranej. Nie ryzykuj więcej, niż możesz utracić.

FAQ

Ilu polskich bukmacherów posiada programy lojalnościowe dla stałych graczy?

Tego typu akcje marketingowe dostępne są w niemalże każdej firmie z polską licencją (niekiedy program jest ogólnodostępny, a niekiedy skierowany wyłącznie dla klientów VIP).

Czy korzystanie z programów lojalnościowych jest zgodne z prawem?

Tak. Jedyny warunek jest taki, by robić to na stronach bukmacherów posiadających polską licencję Ministerstwa Finansów.

Który bukmacher ma najlepszą ofertę dla użytkowników VIP?

Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na tak postawione pytanie. Każdy z legalnych bukmacherów w Polsce gwarantuje inny rodzaj benefitów przypisanych do Twojego konta gracza, dlatego warto wziąć pod lupę programy lojalnościowe od wszystkich firm z polską licencją.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY